Skocz do zawartości

Opony na lato do Forysia


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A gdzie jeździsz? Ja kupiłem Bridgestonki Duelery 694 (występują też pod nazwą Revo) Opony kosztowały mnie prawie 1500 zł (komplet) ale mam radochę bo mają solidny gównochwyt i spisują się rewelacyjnie w każdych warunkach nawet zimą. Jeśli czasem zjeżdżasz z drogi to naprawdę dają dobrą trakcję. No i nie wiem co to aqaplaning.POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie seryjne to były duellery tylko nie pamiętam z jakim numerem. I najgorzej zachowywały sie na mokrym, ale moze juz bieznika było za mało :?: Jezdzę głownie po twardym, zimą na zimówkach więc zależy mi na trzymaniu na asfalcie. Teraz wydumałem BF GOODRICH MACADAM, zobaczymy co sie będzie działo?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem seryjnie kładą Duellery ale "684" typowe szosówki o nienajlepszych notowaniach wśród użytkowników. "694" są nowe i mają większe zacięcie ternowe. zresztą obejrzyj sobie: http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp ... A%2FT+Revo. Dobra przyczepność w każdych warunkach i jeżdzą po koleinach wypełnionych wodą całkiem nieżle :) Porównaj ceny i bieżnik macadamków i pothinkaj chwilę :) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym jeździsz?

Auto kupiłem w styczniu 2006 r., więc jeździł będę na Geolanderach :( dopóki nie padną... Najlepsze wspomnienia mam po jeździe na Continentalach, najgorsze po Michelinach Energy - tragedia.

Kupuję opony w ten sposób, że sprawdzam, co jest dostępne na rynku w danym rozmiarze i przeglądam testy ADAC. Największą wagę przywiązuję do zachowania opony na mokrej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bridgestonki zdecydowanie bardziej bojowe, ale przy mojej jeżdzie nastawiam sie na bieżnik szosowy. Zraziłem się do 684, więc nie chciałem eksperymentować z nowszym modelem. Zobaczymy jak się sprawdzą macadamy bo własnie dojechały.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...