Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Lukasz jesli lecisz w srode do Stolicy to czy wstąpisz do music szopy...?

 

 

Moja hot vinyl liste masz caly czas?

 

 

 

Niestety do szopy już nie dam rady jutro wstąpić... Listę mam :)

 

Aaaaa, czyli juz masz, i sie nie chwalisz :grin: Polskie wydanie, 180g? Czyli polecasz? Właśnie się zastanawiałem nad tym, nówka jednak, a to na talerzu często, oj często poleży... ;-)

Dawaj wrażenia z Fugazi, a później z Misplaced, oj coś czuję, że...problemy dziś z zaśnięciem będą... :roll:

 

 

Igor , Fugazi kupiłem dokładnie to

 

http://www.empik.com...737658,muzyka-p

 

 

Świetne wydanie , nie czuć masteringu , super dynamika i zero sybilantów :) Smiem twierdzic że lepiej brzmi niż stare.

 

 

 

Fugazi przesłuchałem 2 razy a Misplaced Childhood wczoraj tylko stronę A... Oczywiscie to świetne albumy , czuć oj czuć Floyd-owe naleciałości :) Wydaje mi się że Fish jest fanem tej wspaniałej dramaturgii jaką potrafił w muzyce przedstawić Waters :idea: Zresztą ja też jestem fanem Waters-a ...no i Fish-a oczywiście też :grin:

 

Misplaced Childhood i ... (zaraz zaraz ;) ) kupione od vinylrecords czy tam vinylli sa w świetnym stanie ...oryginalne koszulki z numerami seryjnymi i rzecz jasna to 1st press-y :grin:

 

Sprzedajacy opisał Marillion-a na Exellent - , w rzeczywistości występują tylko kopertówki , zero głębszych rys , płyta tylko sporadycznie zatrzeszczy.

 

Chyba napiszę do szwajcarskiego sprzedawcy ananda2000 z Discogs aby skonsultował się i nauczył od vinylrecords poprawnej gradacji płyt :roll:

 

 

 

 

 

 

No i Panowie ..... Ta daaam ... Następna pozycja to prawdziwa perełka a mianowicie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_5398.jpg

 

 

David Gilmour – pierwszy album Davida Gilmoura. Został wydany 25 maja 1978 roku nakładem wytwórni Harvest

 

 

Płyta w stanie Near Mint , wkladka , oryg. koszulka z nr serii. Brzmienie wysmienite :) Wyd. Harvest Germany. Cena 75 zł

 

 

Sprzedajacemu wystawiam piatkę :grin:

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do szopy już nie dam rady jutro wstąpić... Listę mam

 

ok. Fajnie..

 

 

Fugazi przesłuchałem 2 razy a Misplaced Childhood wczoraj tylko stronę A... Oczywiscie to świetne albumy , czuć oj czuć Floyd-owe naleciałości :) Wydaje mi się że Fish jest fanem tej wspaniałej dramaturgii jaką potrafił w muzyce przedstawić Waters :idea: Zresztą ja też jestem fanem Waters-a ...no i Fish-a oczywiście też :grin:

 

Bardzo trafne są Twoje wnioski...

Misplaced Childhood to plyta bardzo dojzala, pelna energii, zmian tempa. Generalnie dla mnie storna B jest o wiele ciekawsza...

 

Chyba napiszę do szwajcarskiego sprzedawcy ananda2000 z Discogs aby skonsultował się i nauczył od vinylrecords poprawnej gradacji płyt :roll:

 

Lukasz bylem przed chwila u Jaapa pozegnac sie, przedstawilem mu Twoj problem.

On stwierdzil: Mozna odzyskac kase gdy placone bylo przez pay pal... a stan jest fatalny i nie zgodny z opisem

 

Zaraz Pisze do niego gdyz bylem tylko doslownie pozegnac sie...

 

Gdy wroce do Polski bede dzwonil do CIebie w tej sprawie...

 

 

David Gilmour – pierwszy album Davida Gilmoura. Został wydany 25 maja 1978 roku nakładem wytwórni Harvest

 

Lukasz tą plyte mialem do sprzedazy, musiales ja przoeczyc dlatego zostaje u mnie...

 

Oj, tak widzę po tytułach, że HiRes w tychże nie ma. No to będę wydzielał po kawałeczku. Bom dziś wredny i złyyyy (nie udało mi się oleju wymienić i uruchomić wzmaka)

1. http://www.2l.no/hires/index.html (klasyka)

2. http://www.bowers-wi..._of_Sound/Music (próbki, w tym Peter Gabriel)

3. http://undatheradar.blogspot.com (nie mogę polecić miłośnikom vinyl sound, no po prostu, n-i-e--m-o-g-ę)

4. http://www.reel2reel.tv/ADC/ADC.htm (tego jeszcze nie słuchałem, Stairway To Heaven - kto pierwszy?)

Do zobaczenia za tydzień.

PS1

Szczególnie proszę nie wchodzić na stronę nr 3. Ostrzegałem, jakby co!

PS2

Kto tu słucha na słuchawkach, hę?

PS3

Adresik pomyliłem w p.3. bo z głowy pisałem, czyli z pustego.

 

przejze pliki ktore wrzuciles ale dopiero w Pollsce w tej chwili uciekam z Holland

 

..bo ja myślałem że tu tylko o sprzętach a u mnie jedynie amplitunet Onkyo-wski z bylejakim phillipsowskim blue-rayem,z tym że głośniki i okablowanie całkim niezłe(jak na moje ucho :sad: )

 

O wszystkim co zwiazane z muzyka i sposobem jej przekazywania tutaj rozmawiamy.

 

Zegnam sie z Wami, widzim sie jutro gdy bede w Polszy..

 

 

 

P.S. poszedl Mail do Jaapa

 

How can I recover money by discogs? Be paid by pay pal. Jaap, Lukas is the new user and do not know how to do it. Please give me some advice ... Thank you just now going back to Polish. See you

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

..bo ja myślałem że tu tylko o sprzętach a u mnie jedynie amplitunet Onkyo-wski z bylejakim phillipsowskim blue-rayem,z tym że głośniki i okablowanie całkim niezłe(jak na moje ucho :sad: ) .

 

 

Dyskutujemy tutaj o wszystkim co jest związane z muzyką i nie tylko ;) Liczy się głównie dobra atmosfera a przecież wiadomo że "muzyka łagodzi obyczaje " :)

 

Anyway , zapraszamy do kącika :)

 

 

 

Lukasz tą plyte mialem do sprzedazy, musiales ja przoeczyc dlatego zostaje u mnie...

 

 

Really :shock: :?:

 

 

No to przeoczyłem :???:

 

W sumie to chyba dobrze wyszło gdyż obydwaj mamy tą pozycje na vinylu... Warto :idea:

 

 

 

Zegnam sie z Wami, widzim sie jutro gdy bede w Polszy..

 

 

 

 

Szerokiej drogi :!: Do zavtra :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po pierwszych testach nowego wzmacniacza :mrgreen:

 

Pierwsze wrażenie - ogromny kloc(43x16x40cm) :shock: :!: :!: :!:

w porównaniu do poprzedniego 2x większy

Dźwięk też robi wrażenie, szczególnie scena, jest dużo wyraźniejsza, jest też dużo głębszy bas, ogólnie fajny zakup i jest szansa, że zabawi u mnie dłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos winyli pamiętam jak w latach 80-tych ojciec mojego kolegi mający możliwość częstych wyjazdów na tzw.zachód przywoził najnowsze krążki niedostępne prawie dla nikogo.

Kolega był(i jest) fanatykiem Iron Maiden i mieliśmy najnowsze krążki tej grupy jeszcze pachnące :cool: i od razu (nie wiem czy kojarzycie) szukało się tajemniczych znaczków ukrytych na okładce Iron M.

Na marginesie jestem fanem muzy lat 80-tych,tak w zasadzie to dokładnie wszystkiego co się działo w tej dziedzinie w Polsce i za granicą.Może te czasy kiedyś jeszcze wrócą...z dużą nostalgią słucham dzisiaj Alphavill,Toto,Police,Genesis,M.Oldfield,David Bowie,Duran Duran-z płytką Rio,wczesne U2,Anie Lenox z eurythmix,UB40,Jackson-beat it, etc,etc,etc,etc..........

 

Polska to oczywiście Perfect,Budka,Lady Punk,Republika ,Maanam,Lombard,TSA

I metal :grin: : Iron,Saxon,Accept,Kiss,Slayer ,Voivod,Scorpions-Blackout!!,Judas Priest,Gunsi-Welcome to the jungle!!!,ACDC,gary moore,Deff Leppard-moja ulubiona grupa!!

 

 

i cała masa innych których teraz nie wymienię.TO BYŁY CZASY!!!!!!!!!!!!!

 

Beatlesów tak naprawdę odkryłem w pełni niedawno.Lennona trochę wcześniej -COME TOGETHER-To genialna rzecz nie wiem czy jest w muzyce coś lepszego szczególnie w wykonaniu live.

Sporo nasłuchałem się muzy tanecznej-córka tańcząca 11 lat łacinę(w 2009 v-ce mistrzostwo Polski w Youth) -ogólnie muza latynoska mało znana w Polsce np.King Africa:

 

Po krótce starałem się przedstawić muzycznie zanim na dobre zagoszczę w muzycznym kąciku

 

PS.lubię też muzykę klasyczną ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie wiem czy jest w muzyce coś lepszego szczególnie w wykonaniu live.

 

 

 

 

 

Jest :)

 

 

Gdyby Najwyższy dał mi wybór :"Stachu(w zasadzie to Paweł jestem),tylko jeden z tych utworów bedzie Ci dane w życiu usłyszeć,drugi wypada z pamięci na zawsze!Wybieraj!" Bez najmniejszego wahania wskazałbym na Lennona,bo tam nie ma potrzeby stosować kolorowych obrazków,efektów specjalnych a nawet fantastycznych gitarowych improwizacji a jest genialnie..

Tak naprawdę to chyba kawałki nieporównywalne.

Co kto woli,wybór między genialnym i jeszcze lepszym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wrocilem....Zyje. Lukasz dzieki zaraz odpisze...

 

stach1111

 

witaj w klubie.....z taka muza ktora wrzuciles jestes bardzo mile widziany...

 

My z Lukaszem przerabiamy(od kad powstal watek) muzyke wszechczasow kazdej masci.... a propos

 

 

Mam w reku zloty winyl SGT Peppers Lonley Heart Club Band - The Beatles

 

Zara popstrykam foto i zrobie odsluch na Thorensie. Relacja wkrotce...

 

221103530832.jpg

 

Zloty Wieprzek brzmi świetnie, baaardzo czysto i gleboko, i juz nie tak ostro jak na Gold Dark Side!

 

przed chwila wrzucilem.... musze dokladnie przeluchac... jeszcze

 

jestem po pierwszych testach nowego wzmacniacza :mrgreen:

 

Pierwsze wrażenie - ogromny kloc(43x16x40cm) :shock: :!: :!: :!:

w porównaniu do poprzedniego 2x większy

Dźwięk też robi wrażenie, szczególnie scena, jest dużo wyraźniejsza, jest też dużo głębszy bas, ogólnie fajny zakup i jest szansa, że zabawi u mnie dłużej :D

 

Bartek dawaj foto i odsluch... sam bym tez se kupil jakis potezny wzmak na imprezy i zabawy na zewnatrz :D :D :D

 

Liczy się głównie dobra atmosfera a przecież wiadomo że "muzyka łagodzi obyczaje " :)

 

 

TO JEST W TYM WATKU NAJWAZNIEJSZE !!!

 

Really :shock: :?:

 

 

No to przeoczyłem :???:

 

W sumie to chyba dobrze wyszło gdyż obydwaj mamy tą pozycje na vinylu... Warto :idea:

 

Tak mam go 8,5 e chyba i wrzucalem go kiedys... zobacze co to wogole jest....

 

Wieprzek wlasnie rznie moja leb.

 

Ten winyl jest lepiej zrealizowany niz dark side,

 

a moze na dark side muzka byla ostrzejsza i dlatego ..?

 

Generalnie jestem bardzo zadowolony ze zlotych pozycji The Beatles i Pink Floyd!

 

Lukasz Jaap odpisal:

 

Hé Paul, log in at your account, go to Help (right top corner), go to the fourth blok, Claims and Differences,
follow further instructions. Good luck!
Gr. Jaap, Sounds-Records.

 

Apropos winyli pamiętam jak w latach 80-tych ojciec mojego kolegi mający możliwość częstych wyjazdów na tzw.zachód przywoził najnowsze krążki niedostępne prawie dla nikogo.

 

tez smigam na zachod i przywoze tony winyli.... hehhehe

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatlesów tak naprawdę odkryłem w pełni niedawno.Lennona trochę wcześniej

Ich slucham juz trocheo, ale

 

dopiero teraz postaralem sie o cala kolekcje na winyl i dwie zlote by Golden Anniwersary Records

 

leci u mnie jarre w chinach wlasnie! Zajebisty koncert!

 

Sporo nasłuchałem się muzy tanecznej-córka tańcząca 11

uwielbiam taneczna muzyke wszelakiej masci!

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dawaj foto i odsluch... sam bym tez se kupil jakis potezny wzmak na imprezy i zabawy na zewnatrz :D :D :D

lada dzień mogę zrobić nagranie, jak tylko odbiorę telefon z serwisu, teraz nie mam czym nagrać w HD ;P

Dzisiaj wyczyściłem Wnętrzności, bo trochę przykurzony był, więc do jutra nie uruchamiam, muszę mieć pewność, że cały izopropanol wyparuje, ale teraz i od środka wygląda jak nówka :)

Powiem Ci, że sam planuję go trochę zmodyfikować, w zasadzie dokładnie to co w tym wątku:

http://www.audioster...post__p__923622

Sprzęt polecam nie tylko do nagłaśniania imprez :D

 

PS: poluję na pilota do Denona RC-151, pojawiają się czasem w chorych cenach(>100zł) ale bywają i w normalnych 20-60zł i jakbyście widzieli takiego w normalnej cenie, to dajcie znać :D

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lada dzień mogę zrobić nagranie, jak tylko odbiorę telefon z serwisu, teraz nie mam czym nagrać w HD ;P

 

moj brat kupil teraz jakiegos canona za 5 tys, zapytam wieczorem to tez foty porobie i filmik u siebie...

 

 

Zdecydowanie polepszyla sie jakosc dzwieku na Tanoyach po podpieciu krolewskiego kabla Van den Hul Jade Hybrid (HYBRID: High purity dense Silver coated high purity Matched Crystal OFC + Linear Structured Carbon )

 

( gora bardzo wyrazna i basik glebszy )

 

stach znaczy sie pawel :D :D jaki sprzecik u Ciebie, wzmak, kolumny i kabele

 

 

 

 

Igor Ty chcesz tego Miplaced CHildhood od mojego kumpla, tj:

 

Marillion - Misplaced Childhood - emi holland stan idealny 45zl ?

 

Dzwonilem dzis do niego....

 

PS: poluję na pilota do Denona RC-151, pojawiają się czasem w chorych cenach(>100zł) ale bywają i w normalnych 20-60zł i jakbyście widzieli takiego w normalnej cenie, to dajcie znać

 

KUp uniweralnego moze bedzie hulalo.

 

Bartek aś Ty leniwy hehhe

 

Leci Fugazi wlasnie

 

%5BAllCDCovers%5D_marillion_fugazi_1998_retail_cd-front.jpg

 

David Gilmour – pierwszy album Davida Gilmoura. Został wydany 25 maja 1978 roku nakładem wytwórni Harvest

 

powiem Ci Lukasz niezla plyta, wlasnie slucham jej bardzo dobrze zrealizowana, wyraznie slychac, mowi i przemawia ...

 

kup u mnie taniej a jesli masz mozliwosc to oddaj tamta ze niby porysowana albo polamana : D: D: D: D

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach znaczy sie pawel :D :D jaki sprzecik u Ciebie, wzmak, kolumny i kolumny

 

wspominałem już że nie bardzo jest się czym chwalić....

 

Amplituner Onkyo TX SR503E,blue ray Phillipsa-bo Onkyo odtwarzacz DVD się popsuł i nie mogę go dowieżć do serwisu :-P ,Zestaw głośników Gh-grandhigh-i z nich jestem najbardziej zadowolony-kupowałem na słuch i te najbardziej akceptowałem(oczywiście w zestawieniu z Onkyo) kable nie pamiętam ,te doradzał mi elektryk,wiem tylko że są złote i zatopione w ścianach i podłodze-jakkolwiek amatorsko to by nie zabrzmiało :neutral:

 

Chętnie przyjmę jakieś sugestie i przyswoję wiedzę wiedzę na temat nowości i trendów na rynku.

 

Odnośnie muzyki tanecznej taka perełka w wykonaniu jakiejś Kolumbijskiej kapeli(orginał pochodzi z roku 1922)-piosenka jest o dziewczynie która skarży się matce że musi nosić dzban wody na głowie :D

 

 

Odnośnie muzyki którą lubię to sam się sobie dziwie że jednym tchem zapomniałem wymienić moją ulubliną LAURYN HILL-najbardziej boski kobiecy głos!!!!! uwielbiam jej słuchać i oglądać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie muzyki tanecznej taka perełka w wykonaniu jakiejś Kolumbijskiej kapeli(orginał pochodzi z roku 1922)-piosenka jest o dziewczynie która skarży się matce że musi nosić dzban wody na głowie :D

 

sluchajac tego przypomniales mi wlasnie o

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club

 

 

MV5BMTgwMzEzNzY0Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMzY1MTYxMQ@@._V1._SY317_CR3,0,214,317_.jpg

 

swoja droga swietny album...

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fugazi przesłuchałem 2 razy a Misplaced Childhood wczoraj tylko stronę A...

Widzę, że nie tylko ja mam sentyment do Misplaced Childhood. Może to hormony ale te płyta niesamowicie mnie trzepnęła (czasy liceum). Ale słuchałem jej niedawno i nadal brzmi dobrze (taki powrót niezawsze jest radosny ;) )

 

A co do winyli: najlepiej brzmiący kompakt w mojej szufladzie, to koncert VooVoo zgrany przed kilkoma laty z konsoli (koncert chyba w Stodole, gdzieś około 2002r). Brzmi niesamowicie, żadna inna płyta nie może się z nim równać. Więc może to nie nośnik jest zły a obróbka zoptymalizowana na kiepski sprzęt (winyl nie wchodził do "jamnika" a kompakt owszem).

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie muzyki tanecznej taka perełka w wykonaniu jakiejś Kolumbijskiej kapeli(orginał pochodzi z roku 1922)-piosenka jest o dziewczynie która skarży się matce że musi nosić dzban wody na głowie :D

 

sluchajac tego przypomniales mi wlasnie o

Buena Vista Social Club - Buena Vista Social Club

 

 

MV5BMTgwMzEzNzY0Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMzY1MTYxMQ@@._V1._SY317_CR3,0,214,317_.jpg

 

swoja droga swietny album...

 

fakt,chociaż dziadkowie z Buenavista jako prawdziwi Kubańczycy grywają raczej cha-che i rumby... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Odnośnie muzyki którą lubię to sam się sobie dziwie że jednym tchem zapomniałem wymienić moją ulubliną LAURYN HILL-najbardziej boski kobiecy głos!!!!! uwielbiam jej słuchać i oglądać ;)

 

 

Nie znosze rapu wrecz organicznie, a juz te rapowanki zrobione ze starych hitow napawaja mnie obrzydzeniem.

Jednoczesnie udowadniaja jak niskich lotow sa rapowi "tworcy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie muzyki którą lubię to sam się sobie dziwie że jednym tchem zapomniałem wymienić moją ulubliną LAURYN HILL-najbardziej boski kobiecy głos!!!!! uwielbiam jej słuchać i oglądać ;)

 

 

Nie znosze rapu wrecz organicznie, a juz te rapowanki zrobione ze starych hitow napawaja mnie obrzydzeniem.

Jednoczesnie udowadniaja jak niskich lotow sa rapowi "tworcy".

 

Złamałeś mi serce :(

Lauryn Hill to nie tylko rap,to wspaniałe czucie tego co się śpiewa,fantastyczny miękki jedyny w swoim rodzaju i nieprzeciętny głos-głównie na tym się skupiam doznając ,jak to mówicie w USA-mind blowing? czy jakoś tak

 

To żeby cię jeszcze pobudzić kolejny mój ulubiony Cover tej wspaniałej i pięknej artystki:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Najwyższy dał mi wybór :"Stachu(w zasadzie to Paweł jestem),tylko jeden z tych utworów bedzie Ci dane w życiu usłyszeć,drugi wypada z pamięci na zawsze!Wybieraj!" Bez najmniejszego wahania wskazałbym na Lennona,bo tam nie ma potrzeby stosować kolorowych obrazków,efektów specjalnych a nawet fantastycznych gitarowych improwizacji a jest genialnie..

Tak naprawdę to chyba kawałki nieporównywalne.

Co kto woli,wybór między genialnym i jeszcze lepszym :grin:

 

 

 

To ja jeszcze dorzucę ;)

 

 

:idea:

 

 

Mam w reku zloty winyl SGT Peppers Lonley Heart Club Band - The Beatles

 

Zara popstrykam foto i zrobie odsluch na Thorensie. Relacja wkrotce...

 

221103530832.jpg

 

Zloty Wieprzek brzmi świetnie, baaardzo czysto i gleboko, i juz nie tak ostro jak na Gold Dark Side!

 

przed chwila wrzucilem.... musze dokladnie przeluchac... jeszcze

 

 

 

Wieprzek wlasnie rznie moja leb.

 

Ten winyl jest lepiej zrealizowany niz dark side,

 

a moze na dark side muzka byla ostrzejsza i dlatego ..?

 

 

 

 

To kompletnie inna muzyka , aranżacja ...Sgt. Pepper siłą rzeczy musi brzmieć łagodniej :idea:

 

Gratuluję kolejnej złotej płyty w Twojej kolekcji :)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Złamałeś mi serce :(

Lauryn Hill to nie tylko rap,to wspaniałe czucie tego co się śpiewa,fantastyczny miękki jedyny w swoim rodzaju i nieprzeciętny głos-głównie na tym się skupiam doznając ,jak to mówicie w USA-mind blowing? czy jakoś tak

 

To żeby cię jeszcze pobudzić kolejny mój ulubiony Cover tej wspaniałej i pięknej artystki:

 

 

 

No przepraszam, ale kurcze nie trawie.

Do tego media tak nachanie promuja ten _szum_ ze mdli mnie.

Ba nawet na fali promowania wszystkiego afro trafiaja sie naukowcy wywodzacy ze muzyka jako taka ma korzenie w czarnej afryce i rap to wlasnie taki nawrot do korzeni.... zgroza.

 

Buzia i owszem ladna, glos moze tez, ale po co ona sie w te rapowanie zaplatala?

 

 

 

 

Pierwsze 30 sekund OK, ale jak zaczynaja ................. to wylaczam.

 

Sagi o sluchaweczkach nie koniec.

 

Juz myslalem ze poprostu wezme to;

http://www.sennheiserusa.com/noise-cancelling-headphones-stereo-500643

 

a tu mi ktos podsowa takie o to pieknoty;

http://www.klipsch.com/klipsch-mode-noise-canceling-headphones

 

I co ja mam teraz zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie muzyki którą lubię to sam się sobie dziwie że jednym tchem zapomniałem wymienić moją ulubliną LAURYN HILL-najbardziej boski kobiecy głos!!!!! uwielbiam jej słuchać i oglądać ;)

 

 

Nie znosze rapu wrecz organicznie, a juz te rapowanki zrobione ze starych hitow napawaja mnie obrzydzeniem.

Jednoczesnie udowadniaja jak niskich lotow sa rapowi "tworcy".

 

Nie przepadam za rap-em ALE .... Lauryn Hill , Fugees baaardzo lubię.

 

Jesli już o rapie to czasami czasami zdarza mi się posłuchać naszego rodzimego

 

O.S.T.R

 

 

 

oraz Eminem-a

 

 

 

Wszystkich ich cenię mimo że rap to nie mój gatunek muzyczny.

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...