Skocz do zawartości

piszczące wspomaganie


DAF

Rekomendowane odpowiedzi

Ujawnił mi się ostatnio pewien mankament, a mianowicie, kiedy na postoju skręcam maksymalnie koła, nie ważne w prawo czy w lewo słyszę dość głośny pisk, prawdopodobnie pochodzący ze wspomagania układu kierowniczego. Płyn sprawdzony wszystko gra. Poradźcie co z tym fantem zrobić i czy wogóle robić. W trakcie jazdy problem ten nie występuje. Ogólnie da się z tym żyć ale mierzi mnie to okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to go naciągnij, nowy pasek wieloklinowy układa się się w kółkach i przez to osiada, robi się luźniejszy i zaczyna piszczeć, najpierw pod największym obciążeniem, czyli na pełnych skrętach, potem także w czasie normalnej jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy od razu bywalca po rajtuzach, a tu człowiek zapracowany i czasu nie było na warsztat. Się tyra się Panowie! Jak zrobię to zaraz dam cynka, cierpliwości :). Jak dzieci do cukierków :)) hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic przy tym nie działałem, brak czasu :( Ale dziękuję wszystkim za podpowiedzi, które dla mnie, laika mechaniki pojazdowej są bezcenne i zostaną w najbliższej wolnej chwili wykorzystane, o czym niezwłocznie poinformuję :mrgreen:

 

-- 7 wrz 2011, o 20:44 --

 

pasek poprawiony, piszczenie ustało dzięks wszystkim za pomoc :) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...