Skocz do zawartości

Trening w Legionowie


macpro

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza organizowana przez stołeczny patrz wyżej @ Typowo treningowo szkoleniowy wymogi i zasady bezpieczeństwa jak na KJS czyli dodatkowo NNW sprawne auto bez wycieków nie mówimy tu o płynie spryskiwaczy kask i tyle nie musi być auto wyczynowe może byc seria Bezpieczne miejsce do tego aby upalać Wpisowe 110zł

 

http://ak-krolewski.pl/aktualnosci/10-n ... 16-09-2012

 

-- Cz wrz 13, 2012 4:34 pm --

 

Jak by były jakieś pytania to śmiało :)

 

-- Cz wrz 13, 2012 4:36 pm --

 

Tak to mniej więcej wygląda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już 2 z forum :)

 

-- Cz wrz 13, 2012 6:45 pm --

 

Przecież tam za hotelem europejskim jest fajny, ciasny tor. To gdzie po okręgu chcesz śmigać?

 

Gdzie dokładnie jest to miejsce w Legionowie. A tak w ogóle to gdzie w okolicach Tarchomina można sobie bezproblemowo poupalać?

 

 

Poupalać, nigdzie nie ma do tego miejsc albo jest ich coraz mniej. Dlatego robimy takie imprezy wszystko jest legalne i jest z kim się porównać pogadać wymienić doświadczenia albo czegoś nowego się nauczyć.

 

Jak wejdziesz w link to jest mapka możesz szukać także pod hasłem CSP Legionowo, jest miła atmosfera mam nadzieje że pogoda nie zepsuje wszystkiego będzie grill :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macpro, a jak z widzami , można wejść na oglądanie ?

 

Nie powinno być problemu tylko trzeba pojawić się na osbiór z rana

 

-- Cz wrz 13, 2012 9:22 pm --

 

Jadę pierwszy raz, więc wyników się nie spodziewam, ale powiedz jaka tam jest nawierzchnia? Wiem, że asfalt, tylko jak przyczepny? Bo nie wiem na ile dmuchać opony :)[/

 

Trzeba pompkę zabrać, tor jest przyczepny i techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna impreza :) co prawda, ja sie nie najezdzilem (stracilem 1 i 2 bieg w zastepczej 5mt), ale duze podziekowania dla organizatorow! Fajne miejsce i bardzo fajna atmosfera :) czekam na potwierdzenie daty kolejnej imprezy.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja moglem to przegapic !!

Pierwszy luzny weekend od dawna a tu impreza wprost idealna i to jeszcze 20 min od domu.

To sa skutki picia wód.... nie czytania forum :cry::cry:

Apeluje w takim razie o jeszcze jedna taka impreze!!

A najlepiej co tydzien :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka impreza ale już nie 20 min. od domu tylko 2 godziny Tor Radom zapraszam Termin to 14 października ale czekamy na oficjalne przyklepanie imprezy. Jazdy robimy jak w zeszłym roku czyli wyścig równoległy na dochodzenie. Widowiskowo :)

 

Super!

Choc jesli by sie udalo dogadac z wlascicielami toru w legionowie to cos cyklicznego lub przynajmniej raz na jakis czas bylo by dla warszawiaków z deficytem czasu super rozwiazaniem.

jak by co moj priv i mail jest dostepny a ja napewno odwzajemnie sie sciagnieciem jakiejs ekipy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka impreza ale już nie 20 min. od domu tylko 2 godziny Tor Radom zapraszam Termin to 14 października ale czekamy na oficjalne przyklepanie imprezy. Jazdy robimy jak w zeszłym roku czyli wyścig równoległy na dochodzenie. Widowiskowo :)

 

Brzmi fajnie :) mam nadzieje, ze ogarnę mocną skrzynię do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...