Skocz do zawartości

Trunki jedynie słuszne i inne


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 720
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
valpolicella - albo nigdy nie piłem jeszcze tak dobrej albo jestem juz tak pijany ze tak mi smakuje...

Alboś się nawalił albo jak lali to im się butelki pomyliły :mrgreen:

Ja mam tydzień alkoholi razej mocnych, czyli dopijanie nadpitych flaszek, dziś w ramach sprzątania wykończyłem litewski Suktinis (50% zwany też sukinsynem), wczoraj świetna włoska Grappa Straveccia - o wdziecznej nazwie 18 księżyców co podkreśla jej księżycowy charaketr (na etykiecie piszą,że niby leżakowane przez 18 faz księżyca w drewnianych beczkach - ot księżycówka). A 2 dwa dni temu kończyłem także litewską Starkę Stumbro. Ciężkie dni jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alboś się nawalił albo jak lali to im się butelki pomyliły :mrgreen:

Ja mam tydzień alkoholi razej mocnych,

ja tam mocnych nie pijam ale są wyjatki - np moja malinówka która za tydzień bedzie gotowa :mrgreen:

 

Michał mam duzo winogrona białego jeszcze na krzaczkach - moze coś z niego wymyslisz :twisted:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alboś się nawalił albo jak lali to im się butelki pomyliły :mrgreen:

Ja mam tydzień alkoholi razej mocnych,

ja tam mocnych nie pijam ale są wyjatki - np moja malinówka która za tydzień bedzie gotowa :mrgreen:

 

Michał mam duzo winogrona białego jeszcze na krzaczkach - moze coś z niego wymyslisz :twisted:

pozdrawiam

Na biały winogron to mam taki pomysł - wstaw kosz tych owoców do domu, zostaw na tydzień w spokoju. W wyniku takiego działania będziesz mieć miliony takich drobnych muszek - nie do wytępienia. Sprawdzone, sam tak zrobiłem :oops: Jak jeszcze jakieś dobre rady to sie polecam na przyszlość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało nie wyplułem Panula :mrgreen: - a szkoda by było :grin:

 

dobra zrobię tak jak napisałeś - muszki owocówki bedą ze mną mieszkać, zbratam się z nimi - podobno to najlepszy sposób face to face z czyms czego nienawidzisz...

 

w zasadzie to mam jeszcze jabłka - to też chyba do domu przyniosę :mrgreen:

 

ale będzie fajowo chałupa bedzie pomyją płynąć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to mam jeszcze jabłka - to też chyba do domu przyniosę

 

luki. gdyby efekty były niezadowalające, to służę śliwkami i brzoskwiniami :idea: Sprawdzone wielokrotnie :mrgreen: :wink:

 

A czy próbowaliście coś takiego : http://www.wikihow.com/Make-a-Hot-Whiskey ?

 

Brzmi nieźle, zwłaszcza na jesienne słoty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się chyba nazywa homeopatia czy cos w tym guście. Moja żona w końcu z tych winogron to sok zrobiła a muszki sobie są, łapie je właśnie na resztki wiśniówki w kieliszku, bestyjki lubią słokie wódki zauważyłem, to ich slaby punkt bo od kolorowej to przecież wiadomo (zwłaszcza jak się w niej pływa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A czy próbowaliście coś takiego : http://www.wikihow.com/Make-a-Hot-Whiskey ?

ja tam trocin nie lubię :mrgreen:

 

Moja żona w końcu z tych winogron to sok zrobiła a muszki sobie są, łapie je właśnie na resztki wiśniówki w kieliszku

 

e tam, ja używam odkurzacza żeby je wyplenić - to dobry sposób tylko trzeba sie wykazać niezłym refleksem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć mocny i lekki odkurzacz, najlepiej bezprzewodowy. Metoda na resztki w kieliszku znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza ale tylko w dniu sporzycia. Oto ona: bierzemy wszystkie kieliszki, literatki imusztardówki jakie mamy w domu, do każdej nalewamy kolorowe wodki, rumy, likiery a także wina. Następnie wypijamy to po koleji a w każdym naczyniu zostawiamy minimalną ilość na dnie. Naczynia zostawiamy na stole. Następnego dnia po dojściu do siebie wylewamy resztki z kieliszków wraz z milionami pływających muszek i po kłopocie*

 

* najczęsciej popełniany błąd to leczenie kaca resztkami z kieliszków, cóż, w walce z owadami to nie przeszkadza ale jednak może okazać sie niezdrowe a także spowodować drastyczny spadek autorytetu wwśród członków rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* najczęsciej popełniany błąd to leczenie kaca resztkami z kieliszków, cóż, w walce z owadami to nie przeszkadza ale jednak może okazać sie niezdrowe a także spowodować drastyczny spadek autorytetu wwśród członków rodziny

 

no tak mucha i gówno to nierozłaczna para - ale czy owocówka też???????????????????????? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...