Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

No mam wrażenie, że ty jakoś mało poważnie. Jakoś tak sprowadzane wszystko do absurdu i prowokacji.Troche to już nudne ;)

80% zadowolenia mówisz,hmmm kurcze...to dużo jak na ten cały 2 tygodniowy bigos,ale cóż, masz prawo do takiej oceny.A jak będzie poważnie zagrożona demokracja to wyjdziesz że mną na ulicę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiele razy również na tym forum nie krylem tego że głosowałem na Petru i dziś dzięki temu mogę spokojnie spojrzeć w lustro :)

A Ty? :)

 

musisz być dumny z jego wiedzy historycznej i znajomosci historii Polski :lol: + ładnie kłamie w oświadczeniu majątkowym :P
A na jakie podstawie sadzisz ze kłamie ? Masz wgląd w jego poprzednie oświadczenia ?
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas ; nie porownuj gowna do twarozku , ludzi ktorzy buduja a do tych co wiecznie rujnuja. Poczytaj , przesledz i ogarnij choc troche historie zanim cos napiszesz i odpowiedz mi koniecznie czy ten czlowiek ( prezes) cos w ogole zrobil pozytecznego ?

 

Jesli wg Ciebie tak to prosze skoncz wreszcie szkole , zaloz cos i zarabiaj na siebie, rodzine , pomoz znajomym i potrzebujacym ...wtedy pogadamy powaznie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy wy naprawdę nie widzicie, że cała ta dyskusja nie ma sensu?

 

I tak niektórych nie przekonacie, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

 

I vice versa też nie.

 

Idźcie na spacer (jak elmo), na piwo, na mecz czy film i zameldujcie potem o tym.

 

Szkoda nerwów, szkoda życia.

 

Pozdrawiam. :)

 

Aha.... że auta umyłem. :)

post-3997-0-60365300-1449326696_thumb.jpg

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 przesledz i ogarnij choc troche historie zanim cos napiszesz

brawo

 

Jesli wg Ciebie tak to prosze skoncz wreszcie szkole , zaloz cos i zarabiaj na siebie, rodzine , pomoz znajomym i potrzebujacym ...wtedy pogadamy powaznie.

malo o mnie wiesz więc skończ te wycieczki osobiste synku !

 

 

Wiele razy również na tym forum nie krylem tego że głosowałem na Petru i dziś dzięki temu mogę spokojnie spojrzeć w lustro :)

A Ty? :)

musisz być dumny z jego wiedzy historycznej i znajomosci historii Polski :lol: + ładnie kłamie w oświadczeniu majątkowym :P
A na jakie podstawie sadzisz ze kłamie ? Masz wgląd w jego poprzednie oświadczenia ?

 

bo mieszkam w tym samym bloku i w tej samej klatce co Petru i wiem ile TU kosztuje metr mieszkania (na ile jest wyceniany) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pisać do każdego z osobna? :o

 

Kurcze czy wy naprawdę nie widzicie, że cała ta dyskusja nie ma sensu?

 

I tak niektórych nie przekonacie, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

 

I vice versa też nie.

 

Idźcie na spacer (jak elmo), na piwo, na mecz czy film i zameldujcie potem o tym.

 

Szkoda nerwów, szkoda życia.

 

Pozdrawiam. :)

 

Aha.... że auta umyłem. :)

20151205_151204.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gumas To że ktoś realnie wycenił swoją nieruchomość, nie znaczy że kłamie. A pomyśl i podziel sie swoimi przemyśleniami po kiego grzyba w swoim pierwszym oświadczenie ma kłamać ? Co innego prezes, bo tam chłopina grubo poszedł ;)

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę nerdzić dalej serial :P

Problemem lat wspolczesnych jest min. brak szacunku . Madrzysz sie na internecie ale wiem ze osobiscie jestes zdolnym i madrym czlowiekiem... Ja tez sie kiedys tak sadzilem jak Ty . Posluchaj ludzi starszych a mianowicie skoncz szkole , wybierz zawod a wszystko bedzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh,okropnie się tu zamotaliście w tym "politykowaniu",trudno się tu dopatrzeć rzeczowej i chłodnej dyskusji,nawet jak się pojawia w śladowych ilościach,to szybko znika w gąszczu zbędnych dygresji,wycieczek itd. :huh:  :(

Proponuję zajrzeć na "kreskę" do wątku "Polityka...." i brać przykład,możecie spotkać nawet wypowiedzi,które totalnie mogą tutejszych dyskutantów zaskoczyć. :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh,okropnie się tu zamotaliście w tym "politykowaniu",trudno się tu dopatrzeć rzeczowej i chłodnej dyskusji,nawet jak się pojawia w śladowych ilościach,to szybko znika w gąszczu zbędnych dygresji,wycieczek itd. :huh:  :(

Proponuję zajrzeć na "kreskę" do wątku "Polityka...." i brać przykład,możecie spotkać nawet wypowiedzi,które totalnie mogą tutejszych dyskutantów zaskoczyć. :P

 

Tam bedziesz tu ciemnote wciskal :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

idę nerdzić dalej serial :P

 . Posluchaj ludzi starszych a mianowicie skoncz szkole , wybierz zawod a wszystko bedzie OK.

 

:biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

powie mu ktoś ?

chyba czeka mnie drugie życie :yahoo:

melduje 1000 - słaby wynik ale zawsze 1000 :biglol:

Gumas,mieszkasz w jednym bloku z Petru ? Mówisz, że to blok dla VIP-ów? No to moje gratulacje :)

 

Jeśli tak to go ode mnie usciskaj i życz żeby się trzymał, bo stach z forum mu kibicuje ;)

Bóg mnie pokarał :biglol:

co do spełnienia twojego życzenia - sory odpada to ściskanie :P

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gumas,mieszkasz w jednym bloku z Petru ? Mówisz, że to blok dla VIP-ów? No to moje gratulacje :)

 

Jeśli tak to go ode mnie usciskaj i życz żeby się trzymał, bo stach z forum mu kibicuje ;)

Bóg mnie pokarał :biglol:

co do spełnienia twojego życzenia - sory odpada to ściskanie :P

 

 

Jeszcze będziesz miał się czym chwalić i to coś czuję,że nie długo ;)

 

Powiem ci szczerze ,że z zaciekawieniem będę śledził jak zmienia się twoje podejście do aktualnej władzy i już nie mogę się doczekać kiedy powiem "A NIE MÓWIŁEM!!!!!" :)  B)

Edytowane przez stach1111
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gumas,mieszkasz w jednym bloku z Petru ? Mówisz, że to blok dla VIP-ów? No to moje gratulacje :)

 

Jeśli tak to go ode mnie usciskaj i życz żeby się trzymał, bo stach z forum mu kibicuje ;)

Bóg mnie pokarał :biglol:

co do spełnienia twojego życzenia - sory odpada to ściskanie :P

 

 

Jeszcze będziesz miał się czym chwalić

tak nisko nie upadłem

mam wiele innych powodów do chwalenia sie ale na pewno nie sa nim sąsiedzi :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Gumas,mieszkasz w jednym bloku z Petru ? Mówisz, że to blok dla VIP-ów? No to moje gratulacje :)

Jeśli tak to go ode mnie usciskaj i życz żeby się trzymał, bo stach z forum mu kibicuje ;)

 

Bóg mnie pokarał :biglol:

co do spełnienia twojego życzenia - sory odpada to ściskanie :P

 

Jeszcze będziesz miał się czym chwalić

tak nisko nie upadłem

mam wiele innych powodów do chwalenia sie ale na pewno nie sa nim sąsiedzi :biglol:

A kto się chwalił na tym forum ,że po wyborach ma sąsiada w sejmie? ;) Stach nie zapomina,tylko wtedy myślałem że to ktoś z PISu ;)

Ale nie przejmuj się, to jeszcze nie upadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...