Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dziś kawa z kawiarki bo nabojów do Amodomio zabrakło.Też dobrze.

 

 

PS.znacie może wyroby(sprzęgła) firmy exedy?-chodzi o Hondzie ,210KKm i chyba się kończy,chociaż pewnie jeszcze paredziesiąt tys. by zrobiło,ale już mały dyskomfort jest,no i żonie gaśnie :P

brać. dobra firma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś kawa z kawiarki bo nabojów do Amodomio zabrakło.Też dobrze.

 

 

PS.znacie może wyroby(sprzęgła) firmy exedy?-chodzi o Hondzie ,210KKm i chyba się kończy,chociaż pewnie jeszcze paredziesiąt tys. by zrobiło,ale już mały dyskomfort jest,no i żonie gaśnie :P

brać. dobra firma

 

fajnie dzięki :)

 

mam obiecane od kumpla z niedziałka za bardzo dobra cenę,z robocizną w 1,5tys. się zmieszczę! :yahoo: Boże,żeby to tak w Subaru było to zmieniłbym charakterystykę jazdy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że będąc dziś na spacerze z psem, znalazłem ptaszka, miotał sie na środku drogi, wyraźnie próbował odlecieć ale nie dał rady, przechylał sie i dziobem rył o ziemię, był wyraźnie osłabiony. W ogóle nie bał się ręki - wziąłem go żeby jakiś kot nie zeżarł. Włożyłem go do klatki. Okazało się że to szczygieł:

 

38o.jpg

 

bjf4.jpg

 

qyg7.jpg

 

 

Na szybko znalazłem gdzieś w necie że można mu podać gotowane żółtko (kanibalizm ? :P), dostał też wody.

 

47hc.jpg

 

Pojadł i wrócił do klatki, wyraźnie ożył i zaczął skakać z patyka na patyk. Teraz co z tym kurczakiem zrobić ? jakiś znający się jest tu może ? Ja sie na ptactwie nie znam za bardzo, miałem tylko dwie papugi kiedyś, stąd klatka. Obydwa skrzydła rozkłada bez problemu więc raczej nie złamane, biega po trawniku i próbuje odlecieć, wybija sie ale nie odlatuje więc do klatki wrócił. Może musi nabrać sił ? Skurczybyk był na trawniku tak ruchliwy że ledwo udało mi się na nim ostrość ustawić :P

 

ply8.jpg

 

c9yr.jpg

 

r1uk.jpg

 

 

Jak do jutra nie odleci to pójde z nim do weta bo nie chce go w klatce trzymać. Chyba że on dopiero uczy sie latać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...