Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

@@Rozrabiara, pisałem Ci już o brzytwach i innych ostrych narzędziach. A teraz edukacyjnie: rozległa wiedza z wielu różnych dziedzin to jest omnibus i erudyta, człowiek renesansu to taki który wystawiał nos z tabu średniowiecza i wtykał w zakurzone mądrości starożytnych, a człowiek mądry nie zajmuje się wszystkim z wielu powodów i zarazem tylko z jednego ;)

Idź zbij moją panią od polskiego . :P

 

@@dzioba, możesz nawet nazwać mnie rubensowską , ode mnie nie wyłapiesz . :biglol:

 

Chciałam napisać , że jak klikam ze srajfona nie używam minek , proszę więc takich postów nie brać za brak dobrego humoru czy inne jakieś takie .

 

@@Grzegorz Magdziarz, uwielbiam twoje odpowiedzi po ktorych ciezko wstac :biglol::wub:

 

Ja wolę rozmawiać z Grzegorzem "w realu" ,mam więcej środków wyrazu . :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! WSTAWAĆ ŚPIOCHY !!!

 

 

Dzień dobry :D Jak mija czas?

 

Mój przyjaciel z Finlandii obchodzi dziś 55 urodzinki. Podczas pierwszej wizyty w UK rozwalił totalnie samochód skręcając pod prąd na rondzie przy dość sporej prędkości złapał przydomek "RALLY", więc z tej okazji tematyczny torcik ode mnie :D

 

8696_670186616341141_470360666_n.jpg

Edytowane przez Thief
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...