Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po 2 latach jazdy zimą Subaru, miałem "okazję" przejechać się z pracy A4 z napędem na przód... dramat 1 słowem... ledwo z parkingu wyjechałem, nie chciało to w ogóle się rozpędzić na lodzie :roll: Współczuję tym nieszczęśnikom w ośkach w taką śnieżna pogodę jaką tutaj mamy aktualnie 8) Już wiem czemu ludzie mnie nie lubią w taką pogodę i patrzą jak na debila jak jadę 50km/h a reszta ledwo się toczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem sobie sprwę że jestem kretyn :oops: . Właśnie wlałem do forka dyszla 35l bezołowiowej i czakam na pomoc z pompkª i karnistrami. :evil:

 

-- 10 gru 2010, o 18:27 --

 

Czy we wlewie forka my10 jest jakies sitko? Nie moge wlozyc węża do baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy we wlewie forka my10 jest jakies sitko? Nie moge wlozyc węża do baku

Nie wyciągniesz do końca tego paliwa . MUSISZ odkręcić klapkę pod siedzeniem lub w bagażniku . Tylko taką drogą uda Ci się wyciągnąć benzynę . Tak z litr możesz zostawić to pomoże w rozruchu dyszla .

viewtopic.php?f=22&t=139399&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki "wielki wulkanie" :D bylem w strchu ze bede musial sie grzebac pod spodem a mam zalozone lyzwy. Zaciagnolem auto na sznurku pod dom i jutro mam zajecje :evil: Za glupote trzeba zaplacic. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w strchu ze bede musial sie grzebac pod spodem a mam zalozone lyzw

 

W łyżwach samochodem jeździsz :shock:? Rozumiem - przygotowania do następnych zimowych igrzysk, ale żeby aż tak się poświęcać ulubionej dyscyplinie sportu... :shock:

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w strchu ze bede musial sie grzebac pod spodem a mam zalozone lyzw

 

W łyżwach samochodem jeździsz :shock:? Rozumiem - przygotowania do następnych zimowych igrzysk, ale żeby aż tak się poświęcać ulubionej dyscyplinie sportu... :shock:

 

 

 

:mrgreen:

to moj forek zazadal by mu lyzwy zalozyc bo za bardzo go laskotalo pod brzuchem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łyżwach samochodem jeździsz :shock:? :mrgreen:

 

Są tacy :wink: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=NSjK6fvOr4Y

no i w tym nietegesie poplakalem sie ze smiechu :cry::D:cry::D:D

 

-- 10 gru 2010, o 20:13 --

 

Właśnie wlałem do forka dyszla 35l bezołowiowej i czakam na pomoc z pompkª i karnistrami.

 

 

a co Ty blondynka jesteś :lol::lol:

takie pytanie wlasnie malazonka mi zadala bo myslala ze zartowalem

Jutro ide do analisty, moze cos mi pomoze :oops: :roll:

 

-- 10 gru 2010, o 20:15 --

 

Mam do oddanie za darmo 35 litrow benzyny sp98 :mrgreen: odbior wlasny prosto z baku forka dyszla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego chciałbyś włazić pod auto ? Tam nie ma korka spustowego . Chciałeś wywiercić dziurę spustową - no zrobiłbyś wrażenia na wszystkich jeszcze większe niż pomyłką pistoletu . :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagałem kogoś wyciągnąć z wody - nie myślałem o telefonie . Jutro mam wyjechać - najpierw telefon musze załatwić

My tu z dowcipami a..... to nie dowcipna sprawa. Niezla motywacja aby sie pluskac przy takiej pogodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...