Skocz do zawartości

Blokada na dział Kupię/Sprzedam od roku i brak reakcji.


bujak27

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że zadałeś pytanie do Dyrekcji. Poczekasz trochę na odpowiedź

Ty natomiast, Kolego, choć w innym wątku, dostałeś odpowiedź niemal natychmiast :evil:

 

 

W jakim wątku?

 

viewtopic.php?f=2&p=1665668#p1665668

 

SVP

 

 

 

Naprawdę wytrzeszczam oczy i nie widzę ani jednego mojego wpisu w w/w wątku.

 

 

 

 

 

 

Hogi, wybitnie uwielbiasz bić pianę .

 

Wolę kręcić kogel-mogel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wytrzeszczam oczy i nie widzę ani jednego mojego wpisu w w/w wątku

 

Zatem biorę łopatę, pokazuję i objaśniam:

 

1. Byłeś uprzejmy w tym wątku sardonicznie ustosunkować się do pracy Dyrekcji:

 

"Szkoda, że zadałeś pytanie do Dyrekcji. Poczekasz trochę na odpowiedź"

 

2. W wątku do którego link Ci podałem Twój wpis skomentował Dyrektor:

 

"(...) Klasyczne "przywalenie", także przez osoby w danej dyskusji niezaangażowane, to raczej rzecz ( niestety !) normalna w naszej rzeczywistości ( wystarczy spojrzeć na komentarz p.t. Hogiego w najnowszym wętku Pytań ). (...)"

 

Wielokropki w nawiasach oznaczają, że wypowiedź Dyrektora wyrwałem z szerszego kontekstu i pełne zrozumienie tejże wymaga zapoznania się z całą wypowiedzią, a może i z całym wątkiem.

 

Teraz łopatologia abstrahowana kognitywna: otóż w wątku pobocznym toczy się dyskusja na temat eliminowania takich wypowiedzi, jak Twoja, ponieważ są - wybacz - zbędne. Natomiast m. in. również Twoje imponderabilia czynienia zbędnych wpisów nieomal wszędzie; exemplum Twojej wypowiedzi powyżej - konstytuują niemożność amputacji tychże wypowiedzi: Nec Hercules contra plures. Z kolei brak zrozumienia mojego komentarza: szukałeś własnego wpisu, miast odpowiedzi poznawczo dowodzi, że piszesz gdzie się da nigdzie nie czytając.

Quot erat demonstrandum.

gm

 

Edit: literówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Dyrekcja napisał(a):

Jak wiadomo w "Pytaniach do Dyrekcji" OT nie jest dozwolone ... Wydawałoby się, że "starzy" Forumowicze dobrze o tym wiedzą.

A tu ...

 

 

Wiedzą, wiedzą. Bardzo dobrze.

 

Czyli wiedzą, ale mają to w ... głębokim poważaniu :mrgreen:

 

Łatwo pochopnie walnąć pasek ,bana czy jakąś blokadę, ale przyznać się do błędu już jest trudniej.

Czyli wiedzą, ale .. zapominają :idea: To są pytania do dyrekcji , do Moderatorów w watku administracyjnym.

Pasek, czy też ban jest poza moimi kompetencjami ( nie jest to nic nowego, ale powyżej i tak przypomniane

Jeżeli istotnie ( czego nie jestem w stanie sprawdzić - brak mi zarówno wiedzy fachowej jak i narzędzi ) nastąpiła bezzasadna blokada, to jest to sprzeczne z Regulaminem.

 

Nec Hercules contra plures

Pozwolę sobie skorygować. Jak ogólnie wiadomo powyższe przysłowie, pochodzące z czasów ateńskiej demokracji bezpośredniej, straciło z czasem na znaczeniu. Finalnie czasy kultu jedostki spowodowały, że ewoluowało. I tak, zgodnie z prawdą historyczną, od chwili śmierci Wielkiego Wodza Rewolucji prawidłowe brzmienie to:

Nec Hercules contra lues :mrgreen:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...