Skocz do zawartości

Moje pierwsze w życiu auto!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysztof0430, ADK90, nic nadzwyczajnego, ale mam nadzieje, że efekt będzie zadowalający! :)

 

Mikad, nic nie mów! Czuj się wyróżniony! :twisted:

 

No pewnie, bordowe to normalnie rakjeety! :mrgreen:

 

-- 12 wrz 2012, o 18:56 --

 

No to mogę się przyznać co to miało być. Chciałem troche dla "jaj" hak oblepić stickerem. Zrobiłem to i wyszło na to, że hak został zdemontowany całkowicie :twisted:

 

Ciężko go było oblepić, wyszło to tandetnie, a Sejek bez haku wygląda teraz ładniej... i tak juz zostanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof0430, był plan taki - jak obklejenie haku wyjdzie ładnie i estetycznie to wtedy na kulke przyjdzie maskotka, albo właśnie piłeczka tenisowa. A jak hak wyjdzie brzydko to pójdzie na złom, albo na półke w garażu - "bo wszystko się może jeszcze przydać" :mrgreen:

 

leon, oo o tym nie myślałem! Dobry patent! Podjechałbym w centrum Torunia, parawan postawił i brał po 1 zł i 2 zł w zależności od usługi. :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sejek jeździ nadal. Już 1,5 miesiąca razem... lubimy się coraz bardziej!

 

Mówcie co chcecie, ale to jest świetne auto! Póki co to go uwielbiam i nie żałuje zakupu (może troche za dużo daliśmy... ale nie ma co tego przeżywać).

 

Prawie 800 km przejechane i poza tym, że pali nie mało (razem z korkami, po mieście koło 7/8 litrów/100 km) to jest kochany i naprawde go lubie! Porównując go do Felicii taty, ma to coś. Jest weselszy, "śmieszniejszy" i w ogóle jeździ mi się nim duużo lepiej niż Skodilakiem (którego lubie, bo jednak pierwsze szlify na nim łapałem, no i w pierwszy słupek pizłem też nim [drugi tyż :twisted: ]).

 

Podsumowując - oby tak dalej.. byle się nie psuł i może troche mniej palił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof0430, tylko po Toruniu, codziennie "jeżdżąć" przez nasz wspaniały i jedyny most.

 

Dziś Sejo przeszedł przegląd! Poza małą dziurką w środkowym tłumiku i delikatnie zużytym 1 wahaczem wszystko super. Prosty, nie bity, przegląd przeszedł śpiewająco!

 

Coraz poważniej poluje na OZ od Poldolota. Krzysztof0430 może chcesz swoje sprzedać? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon, e może i masz racje, ale jak zobaczyłem je na forum seja, założone już na Fiacie... to ślinka mi pociekła i zachciało mi się mieć takie same.

 

Plany jakie mam co do Bobka to głównie zmiany stylistyczne:

- ładniejsze felgi - docelowo OZ od Poloneza

- "hokej" do zderzaka z przodu od Corsy B - wygląda genialnie (jutro wrzuce zdjęcie Sejka z takim czymś)

- przyciemnienie lamp z przodu

- dymione kierunki przód

- lekka gleba jak wystarczy funduszy

- może jakieś drobiazgi

 

Chciałbym to wszystko zrobić do końca zimy, żeby na wiosne Bobek jakoś wyglądał :twisted:

 

Marzeniem jest tuning mechaniczny, ale na to na 100% zabraknie mamony :cry:

 

ADK90 bo są od Sejka, a ja chce coś innego. Zresztą nie widziałem wzoru, który by mnie zachwycił.

 

-- 21 wrz 2012, o 09:02 --

 

felgi polOZnez :twisted::

img0375lg.jpg

 

I dokładka od Corsy B:

dd543b7197ebe6e5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, i o to chodzi... Sejek sam w sobie jest bardzo drobny i delikatnie mówiąc mało umięśniony, więc chciałbym mu dodać troche jaj :) Oczywiście body kity rodem z Undergrounda nie wchodzą w gre, a taka mała dyskretna dokładka nie wydaje mi się wiejska (może troche, ale tak ciut ciut :twisted: ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem je na forum seja, założone już na Fiacie... to ślinka mi pociekła i zachciało mi się mieć takie same.

przyznaj się że zobaczyłeś je najpierw na moim 126p :twisted: Jeszcze do O.Z. kupić jakieś chromowane śruby i będzie miód malina.

Ja nie sprzedam swoich felg. Długo ich szukałem po okazyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu, Ty zamiast ładować kasę w duperele w samochód, który w przyszłym roku sprzedasz, idź lepiej ze 3 razy na jakieś kursy bezpiecznej jazdy, na płytę poslizgowa, posmigaj z jakimś instruktorem. A resztę odkładaj na pierwszą Imprezę, bo teraz to już z górki pójdzie z nastepnymi samochodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...