Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

radekk, nie dość, że będziesz mógł go mieć, to ja jeszcze na swoim napiszę:

 

"Recommended by radekk" :mrgreen:

jak jeszcze apal kupi to chyba się zgłosze do Dakine żeby odpalali mi jakiś procent od sprzedanych plecaków :mrgreen:

No i żeby wypuścili linię sygnowaną moim nazwiskiem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, z apal podpiszemy stosowny wniosek do Dakine :mrgreen:.

 

PS Ja tak naprawdę to już zamówiłem ten plecak i zapłaciłem za niego. I co dziś widzę w statusie zamówienia, mimo tego, że w piątek informacja była, że towar jest w magazynie?

 

Realizacja Twojego zamówienia została chwilowo wstrzymana. Niestety nie mamy w magazynie wszystkich produktów niezbędnych do skompletowania zamówienia. Wznowimy realizację zamówienia natychmiast po otrzymaniu dostawy.

 

Znów ten Poznań... I jak tu lubić to miasto... :roll:

 

 

:wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, z apal podpiszemy stosowny wniosek do Dakine :mrgreen: .
ok :cool:

Przemeq, w Poznaniu chyba obecnie go nie ma, chyba że mają w jakimś innym sklepie. W sumie to sklep mojego znajomego i już parę razy ja sam ich zaopatrywałem, jak nagle brakowało im towaru, a ktoś zamówił :mrgreen: a ja akurat miałem do niego dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie sklepy internetowe, które piszą, że towar jest na stanie, a jak już się złoży zamówienie, to okazuje się, że go jednak nie ma... :roll:

 

Dlatego przełamię swą wrodzoną nieśmiałość i odwiedzę w pn sklep dla surferów, może będzie :mrgreen:

czarny ofkors :wink:

 

Też nie lubię tych sklepów - one są jakieś takie... dziwne :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie sklepy internetowe, które piszą, że towar jest na stanie, a jak już się złoży zamówienie, to okazuje się, że go jednak nie ma...

Ja mam wrazenie, ze taka jest wiekszosc sklepow. I to nie tylko internetowych.

Niektorzy, to chociaz powiedza "nie mamy, ale mozemy zamowic". Tak to sie teraz robi biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor - na razie tak prowizorycznie :twisted: - sklepowi skatehsop. Napisali mi dziś, że jednak mają plecak w magazynie w Krakowie i że jutro mi go wyślą.

 

[EDIT] Je je je!

 

Twoje zamówienie zostało już skompletowane i wkrótce wyślemy je do Ciebie

 

apal - dotarłaś do sklepu dla surferów? Przeżyłaś? :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 5:08 pm ]

 

Zmieniając lekko temat :mrgreen: : przyszedł dziś do mnie plecak. JEST REWELACYJNY! radekk - masz dużego pomuka za rekomendację. Plecak jest odpowiedniego rozmiaru, jest zrobiony bardzo solidnie, utwardzenia robią ogromne wrażenie. Plecak zdaje się być twardy, jak forumowy beton...

 

 

 

...o kurde, a jednak nie udało się zmienić tematu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal - dotarłaś do sklepu dla surferów? Przeżyłaś?

 

Byłam w sklepach dla surferów, dla snowbordzistów i narciarzy, chociaż żadnego z tych sportów nie uprawiam, :arrow: ŻYJĘ :mrgreen: .

 

Plecaka niet, nikt o nim nawet nie słyszał. Prowincja :evil: .

 

Przemeq, daj namiar na sklep, w którym kupiłeś, nie pomacam go, bo do Radkka mam za daleko, a zdecydowałam się go nabyć :mrgreen: (plecak oczywiście :wink: ).

 

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 8:38 pm ]

Plecak zdaje się być twardy, jak forumowy beton...
:lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq cieszę się że Ci się podoba, niech Ci dobrze służy, rozumiem że wziąłeś w kratkę :razz:

być twardy, jak forumowy beton
:roll: hmm, tu już przesadziłeś :mrgreen:

 

nie pomacam go
Radkka mam za daleko
a zdecydowałam się go nabyć :mrgreen:
jee :grin: :cool:
plecak oczywiście :wink: )
no i zepsułaś :roll:

:razz:

 

Zresztą gdzie za daleko, wsiadaj w swojego Apal i w drogę :razz:

Przemeq zamawiał tu http://skateshop.pl/ napisz najpierw do Nich czy jeszcze mają, albo czy są w stanie ściągnąć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zepsułaś

przepraszam :oops:

 

byłam na tej stronie i nie mogę go znaleźć :roll: , napiszę zapytanie czy go w ogóle mają

 

wsiadaj w swojego Apal i w drogę

 

byś się zdziwił ile te apale kosztują :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam na tej stronie i nie mogę go znaleźć :roll: , napiszę zapytanie czy go w ogóle mają
dzwoń, nie patrz co jest na stronie, bo często mają to czego tam nie ma, albo nie mają tego co jest :mrgreen:

 

byś się zdziwił ile te apale kosztują :razz:

i tak wkońcu wykupi ich mitsasubishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj, bo paskiem dostaniesz :twisted:

uff, nareszcie :mrgreen:

 

mogę wkleić tu fotki z sesji fotograficznej mojej imprezy?
myślisz że kogoś zainteresuje to gdzie imprezujesz? :razz:

 

 

Fotki, bardzo fajne :wink:

 

Przemeq a tak w ogóle to sorry, miało wyjść inaczej, myślałem że Ci się nie spodoba, że uznasz że beznadzieja, a tu wyszło inaczej :evil:

 

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, fotki super, a ładnej we wszyskim ładnie :smile:

 

(oraz mam nadzieję, że następnym razem jak się na mieście spotkamy wystarczy mi słuch i nie bedę się musiała posiłkować intuicją, że to Ty jedziesz przede mną :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem faktycznie w skateshop.pl i zaraz po tym, jak to zrobiłem, plecak zniknął z oferty, co chyba oznacza, że była to ostatnia sztuka... :roll:.

 

Wziąłem cały czarny. Mam czarno-szarą deskę z czerwonymi elementami, czarne buty z czerwonymi wstawkami, czarne spodnie i czerwoną kurtkę - czarny plecak do tego pasuje idealnie :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem cały czarny. Mam czarno-szarą deskę z czerwonymi elementami, czarne buty z czerwonymi wstawkami, czarne spodnie i czerwoną kurtkę - czarny plecak do tego pasuje idealnie :cool:
jeszcze zapomniałeś dodać czarny charakter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...