Skocz do zawartości

Odglosy dach


wolay

Rekomendowane odpowiedzi

osłona chodzi w aluminiowej ramie szyberdachu, w swojej prowadnicy, ma tam za luźno i dzwoni...

w zasadzie nie ma sposobu na usunięcie hałasu, z wyjątkiem jednego - trzeba spróbować wygiąć osłonę tak, żeby była lekko napięta i naprężona, wtedy będzie ciszej, ale do tego trzeba trochę doświadczenia, żeby nic nie pogiąć i nie zniszczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłona chodzi w aluminiowej ramie szyberdachu, w swojej prowadnicy, ma tam za luźno i dzwoni...

w zasadzie nie ma sposobu na usunięcie hałasu, z wyjątkiem jednego - trzeba spróbować wygiąć osłonę tak, żeby była lekko napięta i naprężona, wtedy będzie ciszej, ale do tego trzeba trochę doświadczenia, żeby nic nie pogiąć i nie zniszczyć

 

 

Spróbuj przytrzymac schowek na okulary. u mnie tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stukało, w tylnej części dachu też, (forester 2007) robili to na gwarancji w Dawoju, i wAuto-Adamski, ściągali podsufitkę, itd...czekałem cały dzień :) przez 2 miesiące było ok, i potem znowu , ale mniej, coś podginali właśnie i silikonem też klejone było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...