Jump to content

Spoiler Na Klapę Sedan MY06

Koniu0739
 Share

Recommended Posts

zakupiłem jakiś czas temu spoiler na klapę do swojego sedana i mam pytanie odnośnie podłączenia zasilania światła stop, w spoilerze jest wyjście(kostka) ale niestety w mojej klapie bagażnika nie ma drugiej kostki do podłączenia, czy takowa gdzieś jest w aucie i gdzie jej szukać?

Koniu0739, ja mam seryjnie taki spojler i nie mam swiatla stop za szyba tzn jest zaslepione czarnym platikiem i nie dzila. Podejzewam ze stop ze spojlera jest podloczony w miejsce nie podlaczonego stopu za szyba tylna.

BTW moim zdaniem Legac lepiej wyglada bez tego spojlera :)

w spoilerze jest wyjście(kostka) ale niestety w mojej klapie bagażnika nie ma drugiej kostki do podłączenia, czy takowa gdzieś jest w aucie i gdzie jej szukać?

Z mojej lotki wychodzi kostka z dwoma kablami (czerwony i czarny ) z instalacji wychodzi kostka z czarnym kablem z jedną kropką i brązowy z dwoma kropkami ( wygląda na oryginalne ) :!:

Możesz podłączyć z lampy prawej lub z dodatkowego światła stop za szybą i puścić kable obudową ramienia tylnej klapy :!:

Juras czyli Ty masz oryginalna kostke w aucie?(skad wychodzi). nie mam teraz spoilera wiec nie sprawdze jak wyglada kostka, no ja mam swiatlo stopu na tylnej szybie i nie wiem czy mozna odlaczyc jak cos(nie bedzie problemu przy przegladzie?), ewentualnie podciagne z tylnej lapmy bocznej. Tylko chcialem sie dowiedziec czy nie ma gdzies oryginalnej kostki zeby nie potrzebnie ciagnac nowe kable!

-- Śr sie 10, 2011 10:34 pm --

bylem wlasnie popatrzec do auta i jakas kostka wychodzi z prawego swiatla ale czy bedzie pasowac do spoilera to nie wiem, zobacze moze jutro jak bede mial mozliwosc na spoiler...

Koniu0739, jesli chodzi o przeglad to predzej bedzie problem jak bedziesz mial 2 lampy stopu: za tylna szyba i w spojlerze :)

u mnie seryjnie jest zasloniete to swiatlo za szyba i jest tylko stop w spojlerku :P

Juras K, ale Ty masz kombi?

Koniu0739, jutro moge zerknac na moje kable i wrzuce fotke zaslepki stopu za szyba :)

Juras ma sedana, wlasnie zrob fotke jak wyglada zasloniete to swiatlo, moze cos pokombinuje i zaslonie a kabel jakos przeciagne do klapy bagaznika!

-- Śr sie 10, 2011 11:23 pm --

bylem jeszcze z ciekawosci zobaczyc na swiatlo stopu na szybie i tam ida 2 kabelki do samego swiatla i nie ma kostki byc moze jest gdzies wczesniej ale nie chcialem teraz grzebac!

Juras czyli Ty masz oryginalna kostke w aucie?(skad wychodzi).

Wydaje mi się że oryginalna - bo wychodzi z wiązki w środku w klapie- co idzie do podświetlenia tabliczki :!:

jakas kostka wychodzi z prawego swiatla

viewtopic.php?f=23&t=146525&view=unread&sid=29791b991bbf8f75368e20e4a6963790#unread

jesli chodzi o przeglad to predzej bedzie problem jak bedziesz mial 2 lampy stopu: za tylna szyba i w spojlerze :)

właśnie !!- mnie trzeba tego za szybą odłączyć :!: w poprzednim legasiu miałem odłączony bo na przeglądzie się czepiali :!:

Wydaje mi się że oryginalna - bo wychodzi z wiązki w środku w klapie- co idzie do podświetlenia tabliczki :!:

no widzisz a ja nie mam takowej w klapie :/, wydaje mi sie ze bede musial usunac kostke i podpiac normalnie kable gdzies z prawego reflektora.

Juras ma sedana, wlasnie zrob fotke jak wyglada zasloniete to swiatlo, moze cos pokombinuje i zaslonie

oto fotka stopu zza szyby, generalnie zaślepka jest zamiast czerwonej blendy światła stopu i jest po prostu czarnym plastikiem :) sorki za brudną szybę :P

na kable popatrze w wolnej chwili bo nie mialem dzis czasu.