Skocz do zawartości

Szum w GC


Ricardo

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedzialek sie bierzemy z mechanikiem za robote jak sie okaze ,ze lozysko podpory to nie to ,nastepne co zrobimy to sprawdzimy lozyska w dyfrze o ja cie piernicze i teraz traf na to co szumi :) ale musimy dac rade ,Matiz a ty juz to moze przerabiales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja już takie rzeczy ignoruje od kiedy siedziałem w kanale przez dwa tygodnie w -20'c jak wymieniałem wiskoze ;)

 

Jeżeli masz 99 to prawdopodobnie podpory wału nie da sie wymienić. Wydało mi sie dziwne ,ale wg seriwsówki do po-99 ten element jest nierozbieralny :scenic: Miałem wał wyciągniety i dziwnie to wygląda,chyba że po odkręceniu nakrętki dzielącej wał na dwa jakoś sie wyciąga całą podpore. Odkręciłem tą śrube,ale wał był jak zespawany. A nie waliłem na siłe, bo to oglądałem tylko z ciekawosci. może napisze ktoś kto sie za to brał...

 

sprawdz czy na pewno Ci nie wyząbkowały opony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod oslonami jest wszystko ok.brak dziur zobaczymy w poniedzialek co bedzie po odkreceniu walu(martwi mnie to bo mam do przejechania za chwile 3500km)

 

Nareszcie wiem co jej jest :yahoo: bylem u super szpecow od Subaru i stwierdzili jednoznacznie prawe lozysko tyl do wymiany wiec zostanie natychmiast zrobione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...