Skocz do zawartości

atrapa grill 99'


batrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

 

Zerknijcie proszę na aukcje. W tej chwili mam grill - ten górny ze zdjęcia. Chciałbym założyć ten dolny. Czy oba są kompatybilne i będą pasować bez przeróbek ?

 

http://allegro.pl/sh...item=2985779822

 

 

Z góry dzięki,

Bartek

post-9738-0-02096100-1362123222_thumb.jpeg

Edytowane przez batrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te grille pasują bez problemu do każdego forka przed liftem, niezależnie czy turbo czy nie.

 

Ja miałem ten od turbo i moim zdaniem wygladało to dużo gorzej jakby czegoś brakowało. Moja teza jest taka, że w przypadku wolnossaków grill od turbo pasuje tylko w sytuacji kiedy forek nie jest w wersji dwukolorowej (czyli kolor inny niż czarny + czarne matowe plastiki). Małe porównanie:

 

Wygląda fajnie:

 

P4180371-1.jpg

 

Wygląda niefajnie i nawet logo JDM nie ratuje:

27259_380779383703_511168703_3563601_217637_n.jpg

 

No ale de gustibus i co kto lubi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem :) Podobnie jak w przypadku przedlifów w wersjach poliftowych wszystkir grille można ze sobą zamieniać. Grille poliftowe najłatwiej poznać po tym, że górna krawędz nie jest prosta (jak w przedliftach) ale środek jest wyżej niż końcówki. Ciężko to wytłumaczyć ale obrazek powie więcej. Dodatkowo lista grilli poliftowych, niektóre z nich to naprawdę mało spotykany/drogi do dostania stuff.

 

Aerospec: :yahoo:

82028_t55717_c_grande.jpg?1348445442

 

Aerospec (powiedzmy clear, ale nie wiem czy to nie przeróbka tego wyżej):

IMG_0072.jpg

 

STI (na tym konkretnym zdjęciu powinno być jeszcze logo Forester JDM, czyli taka literka F)

29707d1302739335-jdm-sf5-forester-sti-parts-sale-los-angeles-sf5-grill.jpg

 

S-Turbo JDM (stock):

sf5%20-%20grille%20sti%2001.jpg

 

S-Turbo (stock):

IMG_0572_zps1e7a32e0.jpg

 

S-Turbo i NA JDM (stock - podobne grille na rynek EU i US miały zamiast F standardowy znaczek plejad).

84ec865e7a6ab5688b45da71093711af.jpg

 

Forester Sports: :o

34899d1327637018-usdm-sport-grille-01-02-2030169202.jpg

 

forester-sport-grille.jpg

Edytowane przez Ingolstad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sports zalatuje przodem jakiejś chińskiej podróby forestera :D. Troszke może nie do końca jasno się wyraziłem, bo chodziło mi głównie o wersje EU i o to, że w przedliftach n/a nie widziałem jeszcze grilla takiego jak w s-turbo, a w poliftach zdarza się to dość często, więc śmiem twierdzić, że była możliwość dowolnego wyboru. Sprawa dla jasności tyczy się atrap nr 5 i 6(z normalnym znaczkiem):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedliftach n/a nie widziałem jeszcze grilla takiego jak w s-turbo, a w poliftach zdarza się to dość często, więc śmiem twierdzić, że była możliwość dowolnego wyboru. Sprawa dla jasności tyczy się atrap nr 5 i 6(z normalnym znaczkiem) :).

 

Nr 5 chyba nie widziałem w wersji NA (przynajmniej jako stock), natomiast nr 6 rzeczywiście był dostępny zarówno dla NA jak i S-Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...