Skocz do zawartości

Wybor trasy Krakow- Mazury (Stare Jabłonki)


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry!

Korek w Jankach i Raszynie stoi permanentnie praktycznie cały dzień.

Dalej jest lepiej.

 

Hmmm... może masz rację - aż tak często tam nie jestem. Myślałem po prostu, że tamten korek rządzi się prawami innych warszawskich korków, tj. po 9:30-10:00 się znacznie zmniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry!

Korek w Jankach i Raszynie stoi permanentnie praktycznie cały dzień.

Dalej jest lepiej.

 

Hmmm... może masz rację - aż tak często tam nie jestem. Myślałem po prostu, że tamten korek rządzi się prawami innych warszawskich korków, tj. po 9:30-10:00 się znacznie zmniejsza.

Moim zdaniem jest to najgorszy wjazd do Warszwy..teraz dobija do niego wjazd od Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i przejazd jest prosty ale jak ktoś W-wy nie zna to lekko nie jest, a już kierunki na wielu krzyżówkach opisujące np w lewo Sadyba a w prawo Brudno (po co pisać jak widać,że jest brudno) są dla przyjezdnych kompletnie niezrozumiałe. Lepiej bywa na Śląsku - w prawo KWK Szombierki w lewo KWK Wirek i ty już wiesz wszystko (o górnictwie oczywiście) ale nie gdzie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj takich skrzyżowań jest całkiem sporo gdzie są tylko kierunki na dzielnice a całkowicie brakuje oznaczeń na drogi wylotowe. Jest ich wbrud i dotyczą nie tylko Bródna, Tak mi się z tym Bródnem skojarzyło ostatnio jak zjeżdrzałem za ZOO z drogi która idzie zdłuż Wisły i chciałem jechać na Białystok, drogowskaz informuje tylko o skręcie na Bródno a kierunek na Białystok jest dopiero na górze jak już się skręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz w sprawie trasy generlanie zajelo mi to 6h 30min z 4 pasotojami trasa z grodziska mazowieckiego do kazunia rzeczywiscie dramatyczne jezdzi tam tez duzo ciezarowek i ten fragment trasy byl najwolniejszy, trase gdanska przejchalem bardzo szybko wracac bede przez wawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...