Skocz do zawartości

Szukam Subaru do ślubu


acro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam.

 

Jesteśmy z Czechowic-Dziedzic, szukamy Subarki Imprezy do ślubu na 8 czerwca 2013. Dwie oferty nam nie wypaliły ale dzielnie szukamy dalej. Interesuje nas Impreza taka jak ta:

 

http://tiny.pl/h2l65

 

Samochód chcemy wynająć na przejazd spod kościoła na salę ślubną. Jeszcze w zeszłym roku zagadywałem do kilku ludzi z tego forum ale nie znalazłem nikogo chętnego, może za wczas pytałem.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt gg/pw.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subarudoslubu.pl :P

 

znam tą stronę na pamięć :) właśnie z tej strony mieliśmy dwa ogłoszenia, przy czym jedno z sosnowca więc dość daleko, a drugie z bielska - pan się rozmyślił i chce sprzedać auto... tak więc czekamy na oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acro, do mnie subarynka przyjechała z Częstochowy, a mieszkam 25km od Czechowic :) wiec z Sosnowca to rzut beretem.

Robię teraz budynek w Czechowicach i dość często śmiga tam niezle gadający potworek. Nie wiem tylko na jakich tablicach bo szybko znika z oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subarudoslubu.pl :P

 

znam tą stronę na pamięć :) właśnie z tej strony mieliśmy dwa ogłoszenia, przy czym jedno z sosnowca więc dość daleko, a drugie z bielska - pan się rozmyślił i chce sprzedać auto... tak więc czekamy na oferty

 

Poszło na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sportowe.samochody-weselne.pl/ wiem ,że nie ten model ,ale jakby co od wypadku daje :)

 

właśnie o tym aucie z Sosnowca wspominałem ale jeżeli będzie okazja coś z bliższej okolicy to wydaje mi się to bezpieczniejsza opcja

 

Albo chcecie wystartować w nowe życie na czterech nogach ;)

 

trafna diagnoza :) jesteśmy oboje napaleni na subaru jak stonka na ziemniaka i co ciekawe - mamy zbieżny gust co do modelu i koloru :)

 

acro, do mnie subarynka przyjechała z Częstochowy, a mieszkam 25km od Czechowic :) wiec z Sosnowca to rzut beretem.

Robię teraz budynek w Czechowicach i dość często śmiga tam niezle gadający potworek. Nie wiem tylko na jakich tablicach bo szybko znika z oczu.

 

wiem, że jeździ po czecho jedno subaru ale jest dość mocno pooklejane, trochę nas odstrasza tymi wszystkimi naklejkami

 

acro powodzenia w szukaniu Subaru na razie do ślubu a potem w zakupie B)

 

za jakiś czas na pewno będę stałym bywalcem na tym forum bo jesteśmy jednomyślni co do zakupu auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...