Skocz do zawartości

Centralny przymula


fotofan

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie gdzie szukać problemu. Otóż chcąc zamknąć auto z pilota czasami muszę czekać 10-15 sek. z naciśniętym przyciskiem, żeby łaskawie zechciał się zamknąć i uzbroić. Czasami natomiast od kopa - tyknę go i się zamknie łajza.

Gdzie szukać usterki? (bateryjkę wymieniałem:)

(FOR 2.5 XT Ameryka, 2004)

Edytowane przez fotofan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo w Forku 2.0 turbo z 99r. raz go zamykam z 4 pietra i działa a raz stojąc koło auta nie chce sie zamknąć. Rozkręcałem centralke z kumplem elektrykiem można spróbować zwiększyć zasięg anteny w centralce ale to trzeba odpowiednio przeliczyć( centralke masz dobra wiec jej nie wykrecaj szkoda roboty) mi sie wydaje że to działa na jakiejś ciulowej częstotliwości i w zależności gdzie sie znajdujemy i jakie sa zakłócenia tak działa i zamyka prostym sposobem jest kupienie na allegro centralki z pilotem za grosze i wymiane na inna pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę czy nie ma w pobliżu jakiejś anteny nadawczej czy czegoś w tym stylu. Zauważyłem u siebie że w pewnych godzinach u wujka jak jestem to się chyba fale nakładają i muszę niemal wejść do środka auta żeby pilot zaskoczył. Prawdopodobnie fale się nakładają i występuje zakłócenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...