Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KALI, jednak okradli, to kurczybyki, niestety, straz miejska czy policja cie wiozla?

 

Wiem wiem ze daja fakture, ale nie plac, kolska dziala niezgodnie z prawem i nie moga rzadac pieniedzy za spanie od ludzi na sile i wbrew ich woli

 

 

 

wzieli sobie te 250 zł jak mi oddawali rzeczy w depozytu i już sie nie chcialem wyklucac z nimi. Myslalem tylko o tym żeby do domu dotrzec, reszta mnie nie interesowala.

Wiozła mnie policja, poobijali mnie troche w tym busie, powykrecali rece itd. Nie bylo przyjemnie ale na szczescie juz jestem w domu i nic wielkiego sie nie stalo. Szkoda tylko, ze nie dali mi obejrzec do konca Karowej i nie wypalil after u mnie. Ale nie bardzo mialem jak sie od nich uwolnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za super spedzony czas.

I przepraszam, że zniknąłem ale noc spędziłem na kolskiej. Po awanturze z ochroną, zostałem skuty i wrzucony do radiowozu. Dopiero teraz dotarlem do domu.

Ożeż Ty... No to grubo pojechałeś... Wyrazy współczucia, Kali...

Gendziu - jak dla mnie mądrze napisałeś z tym drugim plusem, choć nigdy tam nie trafiłem, ale znam osoby, które były i podzielają ten pogląd - mądre słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za super spedzony czas.

I przepraszam, że zniknąłem ale noc spędziłem na kolskiej. Po awanturze z ochroną, zostałem skuty i wrzucony do radiowozu. Dopiero teraz dotarlem do domu.

 

najważniejsze, że nic nic Ci nie jest :)

 

wiesz KALI, bo pić to trza umić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem relację na TVP Sport i Qchar chyba źle podszedł do tej feralnej beczki, połowę obrotu zrobił moim zdaniem za blisko beczki a potem to już nie starczyło mu chyba miejsca na resztę. Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GISek, masz rację.Z roku na rok jest gorzej.

 

Mnie się podobało ogólnie i klimat na karowej jak zwykle rewelacyjny.

Fajnie,że dołożona została beczka,z którą wiele osób nie dało sobie rady :wink:

Pozdro dla wszystkich spotkanych,starych i nowych znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_ napisał(a):

Brawo Kajto!

 

 

pięknie Karową pojechał

 

Kajto dal rade, super przejazd 8) Kosciuszko tez ladnie pojechal, spadanie z mostku po kostce poszlo mu bardzo fajnie 8) No i Siemanko :idea: podobal mi sie jego przejazd 8)

 

Czy jest ktos w posiadaniu fotek zalogi legend w Golfie II Orski/Chmiel :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem telewizyjnym widzem tym razem.

Barbórka jak barbórka ma swoja rangę i pewien kierunek który zmienia sie w kierunku coraz wiekszego medialnego show.

Gratki na Bufona i przede wszystkim dla Kajta za piekną Karową. Kuchara trochę mi szkoda,ale tylko trochę, a tłumaczenie się,no cóż na mój gust trochę żałosne.

Mam wrażenie że Tomek ma jakis problem z zaakceptowaniem porażek, nie tylko tej ale i w sezonie.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie/widział galerie ze zdjęciami tych 'Legend'? Czy L. Orski pojawił się na starcie? W końcówce relacji z Bemowa widzę, że wystartowała Mazda, Peugeot, 125p i szykuje się Polonez, tylko Golfa nie złapałem. Szkoda, że nie zostałem na miejscu dłużej ale trochę mnie wywiało po 2.5h stania na Bemowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że zniknąłem ale noc spędziłem na kolskiej. Po awanturze z ochroną, zostałem skuty i wrzucony do radiowozu. Dopiero teraz dotarlem do domu.

 

Pić to trzeba umić :cry:

Widzę, że skoki z balkonu niczego cię nie nauczyły :cry:

 

Przecież wszyscy wiedzą od dawna że okradają pijaków na kolskiej - ale jak lubisz sprawdzać empirycznie to :roll:

 

Dobrze że ci zabrałem telefon z ręki jak nim wymachiwałeś w trakcie trąbienia :roll: bo by ci go ukradli w izbie w. :roll:

 

Oddałem Juniorexowi - bo powiedział że jedzie do ciebie

 

Wracając do Rajdu Barbórki - Kajto był rewelacyjny, podobał mi się ten driftujący Ford Transit z silnikiem V8

 

Fajnie że dołączyli legendy do rajdu -szkoda że na końcu - powinne jechać przed właściwym rajdem.

 

Ale jak widziałem jak pokonował beczkę Fiat 125 z lat 70-tych w porównaniu z współczesną Imprezą - to słowo przepaść jest zbyt delikatnym określeniem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoołek!! w akcji

 

dzięki :mrgreen::mrgreen:

 

Trzeba przyznać dobry, szybki występ :mrgreen: - safeciarze nawet nie zdążyli zareagować :twisted:. Szubaru pojawił się i znikł :mrgreen:

 

Pozostałe 2 superprodukcje HD

Różnice w pokonywaniu szykany jednak zauważające - Kajtek bardziej ciasno, zwarcie, mocniej dohamowuje, nie wypluwa go jak Siemanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, dzięki za "popitkę" :wink: do carfitowego paliwa rajdowego :twisted:

Na zdrowie. :P

 

 

Dziękuje wszystkim za super spedzony czas.

I przepraszam, że zniknąłem ale noc spędziłem na kolskiej. Po awanturze z ochroną, zostałem skuty i wrzucony do radiowozu. Dopiero teraz dotarlem do domu.

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie/widział galerie ze zdjęciami tych 'Legend'? Czy L. Orski pojawił się na starcie?

 

Jak się ogarnę, to wrzucę parę zdjęć. Lesław się pojawił, przynajmniej na Służewcu. Potem za metą kręcił wąsem, a grupka gości miała konsylium przy otwartej masce Golfa :(

 

Fajnie że dołączyli legendy do rajdu

 

Zajebisty pomysł, tylko jak, zwykle wykonanie nie takie. Jak dla mnie, ci kierowcy powinni jechać co 5-6 samochodów z normalnej stawki.

Wielka szkoda, że na Karową puścili Jaroszewicza. Tak, wiem...legenda. Drugi gość na "fabrycznym" kFiacie wyprawiał zdecydowanie bardziej dynamiczne manwery i miło się ogladało, szczególnie, jak na Służewcu pogonił kota Alfie Romejo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GISek, masz rację.Z roku na rok jest gorzej.

 

Mnie się podobało ogólnie i klimat na karowej jak zwykle rewelacyjny.

Fajnie,że dołożona została beczka,z którą wiele osób nie dało sobie rady :wink:

Pozdro dla wszystkich spotkanych,starych i nowych znajomych :)

 

Waszka klimat zawsze był super i 20 lat temu i teraz:) Tylko organizacyjnie rozmieniają się na drobne. Komentarz o przejeździe zawodników w zasadzie żaden. Kiedyś było tak, że Szaya "opowiadał" jak idzie zawodnik i przynajmniej można było posłuchać, a teraz to nic nie było słychać, bo primo jak nie widziałeś auta to nic nie wiedziałeś jak jedzie, czy ogień, czy pod publikę, Wojdan z Szayą i Borowczykiem gadali jeden przez drugiego, na żółtej trybunie tam gdzie ja siedziałem (początek 13 rzędu) ludzie zamiast słuchać i oglądać to się nastukali w pół godziny i na.....lali w trąbki bez ustanku więc nic nie można było zrozumieć (po przejeździe ostatniego zawodnika chcieli dać sobie po gębach, ale nic z tego nie wyszło - szkoda).

 

Aspekt sportowy jak zwykle na poziomie, ale cała ta otoczka, pajace na trybunach, którzy nie umieją się zachować.

 

Jasne, ktoś powie - źle usiadłeś, dla mnie to jest jedyna okazja w roku, żeby zobaczyć rajdówki w akcji, posłuchać jak te silniki pracują, poczuć zapach spalonej gumy, poczuć spaliny i mimo że nie mam 15-tu lat to dla mnie jest to super spędzone 5 godzin, w najlepszy możliwy sposób. W....wia mnie jak taki debil jeden z drugim przychodzi tylko po to żeby się narąbać, a potem szuka komu tu w...lić... to jest rajdowy kibic???

 

-- 5 gru 2011, o 08:42 --

 

Czy może ktoś wie/widział galerie ze zdjęciami tych 'Legend'? Czy L. Orski pojawił się na starcie? W końcówce relacji z Bemowa widzę, że wystartowała Mazda, Peugeot, 125p i szykuje się Polonez, tylko Golfa nie złapałem. Szkoda, że nie zostałem na miejscu dłużej ale trochę mnie wywiało po 2.5h stania na Bemowie.

 

Lesław Orski był na Karowej, ale się przejechał raczej. W ogóle ile było tych legend na trasie? Było mnóstwo aut zgłoszonych do startu, a do Karowej weszły chyba 5 aut: Jaroszewicz, Ciecierzyński, Chałas, Bielak, Orski. A gdzie reszta?

 

-- 5 gru 2011, o 08:51 --

 

że zniknąłem ale noc spędziłem na kolskiej. Po awanturze z ochroną, zostałem skuty i wrzucony do radiowozu. Dopiero teraz dotarlem do domu.

 

Pić to trzeba umić :cry:

Widzę, że skoki z balkonu niczego cię nie nauczyły :cry:

 

Przecież wszyscy wiedzą od dawna że okradają pijaków na kolskiej - ale jak lubisz sprawdzać empirycznie to :roll:

 

Dobrze że ci zabrałem telefon z ręki jak nim wymachiwałeś w trakcie trąbienia :roll: bo by ci go ukradli w izbie w. :roll:

 

Oddałem Juniorexowi - bo powiedział że jedzie do ciebie

 

Wracając do Rajdu Barbórki - Kajto był rewelacyjny, podobał mi się ten driftujący Ford Transit z silnikiem V8

 

Fajnie że dołączyli legendy do rajdu -szkoda że na końcu - powinne jechać przed właściwym rajdem.

 

Ale jak widziałem jak pokonował beczkę Fiat 125 z lat 70-tych w porównaniu z współczesną Imprezą - to słowo przepaść jest zbyt delikatnym określeniem :roll:

 

Były dwa fiaty biało-czerwony i żółty w barwach a`la Fiat 125p 1500 Grupy 2 (takim robert mucha wygrał swoją klasę w RMC 1972). A ni jeden ani drugi nawet w połowie nie był tam mocny jak pierwowzór OBRSO. Gdyby to były oryginalne wersje 1600 (jeszcze na włoskich silnikach) to w ręku dobrego kierownika auto szło by bokami 100 razy lepiej. Nie ma co mówić o przepaści bo tego się nijak da porównać.

 

Drifterzy jak zwykle konkretne przejazdy, transit to po prostu szatan!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie reszta?

 

reszta, czyli 32 samochody jechała wszystkie odcinki. Na Karową organizatorzy mieli łaskawie wpuścić 9 samochodów, na przejazdy pokazowe. Cały rajd jechali bez pomiaru a kwalifikacja na Karową, po decyzji Sędziów.

 

-- 05 gru 2011, 09:16 --

 

Pić to trzeba umić :cry:

Widzę, że skoki z balkonu niczego cię nie nauczyły :cry:

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...