Skocz do zawartości

amortyzatory samopoziomujace w H6 2000r


pelenbut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

skonczyly mi sie amorki z tylu sprawnosc 30%, auto ma samopoziomowanie oryginal w serwisie okolo 2tys. za sztuke, takze absurd, mam pytanie czy beda pasowac zwykle bez poziomowania od 2.5l plus sprezyny tez z 2.5? temat juz przerabialem z foresterem ale kupilem zestaw z nie-ASO amorki i sprezyny i autko chodzi bez zarzutu. Dla otb nie przewiduja takiego zestawu.

 

%Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za info - to bede szukal. Rozgladalem sie za amortyzatorami KYB i nie ma wiekszego problemu, ale jesli chodzi o sprezyny to juz jest. Ewentuanie moze wiecie gdzie szukac...

 

Jesli chodzi o regeneracje to raczej niechetnie wole wlozyc standardowe amorki i miec na dluzszy czas spokoj.

 

pozdrawiam.

 

a jeszcze w ramach sprostowania bo widze ze mi tutaj jakis filtr obcial troche tekstu.

sprawa dotyczy OBK rok 00 H6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to można je skutecznie zregenerować, jest taka firma w Gdańsku co się tym zajmuję. Znajomy regenerował amory samopoziomujące do Mercedesa i jest zadowolony-do Subaru też regenerują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam osobiście i się chciałam umówić, ale oni amorków z OBKa nie regenerują. Oni się zajmują regeneracją do Forestera tylko, jeśli chodzi o Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje na pomiarach też wypadają wspaniale :mrgreen:

 

Rzeczywistość już nie jest taka piękna ;)

Mam ponad 230tys. km przejechane, od roku mam instalację gazową, co chyba też wpłynęło na amorki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test na szarpakach ma niewiele wspólnego z rzeczywistym trzymaniem nawierzchni. Różnicę odczuwamy dopiero po zmianie na nowe.

No właśnie. Skoro @@pelenbut, napisał, że sprawność 30% to zakładam, że to dane z jakiegoś pomiaru, który może nie być zgodny z rzeczywistą sprawnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak wymieniałem zawieszenie pneumatyczne w legacy to kupiłem amory, które miały podobno 140 tys., zrobiłem na nich chyba 35kkm z lpg i sprzedałem auto. O ile wiem, nadal jeździ na nich.

 

Sent with HTC & Taptalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...