Skocz do zawartości

TWOJA STARA SIĘ O REKORD Edycja Walentynkowa - Ułęż 12.02


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety też nie mogę jechać:. Już Wam zazdroszczę!!!

Ogladaj wiadomosci.. sledz relacje na racing.pl :P

 

potwierdzam e30, biorę szwedzkie lappi, krótki kolec i wąską zimówkę- i na wszystkich będę latał więc proszę mi tak trasę wyznaczyć! ;)

na szwedzie i krotkim to mozna tylko po jeziorach a na terenie lotniska MotoPark Ułęż obowiazuje zakaz kolca :roll: :twisted:

 

 

Niestety moja towarzyszka odpada.

"Zaniemoglo biedadctwo..." szkoda... tak czy siak napadaj :!:

 

 

Przygotowania Ekipy SJR Dream Team ida pełną parą :mrgreen:

398397_346201398743911_100000621606126_1076190_1253105308_n.jpg

 

Plan jest aby sprawdzic czy Pani Olivia ma cos dobrego na kolacje a jutro od bladego switu bedziemy szukac sniegu na stosowne trasy :!:

Szykujcie Swoje Walentynki, niech sie cieplo ubiora. Wskazane obuwie pozwalajace prowadzic samochod (mozna wziac 2 na zmiane :lol: ).

W domku zrobimy "biuro" imprezy i tam bedzie zbiorka grupy Walentynkowej. Szef Kuchni bedzie podkrecal atmosfere a "atrakcje" beda podjezdzaly pod samo wejscie - "gotowe do akcji" :P

 

Ponizej Lista uczestnikow. Prosze o sprawdzenie, czy kogos nie wycialem przy edycji.

 

 

LISTA

666 Yacho - Szef Kuchni

0000 Siemczuk

000 Kordos

000 Kozak

00 Jadź Ka

0 Czwartek

1* Artur i Marta - E10

2. Wilk&Zuk Rally Team - BMW M.Opalka

3. Juniorex i Gosiaczek

4* goory + zainfekowana - Solberg 17

5. arosiak i Beti

6* Fx i Ela

7* Ada i Pawel

8* Kubeusz + 1

9* Dartmoor + Kijanka

10* Jarek + Evelina MFRT

11* Maniek MTS - Toytoy WRC

12* Bulldog MTS - Renault Pazdziotti

13. ----

14* Lukasz + Sylwia - Megane RSeska

15. Przemek Evo + Kochana Zona

16* Goledowscy - Celica

17* Action + Magda

18* Aneta + teters

19. Wojtek Sz + Walentynka - STI

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zawalniam pozycje 15.

 

LISTA

666 Yacho - Szef Kuchni

0000 Siemczuk

000 Kordos

000 Kozak

00 Jadź Ka

0 Czwartek

1* Artur i Marta - E10

2. Wilk&Zuk Rally Team - BMW M.Opalka

3. Juniorex i Gosiaczek

4* goory + zainfekowana - Solberg 17

5. arosiak i Beti

6* Fx i Ela

7* Ada i Pawel

8* Kubeusz + 1

9* Dartmoor + Kijanka

10* Jarek + Evelina MFRT

11* Maniek MTS - Toytoy WRC

12* Bulldog MTS - Renault Pazdziotti

13. ----

14* Lukasz + Sylwia - Megane RSeska

15.

16* Goledowscy - Celica

17* Action + Magda

18* Aneta + teters

19. Wojtek Sz + Walentynka - STI

20.

 

Zycze udanej zabawy.

czwartek, :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://plus.google.com/photos/105102170803797360717/albums/5708350865743343921

powyżej kilka zdjęć - może komuś się coś przyda.

Dziekuje wszystkim za super atmosfere! :D:) mimo ekstremalnych warunków pod kołami dało sie super polatać! :twisted: Nekst tajm - więcej jeżdże, mniej gotuje :wink: trzymajta się wszyscy!

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak zawsze super! Dzięki trudnym warunkom sporo się nauczyłem a i nieraz najadłem się strachu. :wink: Impreza profeska. A zupa przyrządzona przez Yacho pierwsza klasa. :wink:

 

Niedługo pojawią się pierwsze materiały ode mnie.

 

Pzdr. Kiedy następna impreza? :mrgreen:

 

PS. Yacho, można zapożyczyć zdjęcia na twarzoksiążkę? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_7224.JPG

DSC_7268.JPG

DSC_7289.JPG

DSC_7292.JPG

DSC_7267.JPG

DSC_7312.JPG

DSC_7313.JPG

DSC_7294.JPG

DSC_7299.JPG

DSC_7295.JPG

DSC_7310.JPG

 

Serdecznie dziekujemy uczestnikom za obecnosc! W takich okolicznosciach przyrody widac, kto jest zahartowany do "Jazdy w Kadych Warunkach" 8)

Rano stan sniegu i golego lodu na lotnisku troche nas przestraszyl, a nasz gotowy plan oczywiscie stal sie nieaktualny :twisted:

Gratki naleza sie dla calej ekipy SJR Dream Team, ktora stanela na wysokosci zadania i ustawila trase, ktora dawala radosc z jazdy. Bylo troche szybko i piekielnie slisko a to co nam podobalo sie najbardziej to zmienne warunki - placki asfaltu bywaly sliskie, mozna bylo przyczepnosci szukac w sniegu :D

 

Program dla Waszych Walentynek spotkal sie z pozytywnym odbiorem. Szukujemy nagrania on-board dla (w kolejnosci jazdy):

Anety (udalo sie po cichu wlaczyc :twisted:), Marty, Sylwii, Eli i Ady...

wszystko wrzucamy zaraz na Youtube'a... zarcik :mrgreen::mrgreen:

zainteresowanym zostana udostepnione pliki - obejrzyjcie sobie na Walentynki :!: :P

 

Bedzie wiecej zdjec... Klipu chyba nie da sie uklecic bo nam 3 kamery padly :x

Specjalne podziekowania dla: Yahoo - szef kuchni, Goorex - za kamere!, Jarka za co-drive'y Lancerem MFRT i ekipy MTS za wsparcie i eksorte zdezelowanymi furami do domu (W Walentynkowym Saxo krzywe kolo nie odpadlo a drzwi udalo sie zamknac na czas jazdy :mrgreen: )

 

Nastepna impreza... hymmm... musze splacic zaleglosci i bedziemy kreatywnie myslec nad zamarznietym jeziorkiem :roll:

 

 

ps. Dziekujemy ekipie Will&Zuk Rally Team i Wynajemrajdowek.pl za udzial w Walentynkach na Ulezu oraz profi wsparcie Foto 8)

429388_382977121716630_325464807467862_1768488_308473802_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do galerii Łukasza, 6 na 9 Studio. Troche jest Waszych zdjec :D

 

DSC_7552_1.JPG

DSC_8195_1.JPG

DSC_8026_1.JPG

DSC_8694_1.JPG

DSC_8943_1.JPG

DSC_9048_1.JPG

DSC_9236_1.JPG

DSC_9172_1.JPG

DSC_7744_1.JPG

DSC_9170_1.JPG

DSC_9110_1.JPG

DSC_8556_1.JPG

DSC_7973_1.JPG

DSC_8638_1.JPG

DSC_8517_1.JPG

DSC_7942_1.JPG

DSC_7638_1.JPG

DSC_7611_1.JPG

DSC_7614_1.JPG

DSC_9229_1.JPG

 

 

 

co ze Śniadrwami? :wink:

No sprawa wyglada tak... w ten weekend jest Rajd Lotos wiec w AK Mazurski nie ma chetnych / ludzi do pracy.

Kolejny weekend... raczej na Sniardwach nie bedzie.... ale poniewaz teraz juz kazdy organizuje imprezy, wiec moze czas abym stal sie uczestnikiem :mrgreen:

 

A tak na powaznie... podlaczam sie pod organizacje jazdy przez znane w sporcie samochodowym osoby (pewnosc, ze to bedzie dobrze zalatwione i rozstawione przez tych co sie znaja). Czekamy na ostatnie zgody i potwierdzenia od WOPRow, nurkow i innych sluzb w pogotowiu. Dzisiaj mam miec sygnal czy sa juz wszystkie formalnosci.... jesli ktos jeszcze chetny to czekam na kontakt lub wpiszcie tutaj w watku:

 

ICE RIDE - Olsztyn 19.02.2012 (niedziela)

3 odcinki specjalne o długości 2,5 km każdy, pomiar czasu z fotokomórkami, na dużym akwenie przy plaży miejskiej, z zabezpieczeniem służb ratunkowych. Podział na klasy w zależności od rodzaju napędu: FWD, RWD, AWD dla tych bez kolców, lub dla okolcowanych podział na klasy w zależności od mocy i pojemności, wszystko zgodne z regulaminem ramowym SuperSprintu. Wpisowe okolo 100zł. Pasuje ? Kto wyraża chęć udziału w takiej imprezie ?

 

wiem, ze termin juz... ale nie ma co czekac az sie lod roztopi.

jesli bedzie fajnie to nastepna impreze postaramy sie z wyprzedzeniem oglosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Olsztyna mam 50km więc jestem bankowo na tafli 8)

 

Wczoraj późno wieczorem dostałem sygnał ze jest zielone światło. Są wszystkie zgody i zabezpieczenie.

 

Ciężko się zdecydować co zaliczyć. Przypominam, ze w sobotę jest pojezdzawka na torze Slomczyn. A niedziela jeziorko. :)

 

Jeśli ktoś chce się z nami wybrać na jeziorko to proszę o kontakt. Bedzie tez opcja polatania naszym SJR Saxo na kolcu - zainteresowanych prosze o kontakt!!!

 

 

ICE RIDE

3 odcinki specjalne o długości 2,5 km każdy, pomiar czasu z fotokomórkami, na dużym akwenie przy plaży miejskiej, z zabezpieczeniem służb ratunkowych. Podział na klasy w zależności od rodzaju napędu: FWD, RWD, AWD dla tych bez kolców, lub dla okolcowanych podział na klasy w zależności od mocy i pojemności, wszystko zgodne z regulaminem ramowym SuperSprintu. Wpisowe okolo 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kłopoty same z tymi jeziorami.

 

Trzeba mieć kolce a żeby je mieć to trzeba zakładać jakieś mniejsze hamulce.... Wszystko to powoduje, że jazda tam własną furą jest dla mnie nierealna.

 

Jak wiadomo jednak, każda niewykorzystana okazja mści się w przyszłości!

Więc może znajdzie się kilka osób do podziału kosztów wynajmu jakiegoś gotowego na takie warunki wariata?

Wstępnie gadałem z Czwartkiem. Udostępni nam saxiaka na jeziorze za jakieś 5k PLNów. (żadnych dodatkowych kosztów).

Przydałyby się jeszcze ze 4 osoby to byśmy się po tysiaku zrzucili.

 

Są chętni?

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kłopoty same z tymi jeziorami.

 

Trzeba mieć kolce a żeby je mieć to trzeba zakładać jakieś mniejsze hamulce.... Wszystko to powoduje, że jazda tam własną furą jest dla mnie nierealna.

 

Jak wiadomo jednak, każda niewykorzystana okazja mści się w przyszłości!

Więc może znajdzie się kilka osób do podziału kosztów wynajmu jakiegoś gotowego na takie warunki wariata?

Wstępnie gadałem z Czwartkiem. Udostępni nam saxiaka na jeziorze za jakieś 5k PLNów. (żadnych dodatkowych kosztów).

Przydałyby się jeszcze ze 4 osoby to byśmy się po tysiaku zrzucili.

 

Są chętni?

 

pozdro

goory

 

Dobrze gada... trzeba żreć lód i iść pełnym bokiem :!:

 

Rajdówką SJR po Jeziorze Krzywym - Event Facebook

DSC_9110_1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh widze koledzy macie podobne problemy jak i ja mialem kiedy przyszlo mi do glowy kupic impreze, to nie byl dobry pomysl :P

 

odkad kupiłem antyka rwd, stać mnie na kolce, szutry, slicki, 2 kpl zawieszeń i paliwo, cisne wszystko bez obawy o lakier... niczego wiecej do szczescia nie trzeba :P

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...