Skocz do zawartości

czemu nie mozna zamiescic posta w ,,ogłoszeniach''


kpl29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy to włąsciwy dział, ale moze ktoś wie, albo jakiś administrator to przeczyta i mi wyjasni czemu nie można zamiscic posta w dziele ,,kupie sprzedam'' ?!

 

Pozdrawiam

 

-- Pn paź 15, 2012 12:55 am --

 

Doczytałem już ze trzeba mieć 25 postów minimum zeby móc zamiescic ogłoszenie. Bardzo mnie taka zmiana regulaminu zdziwiła i nasuwaja mi sie dwa pytania: czemu nie moge zamiescic posta majac 30 postów własnych, a po drugie uważam ze takie ograniczenie to głupota. Bo jesli komuś wystarczy czytanie postów innych i nie musi zadawac pytań, a forum potrzebne mu własnie do tego zeby zamiescic ogłoszenie albo napisać co mu potrzeba, bo juz instrukcje ,,jak to zrobić'' przeczytał, bo ktos juz zapytał, to co?! Ma dodawać ,,;) '' pod postami innych, albo pytac od nowa, zeby sobie sztucznie nabić 25 postów? To będzie czyste zasmiecanie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie czyste zasmiecanie forum.

 

No i właśnie to robisz....

 

 

 

Napisz PW do moda lub admina a nie zakładasz wątek w technicznym.

 

Tu jest forum organizacyjne w ostateczności. :arrow: viewforum.php?f=2

 

 

BTW

Bo jesli komuś wystarczy czytanie postów innych i nie musi zadawac pytań, a forum potrzebne mu własnie do tego zeby zamiescic ogłoszenie albo napisać co mu potrzeba, bo juz instrukcje ,,jak to zrobić'' przeczytał, bo ktos juz zapytał, to co?! Ma dodawać ,,;) '' pod postami innych, albo pytac od nowa, zeby sobie sztucznie nabić 25 postów?

 

Polska jenzyka, to trudna jenzyka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest The Forum,

Nasze kochane,

Nie drzewo gum,

Z handelku znane.

 

Tu się spieramy,

Tu się kłócimy,

Tu czas spędzamy,

Bo się lubimy.

 

Więc proszę szanuj,

Nasz zwyczaje,

Co regulamin,

Im wyraz daje.

 

Chcesz się przyłączyć?

To zapraszamy!

Chcesz pohandlować?

No to żegnamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Chciałem zapytać kto wpadł na "genialny" pomysł ograniczenia dostępu do edycji sekcji SPRZEDAM użytkownikom, którzy mają mniej niż 100 postów?

Jestem lojalnym użytkownikiem marki od ponad 10 lat (to już moja druga Impreza kupiona i serwisowana w oficjalnej sieci dystrybucji w Polsce) i wielokrotnym uczestnikiem ZLOTU PLEJAD. Okazuje się jednak, że to za mało, żeby móc wystawić auto na sprzedaż na oficjalnym forum SUBARU!  Żenada Panowie, żenada!  Tym bardziej, że likwidacji uległa sekcja KOMIS na stronie www.  Bardzo proszę o jak najszybsze udostępnienie mi możliwości zamieszczenia ogłoszenia o sprzedaży samochodu.

 

Żaku

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady dobrego wychowania mówią, że jak się gdzieś wchodzi, to się mówi "dzień dobry" ... czy jakoś tak :rolleyes: ... a tu zamiast dzień dobry...  pretensje :huh:

 

Witamy się tu:

 

Regulamin The Forum jest tu:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro się czyta takie pretensjonalne posty. Równie przykre jest nieustanne wyjaśnianie tej kwestii osobom, które w pogoni za swoimi sprawami, nie potrafią zrobić nawet minimalnego wysiłku i zapoznać się z regulaminem forumowej społeczności, którego zobowiązały się zresztą przestrzegać podczas rejestracji. Pozwolą sobie wyręczyć Dyrekcję w odpowiedzi i do niewątpliwie słusznych argumentów które zamieściła @Aga i @ALEX dołożę argument literacki ;) przywołując swój  stary wierszyk na ten temat:

Wątek zamykam... a jako że mamy lany poniedziałek, życzę chłodnego kubełka wody na ostudzenie emocji :) 

Do ewentualnej dalszej dyskusji na ten temat zapraszam do podlinkowanego powyżej wątku.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Urabus zablokował(a) ten temat

No więc po kolei, niestety tutaj, bo poprzedni wątek został prze Wierszokletę zamkniety, nie dostałem więc szansy na wyjaśnienia w najlepszym do tego miejscu.  

 

1. Nie przywitałem się ponieważ byłem użytkownikiem poprzedniego forum i po dłuższym czasie nieobecności myślałem, że to tylko nowa odsłona graficzna tego starego. Z tego też powodu nie zapoznałem się z nowym regulaminem.

2. Moja aktywność na forum od jakiegoś czasu zamarła z powodu notorycznego zaśmiecania go masą niepotrzebnych, i najczęściej nie mających nic wspólnego z wiodącym tematem dygresji, co niezmiernie utrudnia sprawne korzystanie z niego (to jest zresztą generalny problem wszystkich forów).

3. Nie jestem handlarzem, tylko wieloletnim miłośnikiem marki i wielokrotnym uczestnikiem Zlotu Plejad.  A ponieważ mam do zaoferowania samochód, który jest zadbany, kupiony i serwisowany w oficjalnej sieci importera, w pierwszej kolejności chciałem poinformować o tym innych pasjonatów. Tym bardziej, że przeglądając sekcję KUPIĘ zauważyłem, że dość często tego typu auta są tutaj poszukiwane. 

4. Jakiś czas temu miałem w tym celu 2 możliwości: darmowe ogłoszenie w sekcji KOMIS na oficjalnej stronie www importera oraz wpis w sekcji SPRZEDAM oficjalnego forum.  W ten sposób zresztą, ku zadowoleniu obu stron, sprzedałem poprzednią Imprezę.  Dziś nie mam żadnej z nich, co jest frustrujące i czemu wyraz dałem w swoim poprzednim poście. 

5. Cel polegający na odstrzeleniu handlarzy rozumiem i uważam za słuszny, jednak jak widać, system jaki wprowadziliście nie jest doskonały. Dlatego liczę na to, że w drodze wyjątku, umożliwicie mi zamieszczenie ogłoszenia. 

 

Wszystkich którzy w tym świątecznym dniu, poczuli się dotknięci tonem, bądź treścią mojej poprzedniej wiadomości, przepraszam. To wynik opisanej w punkcie 4 frustracji.

 

Pozdrawiam,

Żaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Żaku napisał:

Tak, to było moje poprzednie konto.  Ponieważ zapomniałem hasła, założyłem nowe.

 

Generalnie więc całe zamieszanie spowodowałeś sam. Gdybyś normalnie zresetował sobie hasło nie byłoby żadnego problemu z wystawieniem ogłoszenia, bo jako wieloletni użytkownik nabyłeś dawno temu prawo do działu KS na starych zasadach. Bardzo proszę abyś wylogował się, skorzystał z opcji "Nie pamiętam hasła", podał e-mail jaki powiązałeś ze starym kontem, zresetował hasło, zalogował się na forum za pomocą starego konta i dał znać w tym wątku, że odzyskałeś stare konto. Twoje obecne konto, zgodnie z regulaminem zostanie zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Żaku napisał:

Pomimo zalogowania się na stare konto,

 

26 minut temu, Żaku napisał:

Hm, problem polega na tym, że nie pamiętam jaki adres e-mail wtedy podawałem

 

Dlaczego w takim razie piszesz, że zalogowałeś się na stare konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.

 

Maila miałeś wówczas takiego jak teraz tylko bez 1 i na neostradzie. Zamiast kombinować mogłeś to załatwić w normalny sposób, czyli zwrócić się z prośbą o pomoc w przywróceniu starego konta, ale wybrałeś inną drogę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, pzakowski napisał:

Jeszcze dziś wrzucę ogłoszenie

 

Żeby tylko było zgodne z regulaminem ;) 

 

Dnia 17.04.2017 o 11:29, Urabus napisał:

Wątek zamykam

 

To już nieaktualne... wątki ostatecznie połączyłem, gdyż jak się okazało problem był całkowicie organizacyjny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...