Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

A który to modek nas tak potraktował? :(

 

wiem - aaale nie powiem ;)

 

Jest jeden wątek do spamowania.

 

Grzenia rozejrzyj się - wątkow do spamowania jest więcej aniżeli być powinno / a jeśli już to miejsce takiego wątku jest w OT, który nie jest odbierany jako śmietnik (przynajmniej ja widzę podział)

 

Już ja coś wymyślę. ;)

 

Lepiej nie - od przyszłego tygodnia wchodzą zmiany, niestety (nawet Ja to widzę) poziom spamu i wszechobecnego off-topu przekroczył granice tolerancji i rozsądku.

Edytka proszę, dajcie trochę na luz, jeżeli będziesz chciała iść na udry, to z tego co widzę - będzie to dość krotka wymiana złośliwości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie Piotr wszystko. :)

Ale naprawdę nie wiem co Wam przeszkadza,że latamy sobie po miastach.

W ten sposób się poznajemy.

Przecież forum to przede wszystkim ludzie.

Zmiany,może to dobrze,może czas odpuścić,wylogować się z forum,które od początku mnie nie chciało.

A może trzeba zostać na przekór .

Zastanowię się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos, nam chodzi tylko o to, żeby zaprzyjaźniona grupa kilkunastu osób miała gdzie sobie pogadać na różne tematy nie przeszkadzając nie zainteresowanym forumowiczom. Nie chcemy czuć się wyrzutkami, dlatego nie podoba nam się że zostaliśmy przeniesieni do śmietnika. Kiedy próbujemy pogadać w wątkach regionalnych to też się to niektórym nie podoba. Więc czy faktycznie jest to dla Was moderatorów aż tak niewygodna sytuacja że ograniczamy się w swoim spamie do jednego wątku? Bo przecież, gdy nas nikt nie wyganiał z plejadowego to nie tułaliśmy się nigdzie indziej. Proszę przemyślcie tą sprawę i dajcie żyć i cieszyć się The Forum tym, których nie bawią tematy rajdowe, upalanki itp. Pozdrawiamtujestem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos, nam chodzi tylko o to, żeby zaprzyjaźniona grupa kilkunastu osób miała gdzie sobie pogadać na różne tematy nie przeszkadzając nie zainteresowanym forumowiczom.

 

no ale przecież nikt tego wątku nie usunął, tylko przeniósł do OT , bo tu de facto powinny się znajdować takie wątki - i proszę tutaj możecie gadać do oporu.

 

Bo przecież, gdy nas nikt nie wyganiał z plejadowego to nie tułaliśmy się nigdzie indziej.

 

Plejadowy - to już była gruba przesada....

 

faktycznie jest to dla Was moderatorów aż tak niewygodna sytuacja że ograniczamy się w swoim spamie do jednego wątku?

 

nie tyle co dla moderatorów , ale spójrz obiektywnie - tematów do luźnej logorei i wzajemnej adoracji jest za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinb101 said: Bo przecież, gdy nas nikt nie wyganiał z plejadowego to nie tułaliśmy się nigdzie indziej. Plejadowy - to już była gruba przesada....

 

Carlos, ale nie zapominaj, że było to za przyzwoleniem moderatorów

A przypominam, że niektórzy z Was brali czynny udział w tym ''procederze'', więc nie widzę celu podpierania się tamtym wątkiem, jako amunicją przeciwko użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież nikt tego wątku nie usunął, tylko przeniósł do OT , bo tu de facto powinny się znajdować takie wątki - i proszę tutaj możecie gadać do oporu.

Off-topic (w skrócie OT; ang. nie na temat) - używane powszechnie na stronach internetowych, forach dyskusyjnych, IRC-u etc. określenie tekstu, który nie jest zgodny z narzuconym uprzednio tematem rozmowy.

Czy my gadamy nie na temat?

Plejadowy - to już była gruba przesada....
Przyznaję rację :facepalm:
nie tyle co dla moderatorów , ale spójrz obiektywnie - tematów do luźnej logorei i wzajemnej adoracji jest za dużo...
Wyrąbać takie do OT

 

Ok. Dalej nie wiem czemu ten wątek w OT (patrz odpowiedź cytat 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejadowy - to już była gruba przesada....

 

Swoją drogą.. jak to jest..

Tam przyzwolenie było baaaardzo długo na mega OT. Nikt nie komentował nikt nie napominał. Tutaj większość wypowiedzi jest na temat, normalne jest że ludzie nie roboty, czasem z tematu zejdą. Ale porównaj skalę tamtego wątku, a tego.

 

Moderatornia dała przyzwolenie na taki spam w Jub. po czym stwierdziła że basta... gdzie tu zasady, czy zwykła konsekwencja???

To jak danie dziecku lizaka na 10 min i zabranie go..

 

Nie zgadzam się z tym, że ten wątek jest OT!

Jako użytkownik Forum jestem zawiedziona działaniami moderatorów.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że ten wątek jest OT! Jako użytkownik Forum jestem zawiedziona działaniami moderatorów.. :(

 

przykro mi - ale niestety nic to nie zmieni / Luźne pogaduchy, a tym własnie jest ten wątek - będzie Off Topic i tyle / co Wam przeszkadza miejsce w którym się znajduje - tutaj można spamować do znudzenia, kto chce i tak znajdzie temat. Jeżeli chodzi o kwestię nienaliczania liczby postów w dziale OT, no cóż - albo piszemy dla siebie, albo piszemy dla licznika.

 

Mi osobiście , już nie jako moderatorowi , tylko zwykłemu "czytaczowi" tego forum - ilość spamu bardzo przeszkadza, Forum trzeba odmulić i przywrócić merytoryczność. Tematy "towarzyskie" będą przenoszone do OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kwestię nienaliczania liczby postów w dziale OT, no cóż - albo piszemy dla siebie, albo piszemy dla licznika

 

nie o to chodzi..

Chodzi o poczucie, że Nasz pogaduchy w tym wątku nie odbiegają aż tak bardzo od innych w spotkaniach.

A chcieliśmy stworzyć wątek w którym właśnie o integracje i spotkania chodziło.

 

Oczywiście że jest więcej postów, bo sporo użytkowników z niego korzysta..

I nie jest to wątek, który nie miał nic wnieść na forum.. Więc nie powinien znajdować się w OT, bo automatycznie traci swój przekaz i nie dotrą do niego użytkownicy, których ten temat mógłby interesować.

 

Temat został sprowadzony do śmieciowego, mało ważnego dla Forum :(

 

przykro mi - ale niestety nic to nie zmieni /

Ale jeśli i tak nic to nie zmieni.. to po co się produkować.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie jest to wątek, który nie miał nic wnieść na forum.. Więc nie powinien znajdować się w OT, bo automatycznie traci swój przekaz i nie dotrą do niego użytkownicy, których ten temat mógłby interesować.

 

proszę :facepalm: - o jakim przekazie mówisz? tu nie ma żadnej treści. Cofnij się parę stron wstecz i pokaż mi jakieś wpisy które merytorycznie wpisują się w Spotkania Forumowe , jeżeli będziemy się kierować taką wykładnią to "Rzucam Picie", także zaraz będzie musiało znaleźć się w Spotkaniach.

 

Słuchajcie, nie jest to moje chciejstwo, nie ja ten wątek przenosiłem - chcę z Wami pogadać na ten temat, bo może z racji tego iż się znamy dość dobrze, łatwiej będzie sie porozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie jest to moje chciejstwo, nie ja ten wątek przenosiłem - chcę z Wami pogadać na ten temat, bo może z racji tego iż się znamy dość dobrze, łatwiej będzie sie porozumieć.

 

Carlos, a to Twoja decyzja, czy Ciebie wystawili, właśnie ze względu na to że się znamy?? ;)

 

Taka myśl mi na początku przyszła do głowy :)

Przecież żaden inny mod się tu nie pojawił??

 

Wg. mnie powinien się pojawić ten, kto ten wątek przenosił i uzasadnić swoje działanie, wtedy kiedy to robił.

Wiele by to zmieniło i pewnie zamknęło sporo dyskusji..

 

A oburzenie zostało podsycone tym niezbyt zgrabnym działaniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...