Skocz do zawartości

Mechanizm wycieraczek SI GT 99


chinior

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki pomuk poszedł

a nie wiecie może czy coś się da podpasować od RHD, bo mój dostał luzów (podczas spoczynku da się nimi poruszać) i wycieraczki podczas pracy wychodzą poza szybę.

W warsztacie mi powiedzieli że "jabłko" czy coś w tym stylu się wyrobiło. trzpienie na które nakłada się wycieraczki są OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze cop zrobiłem to pytałem w ASO i otrzymałem taką odpowiedź: " oś na której znajduje się ramię wycieraczki z cięgnem kosztuje około 220 pln. W celu zamówienia kompletu należy zamówić 2 szt"

może spytałem o złą część?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze cop zrobiłem to pytałem w ASO i otrzymałem taką odpowiedź: " oś na której znajduje się ramię wycieraczki z cięgnem kosztuje około 220 pln. W celu zamówienia kompletu należy zamówić 2 szt"

może spytałem o złą część?

naciągają Cię. Nie trzeba zamawiać dwóch sztuk.

 

wydieraczki.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

w Forku ta część ma numer 86521FC010 - przypuszczam, że w imprezie tak samo. Wiec może do Forka będzie tańsza, albo popytaj w innym ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, żę część jest identyczna jak w Forku 97-00

 

luz masz na obu wycieraczkach - bo mechanizmy są połączone. Jak wymienisz mechnizm bezpośrednio nakładany na silnik - to luz powinien zniknąc, chyba że na drugim ramieniu też masz wyrobiony platikowy grzybek. Zacznij od tego od strony silniczka wycieraczek - zawsze możesz dokupić drugi, a problem będzie ze zwrotem

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...