Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mi sie cala Barborka podobala... i mimo ze karowa ogladalem przed tv to i tak warto bylo wstac o 6 zeby ogladac zeran i bemowo...

Tym, samym pozdrawiam bartkafi i kashmerow z ktorymi dzielnie walczylismy na oesach :lol:

No i oczywiscie wszystkich pzostalych spotkanych :lol:

 

 

 

 

 

 

 

HOŁEK !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze komentator na sluzewcu odpowiadal gdzie jest Holek

 

Hołeeeeek !

 

ja widziałem Hołka dzisiaj, najszybszy był :!: 8) 8)

Pozdrowienia dla Szubaru,

 

odpozdrawiam 8)

 

Coś w tej Barbórce jest takiego co przyciąga.

Szaja :?:

 

 

 

i miało być pępkowe u Kaliego ale uciekł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo i inne takie tam... :mrgreen: Nie wiem gdzie się zgubiliśmy???dlaczego mam Kaliego telefon, i gdzie się podział sam Kali :roll: :roll: :roll: :?: dziękuje bardzo bardzo za podwózkę na Czerniakowską, oczywiście też nie pamiętam komu mimo, że przy wyjściu z samochodu sobie powtarzałem.Mam nadzieje że dobroczyńca się ujawni i jakąś nagrodę z McDOnalda na spocie odbierze :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tendencyjność wyborczej w opisywaniu imprez motoryzacyjnych powala:

 

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... jecia.html

 

W artykule możecie się m.in. dowiedzieć, że imprezę oglądało kilkaset osób ... ale już odsłonięcie choinki na Placu Zamkowym kilka tysięcy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam każdego Forumowicza wczoraj spotkanego.

 

 

W artykule możecie się m.in. dowiedzieć, że imprezę oglądało kilkaset osób ... ale już odsłonięcie choinki na Placu Zamkowym kilka tysięcy !

 

Ja widziałem jedno i drugie! Tam był sklep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko byłoby cool, gdyby nie fakt, że rozlazła im się ta Karowa zupełnie. Mięli być dawni mistrzowie i ile ich było? trzech? a potem zamiast puścić całą 30-kę żeby napięcie rosło to pykali po kilka aut, aż w końcu nie było wiadomo kto jedzie dla sponsora, funu nie załapał się, a kto walczy o końcowy wynik.

 

 

zgadzam się, organizatorzy zapowiadali wielkie WOW, a dupy nie urywało, całe szczęście na trybunie, niebieska ekipa robiła rożnice. siedziałem z tyłu i nikt tak się nie bawił jak Wy. Tak trzymać :). Przed karową byłem na całym bemowie. Dla mnie organizowanie imprezy rajdowej bez bieżacego podawania czasów to jakaś porażka. Szkoda kasy na nagłosnienie. Z całym szacunkiem, ale Szaja smęcił straszliwie.Rzucał jakieś odgrzewane kotlety lub w głosnikach słuchaliśmy jakiś jego prywatnych rozmów.

 

Kajto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GISek, tak jest od kilku lat.

 

Ale w tym roku taki sposób rozgrywania karowej zupełnie rozwalił imprezę, do tego jak WO GT-R napisał nagłośnienie takie sobie, ja w sumie to nie wiedziałem kto się ściga a kto się wozi. organizacyjnie w tym roku wyszło tak sobie. Sportowo jak zwykle super, warunki pogodowe dopisały, goście pokazali jak się powinno jeździć na Karowej. Ćwierć wieku jeżdżę na Karową i widziałem jak sprzęt się zmieniał w ciągu tych lat, ale nadał wrażenie robi to jak te auta się prowadzą, jak skręcają, jak dobrze trzymają opony :D Warto przesiedzieć te kilka godzin, warto:)

 

-- 4 gru 2011, o 11:04 --

 

bardzo fajna próba na Służewcu była, Kuchar i Boufier strasznie walczyli o wygraną , piękne dźwięki Legacy wydawał 8)

 

No właśnie co się przytrafiło Szymańskiemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cala Barborka podobala... i mimo ze karowa ogladalem przed tv to i tak warto bylo wstac o 6 zeby ogladac zeran i bemowo...

 

 

Dokładnie :idea: Mi też się podobało, i na Żeraniu. który wyraźnie pokazał, które auta są szybkie i trwałe, Cysztof i kash zgodzicie się ze mną, prawda :?: :twisted::mrgreen: i na Bemowie, gdzie uważam, że obstalowaliśmy bardzo dobrą miejscówkę :idea:

Na Karowej było też bardzo fajnie, żeby tylko nie wiecznie stojący w przejściu "szklarze" :evil: , nie pomagał nawet gigantyczny telebim :evil:

 

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych :idea:

 

Cysztof, pamiętaj, że mam dla Ciebie naklejkę :idea:

 

Mam nadzieję, że ekipa trójmiejska dotarła szczęśliwie do domów. Fajnie było znowu razem kibicować.

 

 

 

Hogi, dzięki za "popitkę" :wink: do carfitowego paliwa rajdowego :twisted:

 

 

dziękuje bardzo bardzo za podwózkę na Czerniakowską, oczywiście też nie pamiętam komu mimo, że przy wyjściu z samochodu sobie powtarzałem

 

w końcu trzeba sobie pomagać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie :idea: Mi też się podobało, i na Żeraniu. który wyraźnie pokazał, które auta są szybkie i trwałe, Cysztof i kash zgodzicie się ze mną, prawda :?: :twisted::mrgreen: i na Bemowie, gdzie uważam, że obstalowaliśmy bardzo dobrą miejscówkę :idea:

Na Karowej było też bardzo fajnie, żeby tylko nie wiecznie stojący w przejściu "szklarze" :evil: , nie pomagał nawet gigantyczny telebim :evil:

 

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych :idea:

 

Cysztof, pamiętaj, że mam dla Ciebie naklejkę :idea:

 

Mam nadzieję, że ekipa trójmiejska dotarła szczęśliwie do domów. Fajnie było znowu razem kibicować.

 

 

zdecydowanie- miejscowke mielismy super i tu i tu 8)

o naklejce pamietam- dzieki :!:

i podziekowania dla kasha za to ze po namysle zgodzil sie oddac swoja - bedzie wozona na zaszczytnym miejscu w aucie ktore jest szybkie :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cala Barborka podobala... i mimo ze karowa ogladalem przed tv to i tak warto bylo wstac o 6 zeby ogladac zeran i bemowo...

 

dziękuje bardzo bardzo za podwózkę na Czerniakowską, oczywiście też nie pamiętam komu mimo, że przy wyjściu z samochodu sobie powtarzałem

 

w końcu trzeba sobie pomagać 8)

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję, dobrze że już wiem komu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...