Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

czołem szu trzebaby reszte chłopaków zmobilizować do głosowania Brt sie obudzi to go dopadniemy
kope lat stasiu...

 

zara pisze wiadomosc w barze co by posciagac reszte do glosowania...

 

Lukasz PW...

 

Lukasz jutro bede u Jaapa to przegladne co on tam ma...

 

Dzis po 3 tygodniowej przerwie robie odsluch d500 ... kurcze swietna jest ta gora i srednica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie niedługo zagłosować, tylko muszę wytrzeźwieć :)

 

Paweł, jeśli chodzi o płyty, to z tego co mi przychodzi teraz do głowy:

Guns n' Roses, Brian Adams, Metallica, Phil Collins, Celine Dion, Bon Jovi, Madonna.

 

Ogólnie to mam tego pełno, to tak na start.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe tez dzis bede naprany

 

GnR u Jaapa bardzo ciezko znalesc, tak samo jak Metallica natomiast co do reszty to raczej nie powinno byc problemu

 

powiedz jeszcze jakie albumy maja byc do wgladu ?

 

Lukasz zrob i Ty liste dla mnie...

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lukasz zrob i Ty liste dla mnie...

 

Siema Paweł :)

 

Jesli chodzi o moją listę to zwróć proszę uwagę co Jaap ma z Dire Straits / M.Knopfler ...Łykam z tego praktycznie wszystko gdyż rownież w przypadku testów sprzętu Dire Straits leży w kółko na talerzu :)

 

Nie wiem jak to sie stało ale mam tylko jedno wyd . The Wall - to najnowsze z zeszłego roku ale swietnie zreszta wydane ...Poszukuje jednak jakiegoś 1st lub 2nd press- a ...Wiem wiem ze cieżko będzie ;)

 

Na pewno Mr.Mister tez bym wziął gdyby sie pokazało.... Pomyśle jeszcze nad resztą vinyli :idea:

 

 

Czy wiecie ze w kwietniu z nowym albumem powraca OMD ?

 

 

 

Welcome Back ! :)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , smaka mi cały czas robisz na te D500 ale juz niedługo ;)

 

 

 

Tymczasem polecam wszystkim tę książkę :

 

predzej-swinie.jpg

 

 

To nie jest wydawnictwo tylko dla fanów zespołu , jest czymś znacznie wiecej...

 

 

 

http://wydawnictwosqn.pl/ksiazki/pink-floyd-predzej-swinie-zaczna-latac/

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asnaebaem juz

 

niebawem cza dokonczyc liste love song chyba niewiele poszlo pozycji?

 

 

poszla zmiana wkladki jakas budżetowka AT kontra Budzetowka SHure, AT bardziej detalem i piachem wali, shure rowno...

 

dzwiek w uszach nie miesci sie juz, boney M leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

poszla zmiana wkladki jakas budżetowka AT kontra Budzetowka SHure, AT bardziej detalem i piachem wali, shure rowno...

 

 

 

Shure to bardzo dobry producent wkładek , niemniej nie bardzo są popularne w Polsce :idea: Japońskiej Audiotechnica wszędzie pełno ;)

Thorens np. montuje fabrycznie do swoich gramofonów wkladki Audiotechnika . Cieżko tez stwierdzić która wkładka najlepsza ze względu na rożne specyfikacje elektroniki czy kolumn a również od skalibrowania samej wkładki czy nawet struktury rowków vinyla :idea: Wydanie wydaniu nierówne zwłaszcza ze placki produkowane są na całym swiecie :idea:

 

W Hi-End jednak grają wkładki np. Sumiko ,BENZ Micro , Ortofon , Grado ...:idea:

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure to bardzo dobry producent wkładek , niemniej nie bardzo są popularne w Polsce Japońskiej Audiotechnica wszędzie pełno Thorens np. montuje fabrycznie do swoich gramofonów wkladki Audiotechnika . Cieżko tez stwierdzić która wkładka najlepsza ze względu na rożne specyfikacje elektroniki czy kolumn a również od skalibrowania samej wkładki czy nawet struktury rowków vinyla Wydanie wydaniu nierówne zwłaszcza ze placki produkowane są na całym swiecie W Hi-End jednak grają wkładki np. Sumiko ,BENZ Micro , Ortofon , Grado ...

 

Masz racje Lukasz. Nie mniej zostane jeszcze w AT, a gdy zamontuje D500 pomysle nad profi wkladka

 

jestem juz nabombiony zdrowo!

 

 

d500 tak wali ze ja p na tym utworze!

 

mordaunt short mezzo 6 slabiutko przy nich wypada

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

d500 tak wali ze ja p na tym utworze!

 

mordaunt short mezzo 6 slabiutko przy nich wypada

 

Chopie D500 a Mezzo6 to nie ta klasa niemniej Mezzo są świetną konstrukcją jak na ten budżet ale i nie z każdą elektroniką pokażą swoje pazurki ;)

 

 

 

 

 

Tak na koniec dnia mnie naszło

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gg1DpNc37yg

 

 

 

 

Kult jako jedyny polski zespół wytłoczył Suplement - Karinga w Japonii :)

 

B1574303.JPG

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć drobne pijaki, wlaśnie zakończyłem (1,75) jedziemy dalej mamy na warsztacie Beatles.

Peweł ile kosztowałty by mnie tanoye? Piepszę monitory, zmęczę moyą piękną 2 ya i dostanę zgodę na podłogówki :)

Współpraca z Pioneerem VSX-AX2AS-S. Luk może być zrobił jakieś spotowe odsłuchy Mezzo :)

Edytowane przez Arek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć drobne pijaki

 

A skąd Wiesz ;)

 

Peweł ile kosztowałty by mnie tanoye? Piepszę monitory, zmęczę moyą piękną 2 ya i dostanę zgodę na podłogówki :)

Współpraca z Pioneerem VSX-AX2AS-S. Luk może być zrobił jakieś spotowe odsłuchy Mezzo :)

 

Arek_W , VSX-AX2AS-S to Amp do kina domowego ...Niestety nie zrobisz na jego bazie dobrego stereo :idea:

 

Wzmacniacz to serce systemu i od niego zaczyna sie wszystko ;)

 

Arek_W , test Mezzo6 czy 8 nie ma większego sensu na ampie do kina domowego Pioneer jesli ma to służyć stereo a rozumiem ze o to Ci chodzi ;)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, szkoda mi tego bo ten amp całkiem nieżle zasila, może na biwire obsłużyć głośniki. Łuk kłam mi, ale powiedz że mogę na podstawie tego pionieera zasilić stereo z CD. Drobne pijaki to my wszyscy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek , opisz dokładnie swój zestaw i co chciałbyś osiągnąć a nóż widelec namowimy Cię na najlepszą lecz analogową jakość czyli vinyl :idea:

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ny04UI3IkPI

 

Igor , Zakupiles juz Fish-a w ŁODZI ?

 

 

Kurcze to było pierwsze i zostanie jako jeden z najlepszych debiutów wszechczasów :idea:

 

 

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć drobne pijaki,
My to chlejusy nie pijoki hahahha

 

Peweł ile kosztowałty by mnie tanoye?

D500 w polsce raczej nie kupisz, na terenie holenderskim razem z kosztami paliwa fatyga uzywki to miedzy 900 a 1000euro (nowa seria kosztuje powyzej 15tys zl )

 

Chopie D500 a Mezzo6 to nie ta klasa niemniej Mezzo są świetną konstrukcją jak na ten budżet ale i nie z każdą elektroniką pokażą swoje pazurki

 

wczoraj naprany dostawilem sie do glosnika wysoko-sredniotonowego d500, myslalem ze sie zesram walilo po lbie detalem ile fabryka

mezzo 6 to sa zabawki przy nich...

 

chopy mata odsluchajta wczorajszy utwor - nagralem tandetnym aparatem wiec sa znieksztalcenia:

 

 

 

 

 

 

dupi i dupi i mozg mi rozdupilo ... To jakas awaria w elektrowni atomowej..

 

 

 

Pozniej nagram calosc utworu, aktualnie baterie sie wyczerpaly w tescie udzial braly: Gramofon Thorens td 280 mk IV, Rotel wzmak i preamp, Kable Van den hul c25 i magnum, Interconecty Van den hul the first oraz d500

 

jedziemy dalej mamy na warsztacie Beatles.

 

The Beatles?! Ich to uwielbiam.

 

Arek, bo przede wszystkim chodzi o to, ze nie chodzi o CD

 

hahaha zgadzam sie!

 

Cd owszem lepsza dynamika ale dominuje plackatosc splaszczenie dzwieku i metalicznosc. Nigdy wiecej CD !!!

 

prz okazji Piotrek skonstruowal 3 zestaw stereo oparty na Pioneer SA - 7500, Luxman L410, Thorens Td 166 mk II i Tannoy Definition d300

 

26a07e4133a43.jpg

 

odsluch moich d500 juz minutowy filmik

 

duze sa znieksztalcenia z aparatu...

 

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...