Skocz do zawartości

AIR Bag, wymiana po wystrzale w GT MY98


skrzypekQ4

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze jedno pytanie. wymienilem poduchy po wystrzale ale jak teraz skasowac swiecaca sie kontrolke poduchy na zegarach? mam tez nowy sterownik poduszek i czujniki wstrzasowe z GT MY00. czy lepiej zamontowac ten sterownik i czy rozni sie on od sterownika od MY98?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontuj ten sterownik co dostałes do poduszek a czujników nie trzeba wymieniac rocznikowo powinno byc to samo jak zdemontujesz stary zobacz czy ten nowy masz taki sam i tyle podepni wtyczki i kontrolka zgasnie-tylko przy tej operacji lepiej odepnij akumulator pozdrawiam :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

thx, najlepiej wymiana wszystkiego i o ile taki sam sterownik, powinno byc ok.

 

-- 15 wrz 2011, o 22:45 --

 

temat powraca. sterownika nie mozna podmienic bo jest inny. w jaki sposob wiec wykasowac WYWALONE poduchy ze sterownika w MY98?tzn. zalezy mi aby sterownik czytal, ze sa juz zalozone nowe poduchy, bo sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak własnie mam gdy zakładałem poduchy, dostałem sensor ale od "debila"który nie pasował i musiałem mój dac do kmpla co sie zajmuje własnie gaszeniem poduch opanował mi i jest sii wiec jak chcesz zapraszam pomoge wyslij sensor i załatwie by było wszystko jak przed kolizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak własnie mam gdy zakładałem poduchy, dostałem sensor ale od "debila"który nie pasował i musiałem mój dac do kmpla co sie zajmuje własnie gaszeniem poduch opanował mi i jest sii wiec jak chcesz zapraszam pomoge wyslij sensor i załatwie by było wszystko jak przed kolizja

 

 

super :) w weekend moze uda mi sie go wyjac to bym Ci go podeslal. trzeba wymieniac tez czujniki, ktore sa pod blotnikami czy wystarczy sam komputer od poduch zresetowac?? jakie sa koszta takiej operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :) w weekend moze uda mi sie go wyjac to bym Ci go podeslal. trzeba wymieniac tez czujniki, ktore sa pod blotnikami czy wystarczy sam komputer od poduch zresetowac?? jakie sa koszta takiej operacji?

koszt takiej operacji to jakos chyba około 100zł ,ja czujników nie wymieniałem i wszystko gra poduszki mam aktywne wiec tobie również powinno zatrybic,pomoge jak tylko moge :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...