Skocz do zawartości

cholerny cup-holder


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie.

 

Sprawa dośc prozaiczna ale wkurzająca - w moim OBK MY10 nie ma tej plastikowej przegródki w schowku w tunelu srodkowym.

Przegrodki rodzielajacej ten zamykany schowek (schowek pomiędzy ogrzewaniem siedzeń a podłokietnikiem) na 2 czesci - przytrzymującej kubek, kotry sie tam umieści. Zostala zgubiona - nie bede Was zanudzial z jakich oklicznosciach :)

 

Po pierwsze - wkurza mnie jej brak

Po drugie - podróżując z rodzina umieszczam tam pieluchę (nieużywaną, zeby nie było głupich żartów) i jest OK, ale jadąc samemu rzadko posiadam pieluchę - póki co :)

Po (mówiąc po małopolsku) czecie - po ostatniej podróży samotnej i umieszczeniu tam kawy, jestem zmuszony nabyć nowy garniak.

 

Byłem w serwisie - jakieś PLN400+ za cały ten schowek - inaczej sie nie da.

Podzieliłem się z Panem w serwisie ideą, że najłatwiej to by było podpieprzyć w jakimś salonie Subaru. Jakoś nie podzielał mojego entuzajzmu :)

 

 

Jest jakiś inny sposób, żeby to gdzieś dostać? Chodzi mi o legalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz gdzieś na szrotach - może jakiś Legaś / OBK totalnie zdemolowany zalega i ten kawałek plastiku Ci za piwo oddadzą ?

Popatrz też na Alledrogo - nie takie cuda tam ludziska sprzedają / kupują ...

Patrz też na otomoto i tego typu portalach na ogłoszenia sprzedaży zdemolowanych samochodów - czasem są takie do sprzedania z zastrzeżeniem że tylko na części. Było nie było - szukasz "części" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzozlymisio, pytaj ludzi na allegro, ktorzy sprzedaja czesci do Twojego OBK. Kupilem w ten sposob mnostwo pierdolek, ktorych nikt nie wystawia, bo.."kto moglby kupic taka pierdole?"

 

Powodzenia, znajdziesz na bank!

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Dzięki za rady :) mam prośbę - czy ktoś byłby na tyle miły, zeby strzelić fotkę tej sympatycznej części i wrzucenie tu na forum ew. na bardzozlymisio@gazeta.pl ? Będę zobowiązany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję - jesteście nieocenieni.

 

Karol7777 i jego tapatalk zostają mianowani mistrzami swiata :))) Tu się gdzieś klika 'POMÓGŁ' czy cos w ten deseń?

 

KamilP - też taką znalazłem, ale nie mam pwności czy to to samo. Dzięki anyway.

 

Teraz czekam na odpowiedź od Pana z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...