Skocz do zawartości

Przełożenie mechanizmu opuszczania fotela kierowcy WRX


spontan23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety nie mogę znaleźć nigdzie fotela kierowcy więc zastanawiam sie nad przełozeniem samego mechanizmu ewentualnie całej tej dolnej części od fotela.

Orientujecie się może czy dół od fotela z legacy będzie pasował do WRX 2004? Bo znalazłem takie fotel na allegro i się zastanwiam czy nie będzie z tym problemów.

Przesyłam poniżej link do fotela:

http://moto.allegro.pl/subaru-legacy-fotel-lewy-fotel-kierowcy-03-08r-i3152327566.html

 

Pozdfrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele na pewno da się podzielić na dwie części (siedzisko i podparcie). Widziałem sztukowanie fotela z dwóch różnych ale oba pochodziły z tego samego modelu (WRX 04). Na podesłanej fotce mechanizmy regulacji wyglądają bliźniaczo jak w WRX. Nawet gdyby udało się spasować siedzisko z Legacy i podparcie WRX.....wyglądało by to "łaciato". Dochodzi też kwestia mocowania siedziska do auta. Uchwyty mogą się różnić. Jeżeli chodzi o wmontowanie samego mechanizmu podnoszenia w siedzisko WRX to trzeba by było wszystko rozebrać do części pierwszych i improwizować ale takim ekspertem to nie jestem. Widziałem gdzieś w "Kupie/Sprzedam" właśnie sam mechanizm do podnoszenia siedziska WRX. Skoro dało się go wymontować to i da się wmontować ;)

Edytowane przez geecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...