Jump to content

Szum w GC

Ricardo
 Share

Recommended Posts

Witam,oznaki sa nstepujace: podczas jazdy jest jednostajny szum slyszalny z tylu i obojetnie czy sie jedzie wolno czy szybko, zmienialem opony przod na tyl i nic,lozyska w kolach tez sa ok. mysle ,ze moze to byc lozysko podpory walu jakies sugeste :)

W poniedzialek sie bierzemy z mechanikiem za robote jak sie okaze ,ze lozysko podpory to nie to ,nastepne co zrobimy to sprawdzimy lozyska w dyfrze o ja cie piernicze i teraz traf na to co szumi :) ale musimy dac rade ,Matiz a ty juz to moze przerabiales?

nie, ja już takie rzeczy ignoruje od kiedy siedziałem w kanale przez dwa tygodnie w -20'c jak wymieniałem wiskoze ;)

Jeżeli masz 99 to prawdopodobnie podpory wału nie da sie wymienić. Wydało mi sie dziwne ,ale wg seriwsówki do po-99 ten element jest nierozbieralny :scenic: Miałem wał wyciągniety i dziwnie to wygląda,chyba że po odkręceniu nakrętki dzielącej wał na dwa jakoś sie wyciąga całą podpore. Odkręciłem tą śrube,ale wał był jak zespawany. A nie waliłem na siłe, bo to oglądałem tylko z ciekawosci. może napisze ktoś kto sie za to brał...

sprawdz czy na pewno Ci nie wyząbkowały opony!

pod oslonami jest wszystko ok.brak dziur zobaczymy w poniedzialek co bedzie po odkreceniu walu(martwi mnie to bo mam do przejechania za chwile 3500km)

Nareszcie wiem co jej jest :yahoo: bylem u super szpecow od Subaru i stwierdzili jednoznacznie prawe lozysko tyl do wymiany wiec zostanie natychmiast zrobione :P