Skocz do zawartości

Problem cos strzeliło i blokuje silnik ... pomocy


ska22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowni koledzy.. otoż pisze to was z wielkim problemem a mianowicie w moim subaru imprezie GC 2.0 turbo z 1998 roku zaczeła sie sypać uszczelka pod głowica raz przegoniłem subaru do 240km/h przez jakies 10km pozniej zmiiejszyłem predkość i zauważyłem iż temperatura rosnie mi dośc szybko nie doprowadziłem do max temp ( układ chlodzenia mi sie zapowietrzył) po tej sytuacji pojechałem na sprawdzenie CO2 w układzie chlodzenia no i po dluższym czasie wykazało ze cos już sie dzieje z uszczelką lecz pojedzilem tak 3 dni i ani plynu nie ubywało ani nie grzała sie nie dymiła nic sie z autem nie działo... po miesiacu czasu pierwszy raz mi zadymiła i czuć było plyn chlodniczy wczoraj wieczorem zauwazyłem ze plyn ze zbiorniczka znikł nie wiadomo gdzie . dolałem plynu próba odpalenia cos strzeliło i blokuje silnik rozrząd rozebrany w idealnym stanie a dalej cos jest nie tak ... Czy ktos z was miał podobny objaw? co to moze byc ? czy silnik z WRX 218 ps będzie pasował do mojej Czekam na jakies podopowiedzi koledzy Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to od kolegi z forum zdaję się?

Przykro, że tak się stało, ja też w tym roku musiałem zrobić uszczelkę, natomiast objawem było przerywanie w czasie przyspieszania, a bąbelki leciałyyyy.

Szkoda, że taki finał :(

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...