Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

ja Cie tam nie bede jechal :mrgreen:

 

WKLEJAJ ZDJECIA DO MOJE SUBARU kurde mol

 

:mrgreen:

 

Jak się ostatnio umówiłem na zdjęcia z bratem to zapiłem, za kare muszę czekać do następnej niedzieli.

 

Nie teges za dużo pije

 

nie teghes jest jak za malo pijesz bo wtedy nie wprawiony jestes :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie teghes jest jak za malo pijesz bo wtedy nie wprawiony jestes :mrgreen:

Tego się nie boje bo odkąd wróciłem ze studiów (a już prawie 2 lata będzie a tam też grzeczny nie byłem) to miałem tylko jedną sobote przerwy a tak to trup co tydzień, niedługo mój nekrolog na forum znajdziecie jak kielbolek napiszę, że się zachlałem na śmierć :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, spoko, zrobie to :D Jak matka sie dowie to mnie zabije, ze sprzedalem jej bryke, ale co tam, zawsze to dzien albo dwa totalnej ekstazy! :mrgreen:

 

saint, to sa Twoje takie ladne moretty? :shock: Pokazalbys autko w calej okazalosci :)

 

 

 

P.s. czy nie sadzicie ze zbyt optymistycznie sie zrobilo w tym watku? :lol:

 

Właśnie ponarzekajcie wreszcie na coś!!! Np. ja jestem cholernie niewyspany i muszę siedzieć do 17 w robocie. Może być?

 

Than_Junior: moretki są słodkie ;) Więcej tu --> http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=364069#364069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ponarzekajcie wreszcie na coś!!! Np. ja jestem cholernie niewyspany i muszę siedzieć do 17 w robocie. Może być?

 

podpisuję sie pod tym :evil: pije drugą kawę, a oczęta i tak się zamykają...

 

otworzyłam skrzynkę mailową i jak zobaczyłam ilość maili, to stwierdziłam, że przeczytam je później :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie boje bo odkąd wróciłem ze studiów (a już prawie 2 lata będzie a tam też grzeczny nie byłem) to miałem tylko jedną sobote przerwy a tak to trup co tydzień

ale to jest nieteges, w sobote sie pije zeby do piatkowego kaca niedopuscic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges jest, że muszę Wam tak szczerze współczuć, a z drugiej strony zazdrościć, że możecie sobie popracować.

 

Ja wczoraj odbyłem ostatnią w tym roku wizytę w robocie (do sekretariatu wpadłem, korespondencję sprawdzić :mrgreen: ) - i teraz nuuuuda :evil: ... aż do stycznia.

 

Tzn. 9.01. powinienem pójść popracować, ale że kumpel ma obronę doktoratu w Kraku, to odwołałem zajęcia i jadę pokibicować. Następne zajęcia - 11.01.

 

I to dopiero będzie nieteges, zwlec się po takiej przerwie... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałem tylko jedną sobote przerwy a tak to trup co tydzień,

 

Eee tam - ja też co weekend daję gazu od jakichś 5 lat i daję radę. Ba - podoba mi się to nawet! Tak że w ogóle nie mam zamiaru się przejmować 8).

 

PS. Tylko następnym razem będę pamiętał, żeby przed Słomką nie pić, bo skończy się tak, jak ostatnio :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges jest, że muszę Wam tak szczerze współczuć, a z drugiej strony zazdrościć, że możecie sobie popracować.

 

Ja wczoraj odbyłem ostatnią w tym roku wizytę w robocie (do sekretariatu wpadłem, korespondencję sprawdzić :mrgreen: ) - i teraz nuuuuda :evil: ... aż do stycznia.

 

Tzn. 9.01. powinienem pójść popracować, ale że kumpel ma obronę doktoratu w Kraku, to odwołałem zajęcia i jadę pokibicować. Następne zajęcia - 11.01.

 

I to dopiero będzie nieteges, zwlec się po takiej przerwie... :cry:

 

czyli do 10.01.2007 wpisujesz się w teges, a dopiero później zaczynasz narzekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek napisał/a:

to miałem tylko jedną sobote przerwy a tak to trup co tydzień,

 

 

Eee tam - ja też co weekend daję gazu od jakichś 5 lat i daję radę. Ba - podoba mi się to nawet! Tak że w ogóle nie mam zamiaru się przejmować 8) .

 

PS. Tylko następnym razem będę pamiętał, żeby przed Słomką nie pić, bo skończy się tak, jak ostatnio :mrgreen: .

 

Ja w sumie całe studia licząc a tam było jeszcze grubiej to od jakiś 7 lat alkoholikiem jestem. Przemeq trzeba się zacząć o zdrowie martwić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq trzeba się zacząć o zdrowie martwić :roll:

 

Zrobiłem se tamtego lata przegląd przy 30 Kkm. Tj. na trzydzieste urodziny :D. I to taki przegląd full-wypas-kawior: wszystkie badania, jakie tylko udało się wymyślić bez konkretnego skierowania (w tym ścieżkę, na której badali mi wydolność). I wyniki wyszły tip-top.

 

Na 35. urodziny zrobię se następne.

 

A na razie - chlup! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges to jest to, że ja nie piję prawie wcale (browar czasem w domu) bo po prostu mam takiego kaca że cały dzień umieram...

 

czym sie ztrules tym sie lecz :mrgreen:

nie ma szans na takie leczenie, na drugi dzień jestem w stanie takim jak mawia mój chrestny:

Sierść zjeżona, próba koryta ujemna, chęć do krycia znikoma... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sobie będę musiał przegląd zrobić, bo wiadomo, że serwisowany to lepiej chodzi, choć wódka to najlepszy serwisant. :lol:

 

Ale najgorsze jest właśnie to że z wiekiem ten kac coraz mocniejszy

 

 

 

na szczęście stosuje jeszcze ziołolecznictwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...