Skocz do zawartości

Totalna wpadka :(((


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Idę sobie chodnikiem(który raz z kolei zaczynam w ten sposóB) i widzę srebrny samochód wyjeżdzający z przecznicy. To jest kombii jednak jestem zbyt daleko by dojrzeć marke(mam słaby wzrok - trochę mi się rozmazuje) No więc przyspieszam kroku. Panuje spory ruch i samochód wciąż stoi na skrzyżowaniu. Rusza i jedzie w moją strone - myślę sobie - O KURDE TO NORMALNIE FORESTER. Przejeżdża koło mnie i nie wierze w to co widzę - Polonez kombii. Załamałem się totalnie - jak można pomylić Suabru z polonezem. No cóż z profilu bardzo przypominał Forestera. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szczerze mowiac to zdarza mi sie pomylic starsze subaryny z innymi markami (szczegolnie kombiaki), no ale forestera z poldkiem... to mi sie jeszcze nie zdarzylo, a wzrok rowniez mam nie najmocniejszy :D

Ty sie nie zalamuj, tylko idz do okulisty :wink:

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szczerze mowiac to zdarza mi sie pomylic starsze subaryny z innymi markami (szczegolnie kombiaki), no ale forestera z poldkiem... to mi sie jeszcze nie zdarzylo, a wzrok rowniez mam nie najmocniejszy :D

Ty sie nie zalamuj, tylko idz do okulisty :wink:

Pozdrawiam,

Agnieszka

 

... albo pij więcej, to Ci się wyostrzy ... po ruskim ROYAL'u z plastiku sokoli wzrok gwarantowany w 99%

 

Ja pije whisky i rum i ... troche mniej wyostrza, ale działa skutecznie. Kiedyś jak zapomniałem zarzyć codziennej dawki to pomyliłem tramwaj z walcem, ale z mojego punktu widzenia, to żadna różnica - jednemu i drugiemu trzeba ustąpić.

 

Śmiech'us keczupus musztardus tramwajus walcus popieprzus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(mam słaby wzrok - trochę mi się rozmazuje). Załamałem się totalnie - jak można pomylić Suabru z polonezem.

 

Szanowny Tommi from Ślepkowic, Muszem ciem zmartwić. Mój dziadek, tydzień przed śmierciom tak samo pomylił se Babke z jakomś osiemnastką. To beła zreśtą gówna przyczyna jego śmierci.....Babka go zarębała tomahawkiem do miens sórowych nie mielonych.

 

Siwy, posiadacz Fore....... a może Poloneza kombi ?? Ide rzucić okiem....ale nie tem śklanym, bo to jezd nówka z fabrycznie wbudowanym błyskiem enteligencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...