Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Strzał ostrzegawczy...? W strone psa...???!!!???

bez przesady, nie wsiadam na Ciebie ;) Myślę, że strzał psa mógłby przestraszyć, to primo, secundo, myślę, że durny policjant nie myślałby, czy pies ma kaganiec czy nie, jak rzuciłby się w kagańcu to też by go zastrzelił.

Po trzecie, w Polsce jeśli ktoś Cię zaatakuje gołymi rękoma a Ty się zaczniesz bronić np. nożem czy pistoletem, to bardzo prawdopodobne będzie to, że też dostaniesz wyrok. Uważam, że pies miał zęby i policjant mógł się bronić jedynie zębami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pies miał zęby i policjant mógł się bronić jedynie zębami
:facepalm:

 

Gdyby chłopak nie prowokował policji, gdyby pies miał kaganiec, gdyby okna w samochodzie były zamknięte ... nie doszłoby do tego.

czyli niesczesliwy zbieg okoliczności do których doprowadzili LUDZIE a nie biedny pies, który niczego nie rozumiejac nie mógł bezradnie patrzeć jak ktoś jemu Panu robi cos złego... :( :( :(

 

Pani nie musiała szukać szczęki psa na ogrodzie
dobrze pamiętać, że w obronie własnej nie wolno kopac psa w brzuch i miednicę... Silne miesnie spowodują, że nic nie poczuje a jeszcze bardziej się rozwścieczy... Zawsze w głowę... Jednym jak najsilniejszym kopnięciem i chodu... To jest jedyna szansa na zaskoczenie psa i wprawienie go w szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli niesczesliwy zbieg okoliczności do których doprowadzili LUDZIE a nie biedny pies, który niczego nie rozumiejac nie mógł bezradnie patrzeć jak ktoś jemu Panu robi cos złego... :( :( :(

Tak jest

 

Ps Pies mógł polizać pana mielicjnta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie do warunkow polskich troche sie mija z celem. Jak wiemy albo nie wiemy , to juz bedziemy wiedziec, ze policja w USA ma troche inne standardy dzialania, kieruja sie innymi przepisami niz polskie ;). Policjant poczul sie zagrozony wiec sie bronil, sprawa jasna.

 

Zawsze w głowę... Jednym jak najsilniejszym kopnięciem i chodu... To jest jedyna szansa na zaskoczenie psa i wprawienie go w szok...
chcialbym zobaczec jak kopiesz w glowe rozwscieczonego psa a pozniej uciekasz z ogryziona lydka lub stopa...

 

Druga sprawa...

Czy takie filmiki musze byc tu wstawiane czy to jest odpowiednie miejsce?

Edytowane przez jathek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie filmiki musze byc tu wstawiane czy to jest odpowiednie miejsce?

Nie muszą, ale zeroart jest niereformowalny ;)

 

Dlatego proponowałam mu, żeby bloga sobie założył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącz ignora w stosunku do mnie jeżeli Cię to razi :-(

 

Mysle nad tym od jakiegos czasu, zmeczylem sie troche twoimi marudzeniami i filmikami z duzym pesymistycznym ladunkiem. Ale malzenstwo zmienia faceta, oby na lepsze Cie zmienilo czego Ci zycze z calego mojego serca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pies miał zęby i policjant mógł się bronić jedynie zębami
:facepalm:

emotki nie zauważyłeś? :biglol::facepalm:

 

Zero, zresztą zobacz inny filmik tej sytuacji, wywołujesz debatę, to nie dziw się słowom krytyki. Koleś z psem podjechał i zatrzymał się, żeby poobserwować scenę, dla czego policjanci go skuli jak zamknął już psa? Poza tym, z tego co wyczytałem ten Pan oskarżył już wcześniej policję o nadużycie siły, teraz chciał sfilmować akcję, żeby zebrać ewentualne dowody. Po całej akcji oskarżył też policjantów o zabicie psa bez żadnych podstaw. Inni mieszkańcy też narzekają na policjantów w tym mieście. Pies w obronie właściciela wyskoczył przez uchylone okno(ledwo się wydostał) nie było zupełnie otwarte i właściciel mógł chyba przypuszczać, że pies nie wyskoczy?

a walnę filma w spojlerze coby wszyscy nie musieli oglądać ;)

 

 

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...