Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

Urabus,prawda to,że nam posty odbierzecie?

Po zakończeniu operacji przenoszenia spamerskich wątków do offtopa wszystkie posty zostaną przeliczone ponownie.

Tak więc wszyscy będziemy mieli okazję ponownie świętować postowiny ;)

 

Czy to w pięćsetce,

Czy to w tysiącu,

Ponowne święto,

Nie jest złe w końcu.

 

 

deniroclap.gif

 

 

:twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w łódzkich spotkaniach nie każdy ma czas, ochotę i możliwości by często bywać na forum. Dlatego na forach tematycznych powinny być poruszane wyłącznie istotne sprawy i w taki sposób, aby osoby nimi zainteresowane mogły je ogarnąć. Jest to ze wszech miar słuszne. Oczywiście można dyskutować, czy wątek olejowy ma jeszcze coś wspólnego z kwestiami technicznymi, czy przypadkiem ma taki związek z olejem jak ostatni wątek plejadowy z Plejadami. Można zastanawiać się, czy wątek o białym lecącym z nieba powinien być na forum ogólnym, czy może lepiej byłoby mu w spotkaniach, a może faktycznie zasłużył na offtop? Pamiętajmy jednak, że to my zakładamy te wątki w wybranych przez siebie działach. Jeśli wątek jest ewidentnie niepasujący do działu to jest przenoszony w stosowne miejsce. Czasami dzieje się tak z inicjatywy moderatora, czasami autora wątku, a czasami na wnioski użytkowników przesyłane w raportach. Czasami zdarza się i tak, jak z wątkiem 500, czy moim 1000-em, że żyją one swoim miłym życiem przez nikogo nie nękane. Trochę tak jak szafa w domu, w której z czasem coraz więcej jest ubrań o kilka lat za szczupłych, aż przychodzi w końcu czas na generalne porządki.

Nasze forum jest duże i żeby nie zapanował tu kompletny chaos niezbędne jest utrzymanie porządku. Szkoda tylko, że w dziale "Off Topic" wzorem większości for na świecie posty nie są liczone. Tak naprawdę jest to moim zdaniem jedyny problem tych porządków. Próbowałem do zmiany tej zasady przekonać moderatornię, ale bez rezultatu. Nie poddaję się jednak i przy najbliższej okazji będę próbował ponownie. Nie ma więc sensu się zżymać, lepiej trzymajcie kciuki za powodzenie mojej misji. Może kiedyś zalogujecie się na forum i pod awatarem zobaczycie w liczniku zylion zapomnianych postów z offtopa.

Może kiedyś...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zalogujecie się na forum i pod awatarem zobaczycie w liczniku zylion zapomnianych postów z offtopa.

Może kiedyś...

 

:)

 

ja bym wolał zobaczyć pod awatarem brak takiego pola :mrgreen:

Może kiedyś...

 

 

:)

 

 

Nie myślisz tak szybko. ;)

No cóż z tym się trzeba urodzić. :D

 

to nie to, mnie się po prostu nie chce :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolała żeby nikt mnie nie okradał.

 

No cóż, z tym się trzeba urodzić.

 

to Ci wyszło lepiej niż włosy ;):P

Włosy mi nie wyszły. :P

Nie trafiona uwaga.

 

Nie tobie przecież babo :P

 

Ja bym wolała żeby nikt mnie nie okradał.

 

mieszkasz w polskim kraju z polakami i przez polaków oceniana..

Przyzwyczaj się:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tej całej afery jest jeden.

Ludzie piszący w off topie to odpady.

Nikt nie posłucha mojej rady bo pisząc w off topie nie mogę się na niczym znać,czyli dodatkowo mają mnie za głąba .

Obrazili nas tutaj już nie raz i jeszcze udają,że tak nie jest.

Jakoś tak dupowato to im wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...