Jump to content

Złombol 2011

Resorak
 Share

Recommended Posts

Zastanawiałem się czy ktokolwiek z forum bierze pod uwagę wypad z fantazją pt. http://www.zlombol.pl Impreza tego typu może okazać się przygodą życia a jednocześnie służyć innym. Na stronie polecam szczególnie info z trasy - Blog 2011.

Ja osobiście 3mam kciuki za Latającego Holendra oraz Przaśny Ekspres. W pierwszej ekipie jedzie moje dziecko a drugiej jechało w ubiegłym roku. Zastanawiam się nad udziałem w najbliższym czasie i chciałbym na wschód. Co Wy na takie wakacje? :roll:

rozmawiałem z kolegą, który był na edycji do Mongolii bodajże i ta do Loch Ness powiedział że za łatwa :twisted: jeżeli chodzi o mnie to wschód baaaaardzo chętnie słyszałem że Rumunia była git ponoć...

Tegoroczny Złombol dotarł już do Holandii. Została przeprawa przez kanał angielski :D a potem cała wyspa. Trochę ekip już odpadło, co jest normą :(

-- 24 lip 2011, o 21:13 --

Tegoroczny Złombol dotarł już do Holandii. Została przeprawa przez kanał angielski :D a potem cała wyspa. Trochę ekip już odpadło, co jest normą :(

W większości miejsc robią wielkie oczy widząc takie "samochody"- nie dziwię się po tylu latach :shock:

Jeden z forumowiczów bierze udział - MisiekJr :) Jadą polonezem ambulansem :)

To może AAA team z Miśkiem jako kapitanem ekipy :D

PS. Są już tacy co dojechali do celu, większość nocuje na kempingach w Ecclefechan czy jakoś tak :P

Ale cisną 8)