Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

podrzućcie coś do tańcowania na wesel... coś mocarnego, wykwintnego i niesmiertelnego... Tylko na serio...!!!

 

wybór może być tylko jeden,no chyba że chcesz coś weselszego :)

 

 

albo ten genialny walc angielski,przepiękny a trochę łatwiejszy do zatańczenia niż slow fox ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEST PHOTO PRESS 2012 December

 

alg-couple-kissing-amid-riot-jpg.jpg

 

I to jest dowód na dywizę życiową mojej Pani:

"rzuć wszystko i chodź się całować"

 

Tę samą fotkę chciałam kicie wkleić
tylko nie wiem czy kudłatych lubi...

 

głupia akcja... Przeanalizujcie dokładnie zanim ocenicie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pies bronił właściciela

2. Policjant bornił się przed atakiem agresywnego psa

3. GDZIE PIES MIAŁ KAGANIEC...??? NIE DOSZŁOBY DO NIESZCZESCIA

 

Szkoda psiaka- niczemu nie zawinił :(:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE PIES MIAŁ KAGANIEC...??

Gdzie policjant miał rozum? Czy oddał strzał ostrzegawczy?

Zero, chyba przestane Twoje filmiki oglądać :/ Niefajne to jest, a Ty jeszcze o kaganiec pytasz :facepalm: , poczytaj np. ustawę o obronie koniecznej, jakim zagrożeniem dla bandy policjantów był pies a jakim dla psa pistolet jednego z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przestane Twoje filmiki oglądać :/ Niefajne to jest, a Ty jeszcze o kaganiec pytasz
mówię o swoim zdaniu i nie musisz wsiadać na mnie jezeli masz inne.

Strzał ostrzegawczy...? W strone psa...???!!!???

 

Wstawiłem film zaznaczając, że dziwna akcja... Szkoda mi psa ale ja mając przy pasie broń w momencie gdyby z lasu wyskoczył na mnie wilk rzucając się do gardła postapiłbym tak samo...

 

 

rozwijając temat wg przepisów obowiązujących w Polsce:

 

Uchwała rady miasta odnośnie warunków wyprowadzania psa

Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Warszawy.

Rozdział 7.

Zasady utrzymywania zwierząt domowych i gospodarskich.

Do obowiązków osób utrzymujących lub sprawujących opiekę nad psami i innymi zwierzętami domowymi należy:

2) w miejscach publicznych - prowadzenie psów na uwięzi oraz posiadanie torebki lub urządzenia do zbierania odchodów;

3) prowadzenie psów agresywnych - w tym wszystkich psów ras wymienionych w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne (Dz. U. Nr 77, poz. 687) oraz mieszańców z tymi rasami - wyłącznie na uwięzi oraz w założonych kagańcach;

 

Lista psów uznanych za agresywne:

• Akbash dog

• Amerykański pit bull terier

• Buldog amerykański

• Anatolian karabash

• Dog argentyński

• Moskiewski stróżujący

• Owczarek kaukaski

• Perro de presa Canario

• Perro de presa Mallorquin

• Rottweiler

• Tosa inu

 

Reasumując pytanie o kaganiec jest jak najbardziej na miejscu patrząc na to jak mógłby niedopuścić do smutnego finału...

Policjant nie usłyszał zarzutów o przekroczenie obrony własnej.

Ukarany został właściciel w tej sprawie

Ponadto toczy sie sprawa cywilna wytoczona przez obywatela za niesłuszne zatrzymanie

 

Musisz wiedzieć ze taki sytuacje sie zdarzaja.

W polsce również...

Za spowodowanie zagrozenia zycia i zdrowia w takiej sytuacji właściciel psa moze trafić do więzienia nawet na 3 lata..!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce również...

W Polsce ;)

 

Nie wiem po co ten filmik wstawiłeś, jak ktoś ma psa i prowokuje policję amerykańską to trudno się dziwić, że tak się może skończyć ... mógł równie dobrze psa zamknąć w samochodzie z zamkniętymi szybami.

 

Wyobraźnia!

 

 

BTW zawsze mnie śmieszą ludzie, którzy mi mówią, że ich pies nie gryzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ten filmik wstawiłeś
bo przedstawia nietypową sytuację. Zbieg nieszczęsliwych okoliczności... Najbardziej żal mi psiaka bo nieczemu biedak nie zawinił... Natomiast nie mam tolerancji dla ludzkiej głupoty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW zawsze mnie śmieszą ludzie, którzy mi mówią, że ich pies nie gryzie :rolleyes:

Ostatnio pojechałem odebrać coś od kogoś :lol: , coś zakupionego na jebaju. Znalazłem miejsce, zapukałem, usłyszałem szczekanie psa. Kobieta otworzyła bramę, pies wybiegł szczekając a ja przyszykowałem się na karniaka z miejsca :twisted: Pies nie gryzie, powiedziała pani a tylko cię poliże :o:huh::P:biglol:

Ja nie mam ochoty być ani gryziony ani lizany :huh::lol: , a na pewno nie przez psa :biglol:

Właściciele psów mogą pozwolić sobie na więcej ze swoimi pupilami, ale to są zwierzęta i są nieobliczalne.

Ja zabrałem co miałem i odjechałem cało. Pani nie musiała szukać szczęki psa na ogrodzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chłopak nie prowokował policji, gdyby pies miał kaganiec, gdyby okna w samochodzie były zamknięte ... nie doszłoby do tego.

 

Szkoda psa...

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...