Skocz do zawartości

Rota G-Force Concave 18x8,5 et48 w turbowannie?


Zuczek99

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 17x7 et 45 z oponą 202/45 i jeśli chodzi o ranty to jest max! mieści się na zapałkę :] a na starych amorkach przycierałem oponą z tyłu o wnękę nadkola (jest jakby płytkie) z tym, że mam obniżony zawias...

Jesli zależy Ci żeby było szerzej to jednak klepanie rantów tylko ratuje... ale za to jaki efekt wizualny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz, znam po czesci te opinie i z tym jest bardzo różnie , zależy kto jak trafil. Nie wykorzystuje samochodu do rajdów tylko dla przyjemności i frajdy. Wiec mysle ze Roty wytrzymaja moje użytkowanie. Cena za felgi to jakies 3 tyś. Może nie najtaniej ale uzywne felgi jest dość cieżko zdobyc choćby w stanie dobrym. Z nowych felg tylko Rota oferuje dość ladne wzory i w miare szeroki wybor rozmiarow.

 

 

 

Dyziek, z tymi nadkolami masz racje, są bardzo płytkie. Tez mam zamiar obniżyć zawias o jakieś 30 mm . I teraz znow wszystko sie komplikuje. Stracilem już chyba wszelkie koncepcje i nic konkretnego nie potrafie wymyśleć. Nie spodziewalem sie ze felgi to az taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Subaru niestety problem :?

Dyziek spodziewałem sie że wkleisz ruska :mrgreen: No wygląda,ale zrobiła sie drezyna. :mrgreen:

 

Co do Roty- tez mi sie pare podoba, P45, D2,ale Wiekszosc ich felg to chamskie kopie, D2=Work Meister,Grid=Rays TE37, Jakieś Buddy Club i Advany tez widać.

 

Ale najbardziej przerąbali sobie odkopując Hayashi Racing Yayoi, Kultowa,japońska felga z lat 80, oscylująca na rynku wtórnym w okolicach 2000$ jak nie więcej.

 

I co dzieki rocie? Już ją widziałem na Tigrze u nas w PL :evil:

 

Na nasz rozstaw Używane felgi to w 90% chińskie S-line y do Golfa :x Ciężko wykopać coś na Alergio, choć mi sie trafiły OZty i własnie do tego faktu porownuje Roty. Pytałem mailem o D2, odpisali że nie ma mojego rozstawu i wymiarów ,a W OGOLE to planują zakonczyć produkcje tego modelu.

 

1315714244001.jpg?1315716071

 

taaa...

 

 

Jezeli chodzi o chinczyki/taiwany sam sie zdziwiłem ze na Alegro były Arospeedy RS-GT

2445905383

Były za 1000zł, za tą cene ewentualnie szłoby spróbować. Oczywiscie 17x7 R17; 5x100 ET45 ktoś kupił zapewne do dresgolfa :roll:

 

a za 3000 mógłbyś tutaj na forum dorwać felgi klasy Raysa. Jedyna kwestia że stosunkowo rzadko :( Ale na pewno lepszy biznes niż nowe Roty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuczek99, ja mam OMP -25 i było ciężko :] wprawdzie do rantu błotnika było prawie ok tak jednak wewnątrz nadkola (tuż powyżej rantu) szlifowało ostro... teraz zminiłem amorki, podniosłem tył o jakis 1 cm (tulejka pod poduchą) i jest ok :)

Wygląda tak:

181336_285445168220551_622465164_n.jpg

Popularne są sprężyny Eibach, jeśli je planujesz to będzie wyżej niz u mnie (sprawdzone)

A co do felg - ja śmigam na chinczykach drugi sezon i uważam, że do normalnej jazdy są wystarczające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziek Twoje felgi kojarze. Na alledrogo sa podobne. A te Eibachy z jakim obnizeniem zeby bylo w sam raz? Twoja furka pieknie sie prezentuje. Wlasnie tak jak ja chcialbym zrobic. Tylko ze z bialymi kółkami. Ty masz te fele 17x7 et40 czy et 45??

 

 

Matiz dzieki wielkie za Twoja opinie. Bardzo sprostowala moje spostrzezenia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuczek99, et 45... a eibachy to chyba tylko -35 dostaniesz jak się nie mylę... ale w porównaniu z moimi OMP -25 mniej obniżają (przód o ok 1,5 - 2 cm wyżej stał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...