Skocz do zawartości

Weekendowo? Skąd wziąć kosz na dach?


pawelekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję kosza na dach. Najlepiej zgrabnego, niewielkiego, aby nie zasłonił całego szyberdachu i jakoś wyglądał. Czy ktoś się orientuje gdzie mogę znaleźć sklep z takim sprzętem w Polsce, najlepiej centralnej. Chciałbym wcześniej taki kosz zobaczyć :)

 

Do kosza chciałbym wrzucić na początek koło zapasowe, bo teraz przeszkadza w bagażniku, a po ostatniej wyprawie majowej okazuje się, że przeszkadza bardzo.

 

Podoba mi się taki jak w tym dzienniku ma koleś: http://www.subaruforester.org/vbulletin ... -a-109053/ firmy Rola, ale z drugiej strony wydaje mi się za niski i wystające koło mogłoby hałasować i wyglądać źle.

 

Może ktoś ma taki kosz i chciałby się podzielić wrażeniami/zdjęciami.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma Thule robi kosze

mają sklepy firmowe, może przyjrzyj się ich ofercie

z drugiej strony, z mojego doświadczenia typowo offroadowego wynika że bagażniki/kosze dachowe bardzo łatwo spawa się samemu

później malowanie proszkowe i kosz gotowy

dużym + takiego rozwiązania jest to że wykonujemy kosz konkretnie pod Nasze wymagania

jeżeli nie potrafimy sami, możemy zlecić wykonanie takiego kosza spawaczowi

cena dużo większego bagażnika na Nissana Patrola Long, czyli auta zdecydowanie większego od Forestera do koszt, łącznie z zakupem materiału i malowaniem proszkowym, od około 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł pewnie nie taki zły, ale ciekawe jaką wytrzymałość może mieć taki kosz z wikliny? no i czy się nie rozsypie przy jakimś zahaczeniu o gałęzie?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dużo większego bagażnika na Nissana Patrola Long, czyli auta zdecydowanie większego od Forestera do koszt, łącznie z zakupem materiału i malowaniem proszkowym, od około 500zł

 

 

jak masz kogoś kto będzie chciał pospawać takie coś, to daj znaka.

Niestety patrzyłem po sklepach z ofrołdem...i umarłem jak zobaczyłem ceny :)

 

 

wyglądać źle.

 

eee?

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma istotne znaczenie. Samochód używany na co dzień i na co dzień chciałbym mieć koło w koszu na dachu, aby nie demontować/montować go raz na tydzień. A samochodem głównie jeździ żona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma istotne znaczenie.

im większy hardkor na dachu, tym łatwiej sie wbić przed kogoś w korku, sasiedzi patrzą bardziej przyjacielsko... do tego jeszcze trzeba dołożyć MTki i małego lifta, i juz wogóle będzie dobrze :)

 

DNL priv.

 

dostałem trawię, po weekendzie sie odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...