Skocz do zawartości

Czy to panewka? Pacjent WRX 2002


Paciu21

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie odpowiem na mój własny post i temat ;) Wszystko od jakiegoś czasu już naprawione. Oczywista oczywistość stała się oczywista i okazało się, że były to panewki. Do remontu poszło dosłownie wszystko. Wszedł praktycznie nowy blok, nowe zawory, tłoki, panewki, korby, głowice poszły do renowacji, nowy rozrząd czyli praktycznie nowy silnik. Koszta jak dla mnie niebotyczne(szczegóły na priv, jak coś). Ale opłacało się! Silnik cud malina! Do tego regeneracja turbo - wszystkie graty w środku nowe, został tylko korpus także po gruntownej renowacji - koszt 800pln. Niestety uderzyło mnie(i nie tylko mnie) po kieszeni na tyle mocno, że teraz idzie na sprzedaż. Pojawiły się nowe wydatki związane z samodzielnością, wyprowadzkami i utrzymywaniem siebie za tak zwane swoje:) Niestety auto miało przygodę i musi być "ruszone" blacharsko, a dokładniej klepane delikatnie w maskę z prawej strony i lekko nadkole koło światła no i przydałby się nowy zderzak, chyba, że ten da się naprawić. Zrobiłem to z własnej winy a dokładniej obróciło mnie i uderzyłem w barierkę metalową. Jakby ktoś miał jakieś pytania to proszę się nie krępować. Zostało do dotarcia 2500km. Cena na start powiedzmy jakieś... 33000pln.

Edytowane przez Paciu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się jednak dobrze popiepszyło w silniku. Szkoda tylko, że po remoncie sprzedajesz subaraka. Nowy właściciel będzie spokojny na przyszłość od strony technicznej. Życzę powodzenia w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie też okazało się, że to panewka... Oczywiscie na panewkach się nie skończyło. Tak późno Was informuje bo nawet nie miałem ochoty o tym mówić. Już się z tym pogodziłem i teraz nie moge się doczekać auta. Odbiore go jakos w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...