Skocz do zawartości

kod błędu 1086???


Xbike

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie: P1086 Tumble generator valve #2 (LH) position sensor circuit low input - czy ktos moze podpowiedziec co jest "zwalone" i gdzie szukac przyczyny?

WRX MY05 US

Wymieniales "injectors" niedawno?

Jesli pamietam jest to dosc popularny problem, musisz naciagnac sprezynke, jak ja zobaczysz to bedziesz wiedzial o co mi chodzi, niestety mam klopoty z wytlumaczeniem sie....

 

 

TGV moga byc zupelnie wyeliminowane, zaloz to i po klopocie(jesli pamietam do w STi mozna uzyskac do 25whp, takim sposobem):

http://www.crawfordperformance.com/prod ... cgi?id=116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie to objawia w praktyce? Czy mam rozumiec, ze wg Ciebie zwalony jest TGV sensor /teoretycznie CEL 1088 lub 1090/, ktory powoduje, ze zawor TV nie otwiera sie calkowicie czy sprezynka o ktorej mowisz jest w okolicy samego zaworu TV i jest to problem typowo mechaniczny? Czy wtedy mieszanka jest zbyt bogata czy to nie ma zwiazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie to objawia w praktyce? Czy mam rozumiec, ze wg Ciebie zwalony jest TGV sensor /teoretycznie CEL 1088 lub 1090/, ktory powoduje, ze zawor TV nie otwiera sie calkowicie czy sprezynka o ktorej mowisz jest w okolicy samego zaworu TV i jest to problem typowo mechaniczny? Czy wtedy mieszanka jest zbyt bogata czy to nie ma zwiazku?

sprezynka jest w okolicy zaworu wystarczy ja nakrecic(sensor powinien byc Ok),

czy moze miec to wplyw na mieszanke? tego niestety niewiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...