Skocz do zawartości

Demontaż plastikowego elementu wokół przedniej lampy, my03


rutra80

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie pewnie tak, w praktyce niewiele pomoge bo u mnie 3 z 4 sa zastapione tyrtytkami (ale nie przez nieumiejetne zdejmowanie, zeby nie bylo).. ;)

Mozesz pewnie delikatnie sprobowac (tylko w cieplym pomieszczeniu inaczej pewnie przy obecnych temp latwo polamac).

Jesli chcesz, wiecej pewnie zobaczysz jak zdejmiesz grill (tak sie do swoich dostaje) oraz wsuwajac palce pod lampe - przynajmniej pod lewa, pod prawa - nie pamietam, wczoraj tylko lewa zdejmowalem.

 

pozdr

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

...ale o ile dobrze pamietam to grill trzeba w pierwszej kolejnosci zdjac, zdaje sie, ze instrukcja nawet o tym mowi wyzej.

 

Chociaz jak pisalem, moge nie miec jakiegos zaczepu juz tam i stad poszlo latwiej, wtedy ktos pewnie skoryguje moja wypowiedz. ;)

Ja bym sprobowal w kolejnosci jak na zdjeciu wyzej, wypiac grill i dopiero sie dobrac do oslony.

 

pzdr

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem postojówki, więc jestem na świeżo... po odkręceniu górnych śrubek, trzeba odgiąć plasik na tyle żeby reflektor nie blokował ramki. Dopiero wtedy można wysunąć. U mnie jeden poszedł łagodnie, tzn wysunął się po odgięciu samodzielnie na zewnątrz(bok) pojazdu. Z drugim walczyłem trochę, ale też się udało. Generalnie te zaczepy to nie zatrzaski tylko mini szyny, więc nie można ciągnąć do przodu, to musi się wysunąć w bok. Zdjęcie grila pomaga o tyle, ze jest lepszy dostęp i można wszystko lepiej kontrolować.

Edytowane przez connexBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...