Jump to content

czujnik temperatury wody

thorek
 Share

Recommended Posts

wywaliło błąd czujnik temp wody chce go wyminić, ale nigdzie go niema!! chodzi o 3 pinowy :

cos takiego:

sklep.nie-ASO.pl/cze_pm_Czujnik-temperatury-plynu-chlodniczego-Impreza-WRX-STI-82288323_1.jpg

ktoś z zmieniał wie od czego pasuje/ gdzie kupić? znalazłem podobny do mazdy jakiejś ale licho wie czy ma takie same parametry

tu od mazdy: http://www.autoczesci.autosowa.pl/czesc,cz-3159,czujnik-temperatury-mazda-323-626-klk118840.html

ps.Zna ktoś specyfikacje ori czujnika subaru?

Edited by thorek

• 3 weeks later...

hej mam impreza 94 wersje z napedem na przod i automatyczna skrzynia. Moj problem polega na tym ze raz faluje na obrotach raz nie. Skorzystalem z kostek serwisowych tzn czarnej i zielonej. Blad jaki mi S.O.S em wyskakuje to 24 czyli cos z czujnikiem temp. mozecie pomoc go zlokalizowac i z tego co mam rozumiec to sa dwa. Jak sie upewnic ktory to ?

dzieki za szybka odpowiedz co do tego krokowca to jest ten element na przepustnicy tam sa dwie kostki wpiete i tego nie idze odkrecic. Jakas porada ?? Rozbierac cala przepustnice czyscic szukac nowego krokowca ?? przepustnicy ? jakies uzywki na allegro ?