Skocz do zawartości

Średnica tarczy sprzęgła S-turbo


Bright

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się w najbliższym czasie do zmiany sprzęgła i przeglądając m.in angielskiego ebay'a trafiam też na komplety 225mm przy których jest napisane, że pasują do mojego forka. Wiem, że zazwyczaj jest to 230mm i stąd moje pytanie, czy jest to pomyłka sprzedających, czy takie sprzęgło faktycznie pasuje. Jeśli tak, to jakie są konsekwencje mniejszej tarczy? Szukam oczywiście tylko exedy, jeżeli to ma znaczenie, to jeżdżę dość dynamicznie, ale bez jakiegoś upalania. Proszę o łaskawość, jeżeli odpowiedź jest oczywista, ale w szukajce nic nie znalazłem :).

Edytowane przez Bright
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie świruj i kup sobie normalne sprzęgło w Polsce z gwarancją EXEDY o symbolu FJK2022.

 

Czemu ludzie mają tendencję do tandetnego nazywania swoich aut?

 

Forek, Foczka, Madzia, Hania?

Edytowane przez Strawsome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie świruj i kup sobie normalne sprzęgło w Polsce z gwarancją EXEDY o symbolu FJK2022.

 

Czemu ludzie mają tendencję do tandetnego nazywania swoich aut?

 

Forek, Foczka, Madzia, Hania?

A czemu ludzie mają tendencję do napinania się?? Zadałem konkretne pytanie, w Twojej odpowiedzi nic sensownego nie znajduję oprócz tego, co już widziałem. Do tego jeszcze oburzasz się o to, jak ludzie nazywają samochody. Co Ci do tego, szczególnie w tym temacie??? To raczej świadczy o Twojej tandetności. Jeśli już musisz wiedzieć, ja traktuję tą formę czysto skrótowo. Polecam ten dział http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/18-zeby-rozluznic-atmosfere-d/ Chill :yahoo:!!!!!!!!!!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...