Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł , znalazłem Dżem-Detox . Tylko na cenę nie patrz

 

http://allegro.pl/dzem-detox-idealna-i2643481107.html

 

no 300zł, gdybym byl naprawde wielkim fanem dżem owszem bym sobie sprawil 8)

 

Dżem the best of wystarczy mi w zupelnosci, ale szukaj igły w stogu siana :evil:

 

Ja natomiast dzisiaj przepacze:

 

The Bodyguard - Whitney Houston / Różni artyści

The Eagles - Their Greatest Hits (1971–1975)

Alanis Morissette - Jagged Little Pill

Abba - ABBA Gold: Greatest Hits

Guns'nRoses - Appetite for Destruction

Ace of Base - Happy Nation/The Sign

Tina Turner - Private Dancer

Madonna - The Immaculate Collection

 

slucham vollenweidera, ten to tworzy muzyke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżem the best of wystarczy mi w zupelnosci, ale szukaj igły w stogu siana :evil:

 

 

 

Chyba nie było takiego wydania na LP :?

 

Wychodziły raczej całe albumy i to jednorazowo przy premierze płyty :idea:

 

Liczę na jakieś reedycje od Polskich Nagrań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżem the best of wystarczy mi w zupelnosci, ale szukaj igły w stogu siana :evil:

 

 

 

Chyba nie było takiego wydania na LP :?

 

Wychodziły raczej całe albumy i to jednorazowo przy premierze płyty :idea:

 

Liczę na jakieś reedycje od Polskich Nagrań :)

 

to w takim razie koniecznie "Akustycznie (Suplement)" ewentualnie Cegla , detox.

 

Ja musze znaleść Wollenweidera, od lat bardzo cenie jego tworczośc, koniecznie:

Book of Roses, Dancing With The Lion,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przejże oferte tego gościa dzieli Lukasz. Dostalem maila od starszego faceta w sklepie holenderkim:

 

Hé Paul, good to hear from you,

a couple of your records are in stock, I will reserve them for you.

See you soon!

Greatings, Jaap, Sounds-Records.

 

także czesc winyli :

 

- KRAFTWERK - Authobahn

- Beethoven's String Quartet

- Tangerine Dream

- Vangelis - spiral

- best of kitaro

- iron maiden - the number of the beast

- leonard cohen - im your man

- queensryche - empire

- Miles Davis - Kind of Blue

- ACDC - Back In Black

- Neil Young - Harvest

- best of bob dylan

- mettalica master of puppets

 

z tej serii bedzie dla mnie przygotowana i zarezerwowana i jesli przyjade to odbiore.

 

Lukasz może wrzuć kilka pozycji to w nastepnym mailu wyśle mu i przygotuje on to dla Ciebie. Napisze mu też czy wysyla krąki do Polski.

 

Wczoraj tak sie naebaem ze masakra :lol: eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , chętnie bym nabył :

 

Elton John - Goodbye Yellow Brick Road i inne jego płyty od lat 80 tych

George Michael - Best Of George Michael

 

Apropo Georga to kupiłem od gościa na którego Ci kontakt dałem za 25 zł jego album FAITH wydany przez Polydor ,świetna jakość tłoczenia i płytka z okładką w stanie MINT :D )

Album również rewelacyjny jak ktoś lubi G.Michaela rzecz jasna :idea:

 

Iron Maiden - number of the beast

Guns'n'Roses - use your illusion I,II

Phil Collins - Both Sides , Face value ...ale generalnie każdy jego album

ACDC - Back in black

 

Lista będzie się powiększać oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok napisalem do niego maila w sprawie naszej listą winyli oraz z zapytaniem o wysylke do polski. zaraz przejże oferte tamtego goscia tego co polecileś mi...

 

Dzięki Paweł :) Pytałem o wysyłkę do Polski gdyż wiem jakie upierdliwe może być dla Ciebie wysyłanie płyt z Holland :|

Jednak nie ma to jak osobiście zobaczyć płyty i zrobić selekcję Ty wiesz przecież na co zwracać uwagę :)

 

Sprzedawca którego Ci poleciłem wydaje się mieć potężną kolekcje płyt. Nie ma w ofercie dużej ilości ale widzę że co chwila po trochu coś wrzuca i po cenach normalnych jak na "polskie ceny winyli " :wink:

 

Opisuje stan bardzo ale to bardzo rzetelnie o czym się przekonałem na kilku nabytych od niego pozycjach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca którego Ci poleciłem wydaje się mieć potężną kolekcje płyt. Nie ma w ofercie dużej ilości ale widzę że co chwila po trochu coś wrzuca i po cenach normalnych jak na "polskie ceny winyli "

cena za winyl dobrego wydania to 3,5e - 8e czyli 15- 30zł. To co dzieje sie na allegro to bezczelne wyludzanie kasy. Owszem na vipowskie wydania trzeba szarpnąć sie 50-100 - 200zł ale nie za cene przecietniaka.

 

Gość ktorego polecileś nie sprzedaje nic, bede zerkal od czasu do czasu.

Kupilem biliskiego - ogrod krola switu, schulze koncertowke, neil diamond, abba - best of na alledrogo.

Dzięki Paweł Pytałem o wysyłkę do Polski gdyż wiem jakie upierdliwe może być dla Ciebie wysyłanie płyt z Holland

Lukasz dla mnie nie ma to problemu oplacam dodatkową oplate za bagaż 5e a w polsce za przesylke.

 

Do saszy do irlandii wysylalem ostatnio paczke koszt transportu post.nl za 2,5 kg :arrow: 25e.

 

Niechaj gość wysyla np 15 pozycji. waga np.2kg na dobrą sprawe lepiej gdy sam sciagne je do Polski.

 

 

ja p.....e co tutaj sie wyprawia :shock: szaleństwo na całego :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za winyl dobrego wydania powinna oscylować w przedziale jakim ustala moj sklep czyli 3,5e - 8e czyli 15- 30zł. To co dzieje sie na allegro to bezczelne wyludzanie kasy. Owszem na vipowskie wydania trzeba szarpnąć sie 50-100 - 200zł ale nie za cene przecietniaka.

 

Zgadza się , na alledrogo traktuje się winylowca jak frajera skłonnego wydać na płyty wszystkie oszczędności :roll: My sobie Paweł jednak poradzimy :)

 

Gość ktorego polecileś nie sprzedaje nic, bede zerkal od czasu do czasu.

Kupilem biliskiego - ogrod krola switu, schulze koncertowke, neil diamond, abba - best of na alledrogo.

 

Heh , też widzę że z winyli teraz nic nie ma :? Aukcje mu się pokończyły i pewnie zaraz odnowi :idea:

 

Lukasz dla mnie nie ma to problemu oplacam dodatkową oplate za bagaż 5e a w polsce za przesylke.

Jeśli niema problemu to super :D Ja osobiście wolę aby przed zakupem płyty na nią spojrzeć fachowym okiem.Ty przecież tak robisz a nawet odsłuchujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się , na alledrogo traktuje się winylowca jak frajera skłonnego wydać na płyty wszystkie oszczędności My sobie Paweł jednak poradzimy

No jasne :!: .

 

Ja osobiście wolę aby przed zakupem płyty na nią spojrzeć fachowym okiem.Ty przecież tak robisz a nawet odsłuchujesz

tak to prawda, nie ma co kota w worku kupować, Po za tym cześć osob na alledrogo nawet nie raczy napisać wydawnictwa, :evil:

i czasem na maila dostaje odpowiedź z wielkim oburzeniem.

 

Puscilem wlasnie George Michael faith, cbs record, i jezeli chodzi o michaela to raczej zostane na tym krążku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Was czytam i czytam, aż sięgnąłem po CD jednej z moich ulubionych kapel z odległej przeszłości, czyli niemieckiej grupy Satin Whale - piękna uczta dla uszu i niesamowity sentyment i powrót w lata młodzieńcze - chyba kupię gramofon i odkurzę ich analogi :wink:

a może wyciągnę zabytkowego Adama :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wyciągnę zabytkowego Adama :wink: :mrgreen:

 

Xanadu , mój znajomy odrestaurował sobie właśnie gramofon Adam ,zamontował dobrą wkładkę Audiotechniki i gra to cudnie :) Jaką ma na dodatek satysfakcję z tego :)

Trzeba przyznać jednak że ma on wiedzę na temat gramofonów ogromną ...Wkładkę mi wymienił i skalibrował w Thorensie wręcz błyskawicznie i fachowo :D

 

-- N wrz 30, 2012 8:18 pm --

 

 

Puscilem wlasnie George Michael faith, cbs record, i jezeli chodzi o michaela to raczej zostane na tym krążku :D

 

Przyznam szczerze że Georga słuchałem mało , miałem jedynie Best Of ... na CD .Kupiłem album FAITH na winylu i po wysłuchaniu dokładnie całej płyty stwierdzam że jest świetna i mam ochotę na kolejne jej odsłuchy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za winyl dobrego wydania to 3,5e - 8e czyli 15- 30zł. To co dzieje sie na allegro to bezczelne wyludzanie kasy. Owszem na vipowskie wydania trzeba szarpnąć sie 50-100 - 200zł ale nie za cene przecietniaka.

Znalazłem w Olsztynie antykwariat(no może znalazłem to złe słowo, bo jest w tym samym miejscu od 30 lat) i Pan właściciel ma tam trochę vinyli, jutro podskoczę tam i pooglądam co ma i za ile, z tego co widziałem na pewno jest taniej niż na alledrogo :!:

Mogę pobawić się w wysyłanie Wam płyt jak będziecie czymś zainteresowani :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...