Skocz do zawartości

Przprowadzam sie do Polski z USA ze swojim 2011 Subaru WRX


scrmnwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Darius Darecki :P:mrgreen:

 

 

żywa legenda :mrgreen:

 

Ech... kiedy to było... :roll: :mrgreen: 8)

 

-- 15 gru 2011, o 13:01 --

 

Ciekawe dlaczego jeszcze nie jest ?
Ale co tam, pomoge Wam,heh :mrgreen: :mrgreen: :wink:

 

Zapomniałam zgłosić :idea::P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara...czasami wypada..albo i nawet trzeba,heh :mrgreen::mrgreen: :wink:

Tak mi sie jakos takos w glowce wymyslilo,ze pewnie bedziesz mi pomagac,haha :mrgreen::mrgreen:

Ale na tym poscie juz poprzestane poniewaz zaczynam tutaj za bardzo smiecic.

Ciesze sie jednak,nawet bardzo,ze dziwne gadki na temat stylu,stylu pisanego kolegi scrmnwrx, zostaly zakonczone :idea::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim. :)

 

To jakiś wkręt jest. :mrgreen:

 

Morzesz mi przetlumaczyc co to jest "wkret"?

 

myślę, ze pomysłodawca i może za razem autor powyższego powinni dostać jakąś nagrodę w Pomukach 2011 :!:

 

a jak jakimś cudem okaże się to wszystko prawdą :roll: , to i tak kolegę scrmnwrx, nagrodzą za "pisownię", tudzież "świeżynkę roku"

 

BTW, wątek rzeczywiście powalający :!: , otwieram forum i zaczynam od niego :mrgreen:

 

A co ma sie okarzec wszystko prawdom? Prosze powiedz mi oczym ja klamie? Jak bym powiedzial ze mam swuj helikopter i zloty Ferrari, to morze bym z rozumial.

 

scrmnwrx, rozpocząłeś naprawdę bardzo fajny wątek - super się czyta :wink:

Nie wiem czy oglądałeś kiedyś taki film z Cezarym Pazurą i Katarzyną Figurą pt; "Ajlawju"?

 

Ty się dobrze zastanów czy chce Ci się lecieć samolotem taki kawał do Polski żeby zobaczyć Łódź... :idea: :?:

Przecież pod nosem masz identyczny krajobraz :mrgreen:

 

 

 

btw, sam pochodzę z Łodzi 8) poznasz tam bardzo fajnych kolegów z Forum Subaru. Mamy nawet swojego Slasha :twisted: albo Górala z Łodzi. Mówię Ci to dziwne miasto :P

 

Lecem do Lodzi zebym sie uczyc, nie tylko oglondac Lodz. :)

 

myślę, ze pomysłodawca i może za razem autor powyższego powinni dostać jakąś nagrodę w Pomukach 2011 :!:

 

a jak jakimś cudem okaże się to wszystko prawdą :roll: , to i tak kolegę scrmnwrx, nagrodzą za "pisownię", tudzież "świeżynkę roku"

 

BTW, wątek rzeczywiście powalający :!: , otwieram forum i zaczynam od niego :mrgreen:

 

Musisz przyznać, że pisownia jest konsekwentna... żadnych "h"tylko "ch" i "ż" ("rz") oraz "ó" ("u") :wink: :mrgreen:

 

Prosze z rozumiec ze ja pisze z pracy i nie moge nic zalorzyc na komputer z pracy. A jak jestem w domu to wy wszyscy spicie i ja tesz jestem zajenty z innymi zajenciami.

 

Aga, z naciskiem na konsekwentna :!:

 

czyżby przyszły student medycyny nawet nie posiadający żadnego narzędzia wspomagajacego pisownię w zaparte pisał po "swojemu" mimo iż dziesiątki już razy przez współrozmówców był poprawiany :roll:

 

Mój mały synek niecałe 3 latka jak mówi straża pożarna i go poprawię straż pożarna, to zrozumie i mówi poprawnie :wink:

 

a i tak najbardziej podoba mi się na- rzeczona :mrgreen:

 

-- 15 gru 2011, o 10:57 --

 

To jakiś niesamowity wkręt jest

 

jestem już kilka lat na tym forum, ale ten jest najlepszy :wink:

 

Zaczne urzywac google translate. Musisz z rozumiec ze jak ja pisze tylko w pracy, to mam tylko troche czasu na odpowiedz i pisze jak naj lepiej ja umie i wiem, to bedom bledy. A jeszcze ze nie moge urzywac kresek nad i pod literami.

 

myslalem ze to ja jestem fanem teorii spiskowych :lol::lol:

ale temu gościowi uwierzyłem od razu

 

Greetings from Poland scrmnwrx

 

Thanks for the kind welcome. I'm still trying to figure out the slang uses of words that I have no knowledge of existing. I still don't know why there is any doubt about me and about what? I guess I'll figure out with this post.

 

Urodzilem sie w Polsce, Nysa,

O proszę z jakiego kolega pięknego miasta pochodzi :wink:

Jak będziesz w Polsce, to wpadnij do Nysy w odwiedziny :D

 

A czesc! Mam wujka ktury mieszka w rynku. Dom mam tam tesz gdziesz 15 minut po za Nysom. Bede miaj przyjencie weselnom w Nysie... nie wiemy gdzie bierzemy jeszcze koscielny slub (czy w Lodzi czy w Nysie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ciągłe poprawianie scrmnwrx jest bez sensu :roll: .... jak nie chcecie czytać to nie czytajcie :wink:

 

Nie na tym chyba ten wątek ma polegać... bo w co drugim poście będą uwagi ortograficzno - gramatyczne.

 

 

Chłopak się wytłumaczył i powinno to wszystkim wystarczyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są poprostu jaja, kolega scrmnwrx powinien zgarnąć wszystko w pomukach :mrgreen: nie dawało mi to spokoju więc idąc dalej sladami Jachu93, pogrzebałem to ciu tu, to ciut tam i okazuje się, że on jest ŻYWY :shock:

 

poprostu wpiszcie sobie nick kolegi w google :idea:

 

to jest wkręt roku, że niby kolega nas wkręca, my jesteśmy wkręcani, ale nie damy sie wkręcić i my go wkręcimy, a to on nas wkręcił, bo poprostu jest...

 

 

 

:roll: , namieszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są poprostu jaja, kolega scrmnwrx powinien zgarnąć wszystko w pomukach :mrgreen: nie dawało mi to spokoju więc idąc dalej sladami Jachu93, pogrzebałem to ciu tu, to ciut tam i okazuje się, że on jest ŻYWY :shock:

 

poprostu wpiszcie sobie nick kolegi w google :idea:

 

to jest wkręt roku, że niby kolega nas wkręca, my jesteśmy wkręcani, ale nie damy sie wkręcić i my go wkręcimy, a to on nas wkręcił, bo poprostu jest...

 

 

 

:roll: , namieszałem...

 

Oczywscie ze jestem prawdziwym czlowiekiem. :) Ja nie mam czsu zebym przychodzil tutaj i pisal bzdury. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ciągłe poprawianie scrmnwrx jest bez sensu :roll: .... jak nie chcecie czytać to nie czytajcie :wink:

 

Nie na tym chyba ten wątek ma polegać... bo w co drugim poście będą uwagi ortograficzno - gramatyczne.

 

 

Chłopak się wytłumaczył i powinno to wszystkim wystarczyć :roll:

 

Myślę, że jeżeli w tym wątku będziemy go poprawiac to nic się nie stanie. I tak temat ma bardzo luzny charakter, a koledze będzie na rękę nauczyc się poprawnej polszczyzny :)

 

scrmnwrx - pamiętaj, że odmiany slowa być piszą się w ten sposób: będzie, będą, a końcówki - OM piszą się przy rzeczownikach liczny mnogiej np: komputerom, samochodom. Natomiast na "ą" kończą się czynności np: zrobią, pójdą, kupią.

albo rzeczowniki w liczbie pojedynczej np: "pogodą", "torbą". Jak będziesz to pamiętał to Twój polski (i tak niezły) stanie się o wiele lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ciągłe poprawianie scrmnwrx jest bez sensu :roll: .... jak nie chcecie czytać to nie czytajcie :wink:

 

Nie na tym chyba ten wątek ma polegać... bo w co drugim poście będą uwagi ortograficzno - gramatyczne.

 

 

Chłopak się wytłumaczył i powinno to wszystkim wystarczyć :roll:

 

Myślę, że jeżeli w tym wątku będziemy go poprawiac to nic się nie stanie. I tak temat ma bardzo luzny charakter, a koledze będzie na rękę nauczyc się poprawnej polszczyzny :)

 

scrmnwrx - pamiętaj, że odmiany slowa być piszą się w ten sposób: będzie, będą, a końcówki - OM piszą się przy rzeczownikach liczny mnogiej np: komputerom, samochodom. Natomiast na "ą" kończą się czynności np: zrobią, pójdą, kupią.

albo rzeczowniki w liczbie pojedynczej np: "pogodą", "torbą". Jak będziesz to pamiętał to Twój polski (i tak niezły) stanie się o wiele lepszy :)

 

Dziekuje za ta lekcje. Niestety ze nie moge urzywac kresek pod i nad literach, to jest mi trudniej. Morze w domu za instaluje klawiature Polska (czy Polskom?) i zobacze czy mi to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...