Skocz do zawartości

[Legacy IV] Osłona pod silnik - która?


morda4u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję plastikowej osłony pod silnik do Legacy 2.0 MY06, ale produkcja lato 2005r. To ta wersja 165KM. No i tu pojawia się problem. Szukać osłony do MY06 czy MY05? Na portalu aukcyjnym jest wersja opisana 04-09, ale obrazki na wcześniejszych linkach ewidentnie się różnią. Czy to 04-09 podejdzie do mnie?

 

Pozdrawiam!

morda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy te same modele rocznik 2005 ale silnik silnik DOHC 165.Masz w manualu?Kombi czy sedan?

Sedan manual. Podobno to nie robi różnicy czy sedan czy kombi. Sprawa rozbija się o to czy w osłonie ma być wycięty jeden prostokątny otwór czy dwa i czy to większe wycięcie po prawej stronie ma iść po prostej czy pofalowane (patrz linki jeden dwa). Tu mi wygląda na dwa otwory i pofalowanie. Problem w tym, że na portalu aukycjnym znalazłem conajmniej kilka niby pasujących osłon z jednym otworem i wycięciem po prostej i tylko jedną z dwoma otworami i wycięciem pofalowanym.

Zgłupieć można :wacko:

 

Pozdr.

morda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dawid1, zamówiłem ten z dwoma otworami. Dam znać czy pasuje. Jak nie to nie czuj się winny :)

Przy okazji, z tego co wiem to jak masz 2.0 N/A 165KM to to jest MY06, mimo produkcji w 2005. W 2005r. MY05 max było 150KM.

 

Pozdr.

morda

Edytowane przez morda4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...