Skocz do zawartości

advan racing


KratekPL

Rekomendowane odpowiedzi

mamy pechowy rozstaw :? wiem że hondziarze mają chyba z dwoch ludzi którzy ciagną prosto z Jap.

 

każdy co ma kartę kredytową może sobie sam kupić, tylko cena zakupu nie jest tak atrakcyjna jak doliczysz koszty wysyłki które są kosmiczne jak dla nas (przy obecnym kursie jena to już w ogóle abstrakcja) http://www.post.japanpost.jp/int/charge ... ll_en.html

http://www.post.japanpost.jp/int/charge ... 3_en.html#

 

a zakup nowych oryginalnych RG nie będzie łatwy bo to stary model i teraz jest RGII który nie ma paska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Aha, chińczyk będzie miękki jak plastelina. Zatem jak założysz i pojeździsz po lesie, to się zorientujesz czy oryginał/podróba

Może nie aż tak :P

Mam te chińczyki... jak zakładałem opony u znajomego wulkanizatora to śmiał się zakładając felgi na maszynę, że będą jajka... zdziwił się... były idealnie proste!! Po 2 latach używania, zaliczeniu kilku większych dziur stwierdzam, że są ok! 17" z oponą 205/45 tak więc jakiś wielki balon chroniący to to nie jest :) Ale jednak u mnie jest to zestaw do jazdy codziennej a nie ekstremalnej :)

Co do wykonania nie można mieć większych zastrzeżeń. Jedynie lakier nie jest idealny - miejscami cytrynka (widoczne jedynie z bliska po przyjżeniu się) - w ori Advanach na 100% nie może być o tym mowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe czy by przeżyły kontakt z krawężnikiem w bok . Moja jedna z Barracud ma tylko głębokie obtarcie po takim konkretnym dzwonie w bok. w krawężnik. Opona bez rantu ochronnego i jeszcze naciągnięta. Nawet nie musiałem jechać jej wyważać ,jest prosta. Oczywiście wahacz był jak banan do wymiany. Jak będą takiej jakości to je kupię :lol: Może klubowa ściepa na 1 szt. i potestujemy ją na jakimś złomie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...