Skocz do zawartości

Trasa Bydgoszcz - Szczecin


Gregorius

Rekomendowane odpowiedzi

Bede niedlugo wracal do Norwegii przez Niemcy i Danie. Rozwazam wariant podrozy trasa przez Bydgoszcz i Szczecin, a potem autostrada polnocna w Niemczech przez Rostock.

Alternatywa jest jazda autostarada A2 przez Berlin na Hamburg, ale tam zawsze sa w soboty potworne korki wokol Berlina.

Ostatni raz trasa Bydgoszcz - Szczecin przez Pile jechalem 12 lat temu i mam nienajlepsze doswiadczenia. Kupa Ruskich jadacych jak wariaci. Czy ktos jechal ostatnio ta trasa? Bylbym wdzieczny za wszelkie uwagi i rekomendacje.

Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę :) bo systematycznie nią jeżdżę :)

Droga to krajowa 10 :), za dnia duży ruch, w nocy dużo mniejszy, droga bez kolein w większości ze świeżą nawierzchnią usiana fotoradarami, co wioska jeden lub dwa ;), z miłymi akcentami tj. obwodnica Wyrzysku i Stargardu Szczecińskiego :), cała długość trasy to ok. 250km w nocy czas przejazdu możliwy 3h i poniżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała długość trasy to ok. 250km w nocy czas przejazdu możliwy 3h i poniżej ;)

Dziekuje. A jak to wyglada w sobote rano?

Czy nadal jedzie sie przez srodek Walcza i Pily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal jedzie sie przez srodek Walcza i Pily?

środek Wałcza - tak i tutaj można się spodziewać korku na ich "super rondzie", Piłę się objeżdża, na objeździe jest jedno skrzyżowanie ze światłami i myślę, że w dzień też może tak się pojawić mały korek, jak w rano w sobotę tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...