Skocz do zawartości

Moja skrzynia 5MT dzisiaj zrobiła kaaabuuummmm......


wichercat

Rekomendowane odpowiedzi

dźwięk który się dobywał świadczy iż naprawa kosztowną będzie a jak to dr Maras stwierdził jak byłem z pierwszymi symptomami koszt naprawy może być nie mały a jak chce sobie upalać to znaczy wymiana i tu zdecydowanie proponował cuś z takim oznaczeniem 6MT DCCD i o jakiś płytkach mówił :P ale to pewnie do bagażnika......

 

i siedzę i liczę i szukam tu i tam... co robić co robić głowa pomysłu szuka a konto na to nie możliwe....

 

@Kapic na pewno bo już turkotać zaczęła po KJs w Bolesławcu i Maras stwierdził że dni jej są policzone no i odlicznie dobiegło końca...silnik pracuje bez zakłóceń tylko sprzęgło jak holowali wciśnięte być musiało aż mi noga zdrętwiała bo inaczej to masakryczny dźwięk się dobywał....

Edytowane przez wichercat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kredyt na dwie dyszki i będziesz miał spokój... za dwa lata spłacisz ;)

 

Żona mi zrobi kolejne kabum ale w sumie jakby tak po cichu bez rozgłosu :twisted: . Muszę skontaktować się z namiarem którymi podałeś Premo w tym temacie i Marasa zapytać coby jeszcze potrzebne było....

Edytowane przez wichercat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, pamiętasz flagowe powiedzenie z Plejad, j....o to j.....o, na kij drazyc

 

pamietam pamietam więc nie drąże już tylko zbieram siły na jedyny właściwy kierunek.......

 

Mareczku, za wykropkowany bluzg też się należy ostrzeżenie, więc prosiłbym o wyedytowanie posta...

 

a to nie znaczy jechać o to jechać o, na kij drążyć :twisted:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...